Ordinace PL pro dospělé
Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka, mi nejspíše zachránila, život. Jsem holt mizerný pacient a potřebuji občas přitlačit ke zdi, ale to asi platí u většiny chlapů. Je pečlivá a pacient je u ní na 1 místě, kdyby nebyl, nebyl bych tu možná ani já. Ty negativní reakce co jsem tu četl, mi připadají jako od hypochondrů.

dobry den ano jak uz tu bylo receno doktorka ....no spise to vypada ze pracuje pro pojistovnu pokazde rika jak je co drahy a ze testy nepotrebuju i kdyz mi bylo porad zle v motole mi pote zlistili ze mam mononukleozu no to je tedy pristup!!!!!! rozhodne tuto doktorku nedoporucuji ja sama toho mam uz dost a hledam noveho lekare!!

Paní doktorka je velmi pečlivá,má lidský přístup za mě určitě ano!:-)

Paní doktorka Poláková je velice pečlivá, nepodcení žádný příznak nemoci, okamžitě odešle pacienta na odborné vyšetření. Posílám jí velký dík při léčení mé nemoci. Mohu jen velmi doporučit její péči novým pacientům. Jsem velice spokojena s jejím lidským přístupem a odbornou péčí. Moc jí za vše děkuji.
Alena Pokorná, Praha 6

Dobry den, tuto doktorku vobec nedoporucujem. Ked ma nieco bolelo,jej reakcia bola,ze mi nic nie je,ved som mlada..Ked mala problem s preplatenim od zdravotnej poistovne (vraj nejaky mala,lebo som cudzinka) tak mi jednoducho zrusila kartu!! V poistovni mi povedali,ze doktor na to vobec nema pravo..Andrea

Pani doktorka je pecliva a dusledna. Zadny jiny lekar si nedal tu namahu kontrolovanim ockovani, ona to hlidala. Je to sice detail, ale zivot je o detailech.
Paskova

Paní doktorka mě zachránila život. Lášková.

Paní doktorka je velmi pečlivá a má velmi dobrý osobní přístup k pacientům. Vždy ve mě vzbudí dojem, že se mě opravdu snaží vyléčit a že jí můj osud není lhostejný. Nepodceňuje příznaky, konzultuje odlehlejší problémy s kolegy a snaží se pomoci i když se problém nachází mimo její obor - třeba doporučením kvalitního specialisty.

Paní doktorka je velmi příjemná, rozhodně své práci a pacientům rozumí.

Velice spokojena jak s pani doktorkou, tak jejim manzelem.