Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Tak toto nechcete. "Přijímáme nové pacienty." Sestra - zítra přijďte, paní doktorka "se rozhodne". Vysoký tlak 140/100, nepřijmu Vás, nemám na Vás čas. Chci zdravého pacienta. Jděte hledat jinam.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Pí doktorka je "1". I moji rodiče s ní byli velmi spokojeni a já také. Je výborná odbornice, diagnostička a podle mě má í vynikající přístup k pacientům. Moc si přeji, aby nám dlouho vydržela! Má také výbornou sestřičku.

Paní doktorka Doubravová je ,,Moje,, doktorka cca 20 let....no...asi víc....Vždy mi pomohla a vážím si jí...J.F.

Já jsem s paní doktorkou naprosto spokojena a všem ji doporučuji! Sestřička je také super! Jediná nevýhoda je občas delší čekání, ale vždy při odchodu z ordinace si na to ani nevzpomenu :-).

Y

Výborná diagnostička a svědomitá lékařka.Jsem ráda,že se u ní léčím.

schopná lékařka, přeji pohodu a vše nej..... v roce 2013. A.M.

Pani doktorka je opravdu odbornik.. nejen, ze nepredepisuje zbytecne leky, coz myslim, ze spousta lekaru dela, ale nezanedbava peci, jak zde nekdo tvrdi.. kdyz ma podezreni na nejaky zdravotni problem, ihned posila ke specialistovi. jsem u ni uz vice jak 10 let a nemenila bych. Tez se sestrou jsem velmi sppkojena! Trreza Tupa

Skvělá diagnostička,mnohokrát mi velice pomohla,nikdy jsem neplatila nic navíc.Vyznavači nekonečného žvanění a "samodoktoři" si, pravda, na své nepřijdou, ale já potřebuji doktora aby léčil a vyléčil. Lidi co jsou zvyklí chodit k doktorovi jako do cukrárny, na pokec a dávku "barevnych cukrátek", mají prostě smůlu. U paní doktorky se léčí celá moje rodina a jsme všichni živí:-) Snad by se mohla trochu víc usmívat, ale každý jsme holt nějaký, pro mně je důležité jak mně léčí.

Pani doktorka je vzdy velmi vstricna a velmi pecliva!!! Souhlasim, ze nepredepisuje zbytecne leky a to je jedine dobre. Mela jsem velke problemy s imunitou a pani doktorka me doslova vypiplala a do roka ze me byl zdravy clovek, ktery nechyti ani rymu. Nemohu nez doporucit.

je OK, neni to ordinace pro hypochondry