Paní doktorka Doubravová je ,,Moje,, doktorka cca 20 let....no...asi víc....Vždy mi pomohla a vážím si jí...J.F.

Já jsem s paní doktorkou naprosto spokojena a všem ji doporučuji! Sestřička je také super! Jediná nevýhoda je občas delší čekání, ale vždy při odchodu z ordinace si na to ani nevzpomenu :-).

Y

Výborná diagnostička a svědomitá lékařka.Jsem ráda,že se u ní léčím.

schopná lékařka, přeji pohodu a vše nej..... v roce 2013. A.M.

Pani doktorka je opravdu odbornik.. nejen, ze nepredepisuje zbytecne leky, coz myslim, ze spousta lekaru dela, ale nezanedbava peci, jak zde nekdo tvrdi.. kdyz ma podezreni na nejaky zdravotni problem, ihned posila ke specialistovi. jsem u ni uz vice jak 10 let a nemenila bych. Tez se sestrou jsem velmi sppkojena! Trreza Tupa

Skvělá diagnostička,mnohokrát mi velice pomohla,nikdy jsem neplatila nic navíc.Vyznavači nekonečného žvanění a "samodoktoři" si, pravda, na své nepřijdou, ale já potřebuji doktora aby léčil a vyléčil. Lidi co jsou zvyklí chodit k doktorovi jako do cukrárny, na pokec a dávku "barevnych cukrátek", mají prostě smůlu. U paní doktorky se léčí celá moje rodina a jsme všichni živí:-) Snad by se mohla trochu víc usmívat, ale každý jsme holt nějaký, pro mně je důležité jak mně léčí.

Pani doktorka je vzdy velmi vstricna a velmi pecliva!!! Souhlasim, ze nepredepisuje zbytecne leky a to je jedine dobre. Mela jsem velke problemy s imunitou a pani doktorka me doslova vypiplala a do roka ze me byl zdravy clovek, ktery nechyti ani rymu. Nemohu nez doporucit.

je OK, neni to ordinace pro hypochondry

Paní doktorka se chová povýšeně,za vše si nechává platit více než jinde,dlouhé čekací doby,jsem rád že již nejsem její pacient.

Výborná diagnostička!!! Nepředepisuje zbytečně drahé léky. Věnuje se pacientovi podrobně a komlpexně. Mám s ní výborné zkušenosti nejen já, ale i moji rodiče měli na ni stejný názor. Vždy nám moc pomohla. Nedám na ni dopustit! Ke všem členům naší rodiny se vždy chovala a kě mě se dosud chová výborně. Považuji to za osobní štěstí, že mohu být její pacientka. Absolutně jí důvěřuji. Předchozí sestru jsem měla moc ráda, ale ani proti stávající nemám výhrady. Ke mě se chová pěkně.