Praktický lékař
Roškotova 2/1717, Praha

Jsem maximálně spokojená. Paní doktorka je skvělá lékařka jak po profesionální, tak osobní stránce.

Umístění: Praktický lékař deprese,hypofunkce štítné žlázy,tintius

Skvělý, empatický jedinec je paní doktorka Margita Váchová Chodím k paní doktorce přes 30 let a neměnila bych. Eva Vinšová

Dlouhé čekání v čekárně,i přes 2 hodiny.A pak vyšetřování v zakouřené ordinaci.Prístup sestry arogantní.Proto měním praktickou lékařku.

Paní doktorku Váchovou znám od 90- let minulého století prostě jsme k ní spadali už na SOU cca rok 1990. Chodím k ní doposud co znamená že jsem s ní nikdy neměl žádný problém.
Co se týče odbornosti vždy přesná diagnoza s jasným vysvětlením!!!
Jasně určená diagnoza.
Po lidské stránce naprosto úžasný člověk který dokáže pomoci!!!
A hloupé řeči o čekání tak to bylo vždy a prostě jsem si na to rád zvykl protože s paní doktorkou je radost se setkat.
Druhý obrovský a nepostradatelný prvek je pan asistent vedl jsem s ním mnoho rozhovorů a jedním slovem "Úžasňák".
A co všechno dokáže zařídít snad není ani možné!!!
Prostě a jasně SUPERTEAM kéž by takových odborníků bylo více!!!

až to bude fungovat v parlamentě tak jako u pani doktorky budem nejen bohatější o--- many and time--ale i o sebeuctu se stavět k vážným problémum čelem a s grácií

S paní doktorkou nejsem moc spokojená, hlavně tedy s její častou nepřítomnosti ačkoliv měla mít ordinační hodiny. Ať už tam byla nebo tam byl pouze její asistent, vždy jsem čekala v čekárně min. 2h ikdyž byli přede mnou pouze 3 pacienti, pokud jste nemocní a máte horečky je to opravdu nepříjemné. Ačkoliv jsou paní doktorka i její asistent velmi příjemní a upovídaní, paní doktorka mi vždy dokázala pomoci, ale nikdy jsem naštěstí nemusela řešit žádné vážné problémy, vadí mi její častá absence a řešení svých zdravotních neduhů jen s asistetem. Proto přecházím k jinému lékaři. V.K.

Velmi dobrá doktorka, velice dobré a příjemné vystupování.
Velice dobrá komunikace s pacientem.

Přístup k pacientům je příkladný. Jasně seznámí s diagnozou a poradí,jak přispět k vyléčení. Navazuje přesně na pokyny specializovaných lékařů. K pacientovi přistupuje individuálně, máte pocit, že vás dlouho zná. Její asistent je velmi ochotný a okamžitě reaguje na případné požadavky pacienta(např, při dobrání léků,takže nevzniká časová ztráta při podávání léků).Rovněž není problém při objednání na brzký termín. Jsem velmi spokojena s přístupem obou, léčí se u ní má rodina a doporučila jsem ji i svým známým.

Paní doktorka je svérázná, jistě ně každému její humor sedne. Je to rázná ženská, která se podobně staví i k pacientům, ale možná jen ve mně odhadla (správně:o), že si to může dovolit. Problém je v její (ne)přítomnosti, nic pro ranní ptáčata, ale naproti tomu v pondělí a ve středu odpoledne tam je do dlouho odpoledne, což mi vyhovuje víc než ordinace od 7. Pan asistent je také velmi schopný a milý. Na druhou stranu těžko posuzovat, když jsem se tam ještě nevypravila s větším zdravotním problémem, v podstatě jen s drobnostmi.

S pani doktorkou jsem naprosto spokojen, prihlasil jsem u ni i rodinu a zname.