09/1998 – 06/2002: 1. lékařská fakulta University Karlovy, Praha
09/2000 – 12/2000: Guy’s, King’s and St. Thomas’s School of Medicine and Dentis...

X

Byla jsem nad mírně spokojena. Jediný, co by mohlo vadit, že se k doc Tomečkovi musíte objednat několik měsíců dopředu, ale pro me to vlastne znamenalo, že je to velký profesionál a je o nej zájem. Me velice ulehčili život svým chirurgickým zákrokem, a ja jsem při tom ano nevěděla, že tak lze udělat, před tím mi zádný doktor o tom neřekl a tak jsem se skoro cely život trápila. Je velice pečlivý a precizní.

Po 5 letech strávených prakticky nepřetržitě v zubních ordinacích (nenarostli mi dvojky na horním patře-řešení-posunutí zubů rovnátky, implantace) mohu opravdu objektivně říct že po strastiplné cestě po zubařích všech specializací je až pan doktor Tomeček naprostý profesionál a člověk na svém místě. Jsem opravdu ráda že jsem se dostala právě do jeho péče. Vždy se snaží řešit každý problém o všech postupech informuje a jeho práce je bezchybná a precizní. Neopomenutelným bonusem je opravdu příjemný přístup k pacientům jak ze strany pana doktora tak celé jeho kliniky. Čistota a velmi příjemné prostředí ordinace je u pana doktora samozřejmost. VELICE DOPORUČUJI se na pana doktora s důvěrou obrátit!

K panu doktorovi Tomečkovi chodím se svou 6-ti letou vnučkou a jsem mos spokojená.
Vnučka se nebojí a já se bát přestala.Po všech zákrocích /a nebylo jich málo/,mám bezbolestné
zuby a " hezký úsměv".

Zhruba před deseti lety jsem byla "obětí" doslova sfušované práce jedné kutnohorské paní zubařky.Zbytečně mě připravila o přední zuby a nahradila je jednou šílenou korunkou.Díky panu doktorovi Tomečkovi,který celou tu hrůzu odstranil a nahradil novými,naprosto autentickými korunkami,se můžu zase smát:-).
Precizní a vstřícný lékař s velkým smyslem pro estetiku,přirozenost.Doporučuji

Skvělé prostředí, příjemný personál, 5hvězdičkové služby.

Dobrý den, já byla dnes u pana doktora trhat zub moudrosti. Pan doktor odvedl precizní práci, všechno mi vysvětlil, byl vstřícný a trpělivý. Nic mne nebolelo. Pana doktora můžu všem jen doporučit a navíc má strašne milou sestřičku, což se dneska jen tak nevidí!
Kristína

Vysoce kvalifikovaný, lidský přístup, vždy s úsměvem a porozumněním pro situaci, v níž se pacient nachází.
Vřele doporučuji, strach a obavy ponechte doma.
Pavel

Nejlepší stomatolog !!!

K panu doktoru Tomečkovi jsem začala chodit asi před 3 lety a nemůžu si ho vynachválit. Jsem ráda, že jsem takového stomatologa objevila. Všechna práce dělaná do nejmenšího detailu. Dřív jsem se k zubaři bála chodit, teď se tam vždy těším. Všem doporučuji protože zaplatit si za zuby, které máme jen jedny se vyplatí.

k panu doktoru Tomečkovi jsem přišla s velmi
závažným stavem zubů celé horní čelisti.Postupně mi
provedl důkladné ošetření zubů, které jinde považovali
za problém. S jeho prací jsem velmi spokojená a pana
doktora doporučuji i lidem, kteří mají závažnější
problémy se zuby.
AG