Lovosická 40, Praha
Ordinace prakt. lékaře, závodní péče

Názory

Nejlepší praktická lékařka na světě, škoda, že už je v důchodu a v ordinaci je jen občas.

Paaní doktorka byla naprosto úžasná, prostě člověk se srdcem na pravém místě. Přeji jí jen to nejlepší !

S paní Jaškovou mám výborné zkušenosti. Je velice přátelská a milá.. člověk na svém místě!

Měla jsem za život několik oraktických lékařů. Dokonce jsem patřila mnoho let do péče vojenských lékařů a při odchodu do důchodu jsem si zvolila pani MUDr.Jaškovou. Nepochybila jsem.Tak zodpovědnou lékařku jsem měla jenom jednu a to je pani doktorka. Je to její profesionální a lidský přítup, který mne inspiroval napsat tyto řádky. Pani doktorka odešla do důchodu a proto ji chci touto cestou i poděkovat a popřát z celého srdce pevné zdraví.

Chodím k této lékařce již léta. Dnes již není závodní lékařkou. Je velmi zodpovědná. Jana D

velmi dobrá doktorka

Velmi dobrá lékařka je škoda že příští rok odchází pro mě z neznámých důvodů.