Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
23 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka Doubravová je ,,Moje,, doktorka cca 20 let....no...asi víc....Vždy mi pomohla a vážím si jí...J.F.


I
Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou naprosto spokojena a všem ji doporučuji! Sestřička je také super! Jediná nevýhoda je občas delší čekání, ale vždy při odchodu z ordinace si na to ani nevzpomenu :-).


Y
Ověřeny pacient

Výborná diagnostička a svědomitá lékařka.Jsem ráda,že se u ní léčím.


A
Ověřeny pacient

schopná lékařka, přeji pohodu a vše nej..... v roce 2013. A.M.


Pani doktorka je opravdu odbornik.. nejen, ze nepredepisuje zbytecne leky, coz myslim, ze spousta lekaru dela, ale nezanedbava peci, jak zde nekdo tvrdi.. kdyz ma podezreni na nejaky zdravotni problem, ihned posila ke specialistovi. jsem u ni uz vice jak 10 let a nemenila bych. Tez se sestrou jsem velmi sppkojena! Trreza Tupa


Ověřeny pacient

Skvělá diagnostička,mnohokrát mi velice pomohla,nikdy jsem neplatila nic navíc.Vyznavači nekonečného žvanění a "samodoktoři" si, pravda, na své nepřijdou, ale já potřebuji doktora aby léčil a vyléčil. Lidi co jsou zvyklí chodit k doktorovi jako do cukrárny, na pokec a dávku "barevnych cukrátek", mají prostě smůlu. U paní doktorky se léčí celá moje rodina a jsme všichni živí:-) Snad by se mohla trochu víc usmívat, ale každý jsme holt nějaký, pro mně je důležité jak mně léčí.


Ověřeny pacient

Pani doktorka je vzdy velmi vstricna a velmi pecliva!!! Souhlasim, ze nepredepisuje zbytecne leky a to je jedine dobre. Mela jsem velke problemy s imunitou a pani doktorka me doslova vypiplala a do roka ze me byl zdravy clovek, ktery nechyti ani rymu. Nemohu nez doporucit.


je OK, neni to ordinace pro hypochondry


Paní doktorka se chová povýšeně,za vše si nechává platit více než jinde,dlouhé čekací doby,jsem rád že již nejsem její pacient.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborná diagnostička!!! Nepředepisuje zbytečně drahé léky. Věnuje se pacientovi podrobně a komlpexně. Mám s ní výborné zkušenosti nejen já, ale i moji rodiče měli na ni stejný názor. Vždy nám moc pomohla. Nedám na ni dopustit! Ke všem členům naší rodiny se vždy chovala a kě mě se dosud chová výborně. Považuji to za osobní štěstí, že mohu být její pacientka. Absolutně jí důvěřuji. Předchozí sestru jsem měla moc ráda, ale ani proti stávající nemám výhrady. Ke mě se chová pěkně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti