O nás

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MDDr. Jan Mikulecký Jiný

Pán Mikulecký má skvelý prístup. Príjemné vystupovanie. Vysvetlí a zrozumiteľne popíše problém. Citlivé, profesionálne, bezbolestné vytrhnutie osmičky. Pani sestrička taktiež príjemná osoba. Ďakujem

MDDr. Jan Mikulecký Jiný

Pan doktor mi vyndal zub moudrosti, na který si před nim 2 lékaři netroufli - neskutecna úleva a radost. Pan doktor má zlaté ruce, uklidňující hlas, celou dobu se mnou komunikoval a ujišťoval se, jestli je něco bolestivé. Opravdu smekám. Cena byla vyšší ale zaplatila bych i více!

MUDr. Jan Streblov Původně preventivní prohlídka

Pan MUDr Jan Streblov je to nejlepší, co mne mohlo potkat. I když jsem ročník 1943 - zachránil mi úsměv velmi profesionálně a bez bolesti. Za celý svůj dlouhý život jsem nepotkala takového zubaře.
    Je to umělec ve svém oboru. Bohem nadaný.Trpělivý vstřícný, usměvavý. Jeho kolegové jsou vybraná třída. Třeba MDDr Gabriela Vajchrová dělá této klinice čest a též odvádí nadstandartní práci. Mám s ní skvělé zkušenosti. Věřím, že i ostatní kolegové pana doktora - se kterými jsem nepřišla do osobního styku jsou stejně šikovní. Vybavení ordinací je na vysoké úrovni. Co dodat.

MDDr. Jan Mikulecký výpln´zubu

Byla jsem velmi spokojená s prací MDDR Mikuleckého, jeho přístupem a s celkovým vybavenín kliniky. Mohu jen doporučit a příště zas půjdu k tomuto zubaři,

MDDr. Gabriela Vajchrová ošetření zubního kazu

Epochální, vynikající, fantastická, fenomenální, vždy veselá. Paní doktorku jsem doporučil i řadě svých známých a všichni jsou s její péčí maximálně spokojeni. Vše dopředu vysvětlí, ošetření jsou bezbolestná, výsledek k nerozeznání od vlastního zubu a navíc funkční. Nic nepřekáží, ani se neláme. Doporučuje 11 z 10 oteklých pacientů!!

MDDr. Gabriela Vajchrová ošetření

s prací dr. Vajchrové jsem byla spokojena, práce provedena precizně, pečlivě, nemohu si stěžovat. Klinika není levná,ale vím o ještě dražších klinikách v Praze.

Kontakt

Jankovcova 16, Praha 17000 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR