SYSMED, s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 4 Více

Běžný termín

Dispenzarizace pacientů s nekomplikovaným diabetes mellitus

EKG - hodnocení el. aktivity srdce v ordinaci +5 Více

Laboratorní odběry

Očkování

Pravidelné preventivní prohlídky

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Ordinace Sysmed s.r.o. zabezpečuje komplexní péči v oboru všeobecné praktické lékařství. Jedná se především o soustavnou péči o naše registrované paci...

• hypertenze
  • nekomplikovaný diabetes mellitus 2.typu
  • infekty dýchacích cest, chřipka

Běžný termín

Dispenzarizace pacientů s nekomplikovaným diabetes mellitus

SYSMED, s.r.o.

EKG - hodnocení el. aktivity srdce v ordinaci

Laboratorní odběry

Očkování

Pravidelné preventivní prohlídky

SYSMED, s.r.o.

Péče o pacienty s akutním/ chronickým onemocněním

Stanovení CRP, INR v ordinaci metodou POCT

Umístění: SYSMED, s.r.o.

Nutně jsem potřebovala potvrzení o vstupní prohlídce do zaměstnání. Po přečtení recenzí jsem šla zkusit paní doktorku Sedlákovou, jestli mi ho napíše. Sestřička byla moc milá a vyšla mi vstříc. Paní doktorka je velký profesionál, milá a usměvavá. Bez problémů mi potvrzení napsala a dokonce si mě k sobě zaregistrovala, i přesto, že nové pacienty přijímá jen velmi zřídka. Určitě doporučuji.

Umístění: SYSMED, s.r.o.

Za paní doktorkou dojizdim přes celou Prahu, protože lepší bych u nás nesehnala.Je milá, vždy pomůže nebo odešle na odborné vyšetření.

Umístění: SYSMED, s.r.o. zdravotní vyšetření a prohlídka

Doktorka na mě udělala dobrý dojem díky své osobnosti a klidné povaze,
Jistě má velké znalosti v oblasti kardiovaskulární medicíny, a to nejen díky své praxi v Motolské nemocnici.

Umístění: SYSMED, s.r.o.

Paní doktorka je hodně profesionální, schopná a zároven milá a trpělivá. Hned mi pomohla když jsem měla zdravotní potíže a kontroly proběhly v pořádku. Sestřička je organizovaná a čekání doba je minimální. Doporučuji!

Umístění: SYSMED, s.r.o.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je znát, že má za sebou několikaleté zkušenosti z nemocničního oddělení - je pohotová a schopná včas určit přesnou diagnózu. Navíc velmi ochotná a milá. Pokud bylo třeba, neváhala mě poslat na specializované vyšetření.
Ordinace je moderně vybavená - EKG a CRP k dispozici. Také díky organizačním schopnostem sesřičky je doba čekání minimální.
Jsem ráda, že máme u nás takové odborníky a ráda doporučuji!

Umístění: SYSMED, s.r.o. Zdravotní problémy

Absolutně nedoporučuji!!! První vstupní prohlídka proběhla dobře. Když jsem začala chodit za paní doktorkou nadále se svými problémy s nohama,neřešila nic jelikož se me zdálo že tomu co potřebuji léčit vlastně ani nerozumí! Napsala jen velmi předražené léky a to bylo vše! Při mých přetrvávajících bolestech jsem ji navštívila znovu a když ani tentokrat mě nedokázala odpovedet na moji otázku z čeho se bolest objevuje,tak jsem se rozhodla pro jineho praktického doktora,paní doktorka se většinou tváři jako že ji obtěžuji!

za mě spokojenost, od vstupní prohlídky až po standardní léčbu( u mě jen chřipka).
Milý přístup sestry i paní doktorky.
Vybíral jsem lékaře podle dostupnosti z ČM a podle referencí. Nespletl jsem se.

Za mě a mou rodinu nedoporučuji. Neprofesionální přístup. Arogantní chování, stále máte pocit, že paní Sedlákovou otravujete. Když potřebujete vyplnit nějaký papír (který si samozřejmě zaplatíte) má s tím velký problém a tvrdí vám jak chce léčit, když ale potřebujete léčit neléčí vás a zase máte jen pocit jak ji otravujete. Sestřička je velmi příjemná a šikovná.

Realista, lidsky pristup, vyborne jednani!!! Vrele doporucuji:-) Pani doktorka poradi, CRP odebere na miste a bez doplatku. V pripade potreby zajisti vysetreni u specialisty.

přijemný, inteligentní realista.. krása.. :-) nejedná s Vámi přes stůl, vyšetří, doporučí, poradí.. v případě potřeby zašle rovnou ke specialistovi..

• hypertenze
  • nekomplikovaný diabetes mellitus 2.typu