Samostatná ordinace PL pro dospělé
Lovosická 40/440, Praha

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka byla skvělá. Lidská, milá, hodná a snažila se vždy pomoci. Trpěla jsem na hnisavé rýmy a vymyslela mi super kapky, které vždy zabraly. Vždy jsem přišla, že mám zas rýmu a jestli by mi dala "tamty" kapky. Vždy se usmála a řekla, že už píše. Měla jsem jí moc ráda. Škoda, že člověk stárne a musela do důchodu, jinak bych k ní chodila do dneška.

Vasoká starostlivost o pacienty
Gorčík

Její chování je neprofesionální. Paní doktorka chce jen zdravé pacienty, které nemusí léčit. Ostatní léčit odmítá nemá prý na to čas. O jejích schopnostech lékařky velmi pochybuji. Problémy pacientů zlehčuje.

Jsem moc pokojená s péčí pani doktorky,nikdy žádný problém,ve všem vždy ochotná.jen dlouhá doba čekání na vyšetření.i když má vyhrazený jeden den v týdnu pro pracující,čekárna je plná důchodců,ale za to pani doktorka nemůže

K paní doktorce chodíme celá rodina, chodili k ní i prarodiče. Nemůžeme si ji vynachválit. Kéž by bylo takových lékařů více!

Paní doktorka je na velmi vysoké odborné úrovni, má dlouholeté značné zkušenosti,je příjemná, velmi vstřícná a empatická.

Paní doktorku znám 32 let a byla vždy úžasně lidská a ochotná.Kdykoliv jsem přišla zdevastovaná migrénou, nenechala mě dlouho trpět a aplikovala injekci,která vždy pomohla. Ochotná a milá byla vždy, i při jiných potížích,jen je u ní vždy v čekárně hodně lidí. I na tom je vidět, jak je dobrá a oblíbená. Jsem moc ráda, že k ní mohu chodit.

K paní doktorce Zvárové chodili i mí rodiče, je velmi ochotná a komunikativní.
Pro mě jediná nevýhoda - že má stále plnou čekárnu důchodců, kteří si kolikrát chtějí zřejmě jenom popovídat a tudíž nemožnost strávit v čekárně minimální dobu.
Z tohoto důvodu se snažím vyřešit zdravotní problémy přímo s odborným pracovištěm v nemocnici. Nicméně to nic nemění na faktu, že kdykoliv jsem potřebovala, vyšla mi max. vstříc.

Paní MUDr. Zvárová je skvělý člověk, skvělý praktik, více takových s lidským přístupem, ošetřovala dlouhá léta celou naší rodinu, bohužel jsme se odstěhovali do jiného - vzdálenějšího obvodu Prahy.

MUDr. Zvárovou znám dostatečně dlouho na to, abych mohl uvedené hodnocení s plnou odpovědností vyslovit. Mám k ní jako k lékařce absolutní důvěru, což se odráží i v našem
vzájemném vztahu. Mnohdy se divím, když vidím pod jakým tlakem někdy pracuje, že ještě nepodlehla infarktu. Mohu potvrdit, že je vždy k pacientům vstřícná a ochotná a její jednání je vždy mimořádně lidské a na vysoké společenské i odborné úrovni. Vřele tuto lékařku doporučuji, protože je prostě nejlepší.