Pacientem paní doktorky jsem řadu let a protože jsem již v pokročilém věku navštěvuji jí dosti často.S přístupem jejím i její sestřičky jsem velmi spokojen.Podle mého soudu má velmi dobrou úroveň znalostí v medicinském oboru,která přesahuje oblast praktického lékaře.Nikdy jsem nezažil ani sebemenší náznak nezájmu o problémy pacienta,ba naopak příkladný zájem.Pacientovi se věnuje a vysvětlí přístupně pro laika méžné důvody obtíží i podrobný způsob léčby.Jak paní doktorka tak i sestřička si zaslouží z mé strany jen úctu a poděkování.

Absolutně nejistá ve stanovení diagnózy. I přesto že si nebyla jistá, neposlala mě ke specialistovi, ale léčila mě přípravkem, který je volně prodejný bez předpisu. Neodebrala žádné vzorky tkáně na rozbor. Zanedbala tak akutní zánět, který je nutné léčit antibiotiky. Absolutně nedoporučuji, odnesu si kartu a přecházím k jinému praktickému lékaři. Mimochodem, špatnou zkušenost s touto lékařkou měl i zbytek mé rodiny, naštěstí už všichni také přešli k jiným lékařům.

Profesionalni pristup. Muze pusobit chladneji, ale to je na kazdym jak se s tim srovna. Jinak vstricna a na rovinu jednajici. Z me strany naprosta spokojenost

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velmi spokojení jak s její odborností, tak s pozorností, kterou nám během návštěv věnuje. O problémech se s ní dá hovořit. Nenapadá mě nic, co bych hodnotil negativně.

Výborná lékařka, nikdy nic nepodcení.Chodém k ní celá rodina.

Paní doktorka je velmi zodpovědná, hledá souvislosti, nikdy nic nepodcení, chodíme k ní celá rodina. Kéž by takových lékařů bylo více

Výborná lékařka,doporučuji.

Jsem velmi spokojen se soustavnou péčí paní doktorky již několik let.

Paní doktorka je ve své práci velmi poctivá a je to dobrý člověk.

Laxni, bez zajmu, pohodlna