Majd Farag, zubař Praha

29 objednaných návštěv během 30 dní

Opletalova 1535/4, Praha 1, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Ošetření zubního kazu - Bílá výplň • od 1 700 kč

Vstupní vyšetření

jsem zubní lékař v zubní klinice ALFA DENTAL , jedná se o novou, moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, nabízející komplexní stomatologickou péči,...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta univerzity karlovy

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Opletalova 1535/4, Praha

od 1 700 kč

Ostatní služby

Opletalova 1535/4, Praha

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Naprosto úžasný stomatolog. Absolutní profesionál. Zachraňoval mi zub - mrtvá stolička dole. Čistil kanálky, které potom při další návštěvě zase plnil a dělal i dostavbu zubu. Naprosto precizně. To, nad čím někteří jiní zubaři ohrnuli pysk, on se k tomu postavil čelem. A výborně. Navíc i milá
sestřička. I pan doktor. Mohu vřele doporučit. U něj se zubaře nemusí nikdo bát.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Naprosto úžasný zubař. Moje zubařka šla do důchodu a 4 roky měla jsem problém najít nového schopného zubaře. Do toho jsem měla problémy se zuby moudrosti...atd.
Pan doktor mě přijal, udělal rentgen, vše mi vysvětlil a navrhl postup a řešení mých problémů...
Každá návštěva včetně extrakce zubů moudrosti byla bezbolestná... Pan doktor i sestřička jsou milí, empatičtí a budu je všude doporučovat. Jsem vděčná, že jsem je objevila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Doporučuji,vysoká úroveň jak prostředí,tak přístupu.Moderni ordinace,profesionální přístup.Opakuji,že doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

K panu doktorovi chodíme celá rodina vč. dětí. Lepšího stomatologa jsem ještě neměla. Kromě profesionality a nebolestivých zákroků je sympatický, vtipný a velmi empatický. Návštěva této ordinace je pro nás vždy příjemná. Mohu jen a jen doporučit.

Příjemné a bezbolestné řešení kazů. Možná bych jen trošku více vysvětloval průběh léčby, ale celkově spokojenost.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

S návštevou pána doktora som bola veľmi spokojná, všetko je tak ako má byť, maximálna spokojnosť, doporučujem:)

Š
Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

Díky obrovskému strachu že zubařů jsem zanedbala co se dalo.pan doktor mě přijal,vše vytrhal.samozrejme bezbolestne.ted už budu čekat jen na zahojení a nové zoubky.a naprosto mě zbavil strachu.sestricka mi dodávala vnitřní sílu.takze těm dvěma velké díky.jsou sehraný tým.dochvilnost je samozřejmostí.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

Skvělá komunikace, nadstandardní péče, bezbolestné, profesionální přistup - 100% spokojenost při každé návštěvě.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Pan doktor je profesionál své práce. Určitě doporučuju ! Rychle a pečlivě ošetřování, vysvětlení problému a rady na budoucnost.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

Nemám slov kterým bych vyjádřila, jak moc jsem panu doktorovi vděčná. Pomohl mi už při první návštěvě s něčím, s čím si X lékařů něvědělo rady a vždy mě poslali domů. Pan doktor se výzvě postavil čelem a ač jsem nedoufala, pomohl mi :) 7 mi leté trápení se zubem je pryč a já nevím jak Vám slovy vyjádřit vděčnost :) Děkuju!!

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Patřím pod zdravotní pojišťovnu MV, se kterou asi nemáte smlouvu. Jak to je s platbami za ošetření, příp. zhotovení nové korunky atd?
    Děkuji.

Dobrý den, se ZPMV zatím smlouvy ještě nemáme, budou pro Vás platit ceny pro nepojištěné (na naších stránkách je ceník ) , hlavní rozdíl se bude týkat vstupní a preventivní prohlídky a akutního ošetření, ceny výkonů pro pojištěné a nepojištěné jsou stejné...očekáváme, že od nového roku 2018 budeme se ZPMV mít smlouvy.děkuji

MDDr. Majd Farag

• Dobrý den.Již velice dlouhou dobu sháním zubního lékaře a bez výsledku.Byla jsem dlouho v zahraničí a to způsobilo problémy.Proto se i vás ptám jestli by jste mě nepřijali jelikož pomalu,ale jistě spěji k tomu,že se už nenajím!Pomozte mi

dobrý den, rádi Vás přijímáme. zavolejte prosím a domluvte se termín.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů