Bělohorská 41, Praha
Praktický lékař

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Praktický lékař

Výborná praktická lékařka, která vždy vyslechne, poradí a pomůže. Je velice empatická a milá. Také se mi líbí, že nenasazuje antibiotika ihned, ale zajímá se o zdravotní problém hlouběji. Já jakožto úzkostný pacient k ní běhám s každou blbostí a nikdy mě neodbyla, ale spíše naznačila, že se mohu nacházet více ve stresu a obohatila mě užitečnými radami. Jsem ráda, že mám tu čest mít za praktickou lékařku právě jí.

Umístění: Praktický lékař

Paní doktorka Martina Malá je neskutečně vstřícná a milá ke svým pacientům. Při nastínění jakéhokoliv vašeho problému se zdravím je ochotná vám pomoci a profesionálně vysvětlí vše, co byste měli vědět. I přes to, že ve svém oboru pracuje již mnoho let, stále má elán, který se u ostatních doktorů velmi špatně hledá. Za mě spokojenost doslova nejvyšší.

MUDr. Malá je velice obětavá lékařka i nad rámec běžných lékařských úkonů.

Skvělá paní doktorka. Moc milá, ochotná poradit a pomoc. Jsem moc ráda, že mohu být její pacientkou!

Paní doktorka Malá je přírodní úkaz. Je lidská, velmi milá, umí naslouchat, máte pocit,jako by ani nevnímala, že za dveřmi čeká další pacient. Prostě je to opravdu rodinný lékař ze začátku 20.století.

Paní doktorka je velmi ochotná, milá, chodím k ní již dlouho.

K paní doktorce chodím už dlouho a jsem nadmíru spokojená.

...prostě nejlepší :o)

Mimořádně pečlivá a vstřícná lékařka s trpělivým, přátelským a empatickým přístupem k pacientovi.

Moc milá osoba.