Adresa

Ordinace Kerner s.r.o.
Ostrovského 253/3, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.
Ordinační hodiny: Po 7:00-14:00, ÚT 13:00-19:00, ST 7:00-14:00, ČT 13:00-19:00, PÁ 7:00-12:00...

Více

Specializace

  • všeobecný praktický lékař

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Ordinace Kerner s.r.o. Jiný

Pan doktor je ten nejlepší, který kdy o mé zdraví pečoval. Moc mu děkuji za jeho starostlivost a pečlivé zkoumání příčin mých zdr.potiží.Tento měsíc mě doslova zachránil život,tím,že neponechal nic náhodě,prověřil výsledky specialistů a opětovně udělal testy.Vyřídil hospitalizaci a vše kolem mé nemoci mi důkladně vysvětlil.A nebylo to poprvé,co odhalil,co specialisté ne.Moc Vám pane doktore děkuji.

J
Umístění: Ordinace Kerner s.r.o. Jiný

Úžasný pan doktor, který se skvěle vymyká běžnému standardu řadového lékaře prvního sledu? Uvažuje komplexně, holistickým způsobem dělá závěry. Skvělý diagnostik, nic neopomene. Pravý lékař na svém místě. Při příchodu stačí zasunout kartu pojišťovny do přístroje vedle dveří, jste v pořadí a sestra o Vás hned ví. Žádné potupné klepání a čekání. Sestra Kateřina je úžasná, na tu malém zapomněl. Děkuji.

L
Umístění: Ordinace Kerner s.r.o. Jiný

U pana MUDr. Kernera jsem zaregistrovaná déle než tři roky a nemohu proti němu ani sestře Kateřině říci cokoliv negativního. Sestřička je milá, příjemná a ochotná. Je to opravdu osoba na pravém místě - je víc než pravou rukou pana doktora. Jsou dokonale sehraný tým.
Pan doktor je komunikativní, umí poradit a vysvětlit daný problém. Ví, kam pacienta odeslat na další vyšetření. A jako bonus má smysl pro humor. :)
Oba dva jsou výjimeční v tom, co všechno pro nás pacienty dělají. V této nelehké době je úsměv a milé vystupování neopouští. Moc Vám oběma za vše děkuji, držte se!


S
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Kerner s.r.o. Obvykle nemoc ????

Posádka této ordinace, tedy pan doktor Kerner a sestřička Kateřina, se naprosto vymyká běžnému standardu péče o pacienty ve zdravotnických zařízeních. Oba jsou profesionálové každým coulem a je vidět, že i přes náročnost a obrovský počet pacientů, kterým poskytují péči, dělají svou práci poctivě a s láskou♥️ a snad i radostí...? Pan doktor je navíc dobrý diagnostik a pokud problém nemůže řešit sám, ví, kam člověka poslat, aby to k něčemu bylo. Kvůli stěhování na Moravu jsme se dnes museli rozloučit a bude velice těžké najít v novém bydlišti srovnatelného lékaře, sestřičku a péči... Soňa K.


M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Kerner s.r.o.

Skvělý diagnostik a opravdu velmi pečlivý, profesionální pan doktor. Sestřička Kateřina, která se pro tuto práci narodila, stejně tak. Hodnější a usměvavější sestřičku zřejmě nenajdete. Je mi moc líto, že jsem se z důvodu stěhování na opačný konec republiky musela přeregistrovat. Na tuto ordinaci budu ale vždy s vděčností vzpomínat a děkuji oběma za tu nejlepší péči.

Martina S.


N
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Kerner s.r.o.

K panu doktorovi chodíme oba i s manželem. Je velmi, velmi pečlivý - u mého kamaráda odhalil diagnózu, která byla na první pohled běžnými testy vyvrácena, on však udělal i přesto testy podrobnější a problém odhalil. Sestřička je vždy velmi příjemná, zábavná, jsou oba skvělí. Díky za takové doktory!


Ověřený profil
Umístění: Ordinace Kerner s.r.o.

I feel very lucky to have him like doctor. Very kind, always smiling and pushing for have an accurate idea about each symptom.


N
Ověřený profil

Nejlepší lékař z Mojí ambuance. Škoda, že se přemístil z Nových Butovic jinam. Vždy byl usměvavý, vše vysvětil, nic nezanedbal. Mohu jedině doporučit.


Ověřený profil

Tuto ordinaci mohu vřele doporučit. Velmi příjemná a usměvavá sestřička Kateřina, milý pan doktor, který je opravdu velmi pečlivý a nenechá nic náhodě. Nemohu říct, jak jsem zde četla, že je nekomunikativní, naopak, já se s ním několikrát velmi zasmála a vždy jsem odcházela s pocitem, že se mi lékař opravdu věnoval. Pane doktore, jen tak dál :-)


S
Ověřený profil

Pana doktora jsem si vybrala na základě velmi dobrých recenzí které má. Také ráda jednu přidávám, tento pán si ji zaslouží. Ledva vkročíte do ordinace přivítá Vás milá a usměvavá sestřička Kateřina. I samotný pan doktor je moc hodný, profesionální ale zároveň velmi srdečné vystupování. Okamžitě udělal vše pro to abychom odhalili diagnózu, kterou minulý doktor neřešil.
Jsem ráda že jsem našla tuto ordinaci. Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.
Ordinační hodiny: Po 7:00-14:00, ÚT 13:00-19:00, ST 7:00-14:00, ČT 13:00-19:00, PÁ 7:00-12:00...

Více

Specializace

  • všeobecný praktický lékař

Související vyhledávání