3DK s.r.o., dentální klinika

Nejbližší zařízení

• Martin Tomeček

Zubař, MUDr.

• X

Byla jsem nad mírně spokojena. Jediný, co by mohlo vadit, že se k doc Tomečkovi musíte objednat několik měsíců dopředu, ale pro me to vlastne znamenalo, že je to velký profesionál a je o nej zájem. Me velice ulehčili život svým chirurgickým zákrokem, a ja jsem při tom ano nevěděla, že tak lze udělat, před tím mi zádný doktor o tom neřekl a tak jsem se skoro cely život trápila. Je velice pečlivý a precizní.

• V

Po 5 letech strávených prakticky nepřetržitě v zubních ordinacích (nenarostli mi dvojky na horním patře-řešení-posunutí zubů rovnátky, implantace) mohu opravdu objektivně říct že po strastiplné cestě po zubařích všech specializací je až pan doktor Tomeček naprostý profesionál a člověk na svém místě. Jsem opravdu ráda že jsem se dostala právě do jeho péče. Vždy se snaží řešit každý problém o všech postupech informuje a jeho práce je bezchybná a precizní. Neopomenutelným bonusem je opravdu příjemný přístup k pacientům jak ze strany pana doktora tak celé jeho kliniky. Čistota a velmi příjemné prostředí ordinace je u pana doktora samozřejmost. VELICE DOPORUČUJI se na pana doktora s důvěrou obrátit!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Lukáš Drobný

• M

Pan doktor je moc milý, zuby od něho krásné, leč.. Má bývalá státní lékařka (mladá nezkušená) mi přetlačila cement nad zub a utrhla hrot kořene. Panu Drobnému to písemně sdělila. Pan doktor Drobný zub endodonticky ošetřil, ale utržený hrot a přeplněný cement neřešil - výsledek byl rozsáhlý zánět kostní dřeně. Na mé trvající bolesti doporučil lepší zubní hygienu. Zoufalá jsem si zaplatila konzultaci u jiného zubaře, který po 5ti minutách sondou zjistil, že zub je nespravitelný kvůli rozsáhlé perforaci. Na čelistní chirurgii mi pak dělali resekci kosti. A ještě jeden zub mi má bývalá zubařka také omylem proděravěla. Též jsem to netušila. Tento zub nebyl proto spravitelný. Pan doktor Drobný jej přesto opravoval. Nevěděl, že zub má třetí kořen (u tohoto zubu bývají obvykle jen dva). Můj nynější lékař okamžitě zatušil, že má zub o kořen navíc, když jsem mu ukázala místo bolesti. Bohužel třetí kořen byl zničený. Dohromady jsem kliniku navštívila cca 15 krát, zaplatila cca 50 tisíc. Peněz jsem nelitovala, brala jsem to jako investici do budoucna. Jenže tyto dva spravované zuby jsem si musela nechat vytrhnout kvůli oněm perforacím. Tedy to byla nejméně výhodná investice, jakou jsem kdy udělala.

• Jana Patíková

• I

Jeji prace je velmi precizni a vysledek dobre vypada. S jemnosti je to s kazdou navstevu horsi. V nekterych pripadech by se mohl zvysit komfort pro pacienta, kdyz beru v uvahu cenu za osetreni.

• U paní MDDr. Patíkové jsem byla na ošetření již několikrát a vždy jsem byla velmi spokojena. Pracuje vysoce profesionálně a pečlivě (na rozdíl od mých předchozích zkušeností s jinými zubaři, kteří péči často zanedbali), vše mi krásně vysvětlila, celou dobu příjemně komunikovala, navíc nemohu říct, že by ošetření bolelo. Paní doktorku mohu vřele doporučit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Gabriela Vajchrová

• J
      Umístění: 3DK s.r.o., dentální klinikaSlužby: ošetření zubního kazu

Epochální, vynikající, fantastická, fenomenální, vždy veselá. Paní doktorku jsem doporučil i řadě svých známých a všichni jsou s její péčí maximálně spokojeni. Vše dopředu vysvětlí, ošetření jsou bezbolestná, výsledek k nerozeznání od vlastního zubu a navíc funkční. Nic nepřekáží, ani se neláme. Doporučuje 11 z 10 oteklých pacientů!!

• T
      Umístění: 3DK s.r.o., dentální klinikaSlužby: ošetření

s prací dr. Vajchrové jsem byla spokojena, práce provedena precizně, pečlivě, nemohu si stěžovat. Klinika není levná,ale vím o ještě dražších klinikách v Praze.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jan Mikulecký

• Umístění: 3DK s.r.o., dentální klinikaSlužby: výpln´zubu

Byla jsem velmi spokojená s prací MDDR Mikuleckého, jeho přístupem a s celkovým vybavenín kliniky. Mohu jen doporučit a příště zas půjdu k tomuto zubaři,

• Jan Streblov

Zubař, Parodontolog, MUDr.

• M
      Umístění: 3DK s.r.o., dentální klinikaSlužby: Původně preventivní prohlídka

Pan MUDr Jan Streblov je to nejlepší, co mne mohlo potkat. I když jsem ročník 1943 - zachránil mi úsměv velmi profesionálně a bez bolesti. Za celý svůj dlouhý život jsem nepotkala takového zubaře.
      Je to umělec ve svém oboru. Bohem nadaný.Trpělivý vstřícný, usměvavý. Jeho kolegové jsou vybraná třída. Třeba MDDr Gabriela Vajchrová dělá této klinice čest a též odvádí nadstandartní práci. Mám s ní skvělé zkušenosti. Věřím, že i ostatní kolegové pana doktora - se kterými jsem nepřišla do osobního styku jsou stejně šikovní. Vybavení ordinací je na vysoké úrovni. Co dodat.

• H

Když kouknu na fotky před a po zákroku, tak nemůžu říct nic jiného než: „Super práce“! Sice to něco stojí, ale peněz do svého zdraví mi není líto. Jelikož šlo o přední zuby, pan doktor to chtěl udělat perfektní a jednou všechny 4 korunky vyhodil a nechal udělat znovu, protože byly trochu tmavší než by se mu líbilo. V tu chvíli jsem si řekl, že se mi líbí, že mu nejde jen o peníze, a neřekne si: "No vždyť to není zas tak vidět…", ale asi opravdu chce, aby práce, kterou odvede, byla perfektní a nemusel se za ní stydět, ale naopak, aby mu dělala dobrou reklamu. Bohužel pro něho, teď jsou ty zuby až moc perfektní, takže se mě nikdo nebude ptát odkud je mám, protože to bez RTG pomalu ani zubař nepozná ;)

Pobavil mě vlastně už v prvním emailu, když mi posílal nabídku, kde psal: „Mohu Vám nabídnout vysoký standard a nebo velmi vysoký standard.“ :)) Vzal jsem si jen ten vysoký standard a jsem spokojený.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře