Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Velmi přesně odhadne co člověku a a nenasazuje zbytečně antibiotika když to není třeba. Chodím k paní doktorce roky a vždy jen ta nejlepší zkušenost. Pokud nemáte čas přijít si pro recept obratem ho zasílá i na mobil.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá, má profesionální a empatický přístup k pacientům. Má výborné znalosti a zkušenosti. Nesnaží se "nastrkat" do vás co nejvíce prášku a utlumit následek, ale opravdu řešit problém. Rozhodně doporučuji.
Bylo by báječné, kdyby informace o tom, kdy ordinace je zavřená kvůli dovolené, byla zveřejněná na webových stránkách polikliniky nebo někde na internetu.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Už jsem několik let u paní doktorky nebyl, ale v minulosti měly ona i sestřička dost zvláštní přístup... Za všechno mluví moje zkušenosti s předoperačním vyšetřením, které jsem potřeboval. Po zkušenostech z minula jsem se raději dopředu objednával po telefonu. Navržený termín mi nevyhovoval, tak jsem se sestřičky slušně zeptal, jestli bych mohl přijít o pár dní dříve a navrhl jsem jiný termín. Nejdřív se tvářila, že je to moc brzo, ale nakonec telefonát skončila slovy "No tak přijďte". Když jsem ten den dorazil, po hodině a půl čekání, hned po vstupu do ordinace mi doktorka řekla, že mi předoperační vyšetření neudělá, že to je moc brzo. Když jsem se odkázal na sestřičku, se kterou jsem se domlouval po telefonu, sestřička mi řekla: "Já jsem Vám říkala, že je to moc brzo, ale když jste chtěl přijít, řekla jsem Vám ať přijdete." Po objednání na příští termín se mi při čekání v ordinaci sestřička přišla posmívat slovy: "No jo, vy byste chtěl mít všechno hned" a podobně. Snad se od té doby jejich přístup zlepšil

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Křeče a trávící problémy. Noční zvracení.

Trpěla jsem dlouhodobou nevolností a křečemi. Závratěmi a třesem, bylo toho více, nemá cenu rozvádět. Navštívila jsem paní Dědinovou v ordinaci v Poliklinice Zahradní město. Byla jsem odeslána na SONO. Ve zprávě zaznělo podezření na pankreatitidu. Vypsané doporučení jsme nedostala, byla jsem odeslaná domu se slovy, že se jedná o žaludeční neurózu. S bolestí s žaludkem jsem byla u lékaře 2x až 3x. Léčba, následné vyšetření žádné. Byla jsme tedy nucena změnit PL abych tak dostala doporučení na Gastro. Lékaře nedoporučuji a uvažuji o stížnosti, či dokonce trestním oznámení.

Paní doktorka Dědinová je velice příjemná a vstřícná. Má velice profesionální přístup a nebere věci na lehkou váhu, jako někteří lékaři z předešlých zkušeností. Velice doporučuji.