Opletalova 1535/4, Praha 1 , Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
778 29.....

Ošetření kořenových kanálků • 4 400 Kč

Ošetření zubního kazu - Bílá výplň • 1 250 Kč

Vstupní vyšetření

jsem zubní lékař v zubní klinice ALFA DENTAL , jedná se o novou, moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, nabízející komplexní stomatologickou péči,...

• zubní kaz

1 250 Kč

Vstupní vyšetření

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o

A very high skilled doctor. I recommend.
I went to him after 2 other doctors took me and they didn't spend 5 mins with me. But Dr Majd gave me time and heard ed my problem and tried to fix it even though I am not registered with him

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření kořenových kanálků

Pan, doktor je velice vstřícný, ochotný a vše dobře vysvětlí. Ošetření kanálků proběhlo bezbolestně. Vřele pana doktora doporučuji je to odborník na svém místě :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Pan doktor je vzdy pozorny a peclivy, chodim uz treti rok. Ordinace je utulna a moc hezka. Vrele doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o

Doktor Farag je vynikající stomatolog s profesionálním přístupem, ohleduplný, vše podrobně vysvětlí, a v měm případě komplikované rekonstrukce chrupu se vždy snažil najít to nejoptimálnější řešení a vyšel vstříc i ohledně časověho rozvrhu. Používá ty nejnovělší techniky a materiály, a je jasné, že se nadále vzdělává a udržuje krok s novými poznatky v rámci své specializace. Rozhodně ho doporučuji.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o

Po prvej návšteve som veľmi spokojná s prístupom pána doktora. Všetko podrobne vysvetlil a vyšetril. Krásne a príjemné prostredie, milá sestrička a pre mňa osobne veľký bonus rontgen priamo v ordinácii.

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Skvely doktor. Poprve jsem u nej byl jiz vice nez pred rokem a od te doby k nemu chodim pravidelne. Vzdy skvele odvedena profesionalni prace, slozitejsi zakroky rad do detailu vysvetli, navíc jsou zpravidla bezbolestne, prijemna sestricka, nulove cekani pri objednani dopredu. Rozhodne doporucuji!

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o prasklý zub

Dobrý den,
tohle si zaslouží rekapitulaci. 31.08. jsem byl u jiného lékaře, kterého jsem si našel už zde v Praze, abych po deseti letech za bývalým nedojížděl X stovek km. Bylo to včas, protože mi vypadla plomba. Nemohu říci ani popel jak se o mě postarali. Vyčistili kanálky, a vůbec zub provizorně vyspravily a domluvila se další návštěva na začátku měsíce Říjen. Nicméně 03.09. zub praskl a zůstali mi v ústech dva střepy. 04.09. jsem volal ke svému doktorovi. Asistentka mi sdělila, že je paní doktorka na dovolené. A pak mě zazdila větou: "To si jako myslíte, že když vás rozbolí zub, zavoláte a paní doktorka vás hned vezme?" Neřekl jsem nic, i když si právě tohle myslím. Hledal jsem zubní ordinaci, kde mě před dovolenou; odjíždíme 06.09. vezmou a zub uvedou do stavu - nebude mi to vadit, budu moci jíst a po dovolené budeme pokračovat. Hledali jsme dlouho. Dokonce jsme obvolali i ambulantní péči. Na jedné z nich vás dvě minuty poučují s čím vám nepomohou a na co se rozhodně nemáte ptát. Nakonec jsem se elektronicky objednal k panu doktorovi. Ráno zavolal a milá sestra si vyslechla můj chaotický popis, přičemž mě nenapomenula pro neznalost, ale hned posunula návštěvu o půl hodiny kdyby se muselo něco vyspravovat. A jak to dopadlo? Pan doktor mi zub prohlédl, zrengenoval, vytrhl nepotřebný kus, prokonzultoval postup a popřál mi hezký den. "Kolik jsem Vám dlužen?"
"Nic."
"To jako vážně?"
"Ano.". Krátký rozhovor jsem si přeložil tak, že je rád, že mi mohl pomoci. Ano. Udělal si u mě velké plus. A ano. I takhle se získávají klienti. A víte co? S velkou pravděpodobností se k němu právě pro tu nezištnost a chování sestry vrátím.

Děkuji,

Aleš

Pan dr. Farag je velmi šikovný a pečlivý lékař. Ze zubařů obecně mám strach, protoźe mám silný dávicí reflex, u tohoto doktora díky jeho zručnosti můj problém odpadá. Jeho prioritou také je, aby ošetření nebolelo. Nechci přehánět, že se na zubní ošetření nyní těším, ale rozhodně mě absolutně nijak nestresuje. Je poznat, že pan doktor má široký záběr a hodně znalostí. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto skvělý doktor a šikovná sestřička . Nic od něj nebolí. Kdo má špatné zkušenosti se zubařem zavítejte sem :) Doporučuju :)

Dr.Farag je nejlepší stomatolog, kterého znám a že jsem jich už dost vyzkoušela. Je maximálně pečlivý a důsledný. Nic nezanedbá a jako pacientka u něj nemám žádné pochyby. Nikdy už bych nesvěřila své zuby do jiných rukou než p.doktora Faraga. Zkrátka naprosto profesionální péče a milý přístup, který člověk také ocení. Můžu Všem jen doporučit a lidem, kteří se zubaře bojí, věřte, že změníte názor.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Patřím pod zdravotní pojišťovnu MV, se kterou asi nemáte smlouvu. Jak to je s platbami za ošetření, příp. zhotovení nové korunky atd?
    Děkuji.

Dobrý den, se ZPMV zatím smlouvy ještě nemáme, budou pro Vás platit ceny pro nepojištěné (na naších stránkách je ceník ) , hlavní rozdíl se bude týkat vstupní a preventivní prohlídky a akutního ošetření, ceny výkonů pro pojištěné a nepojištěné jsou stejné...očekáváme, že od nového roku 2018 budeme se ZPMV mít smlouvy.děkuji

MDDr. Majd Farag

• Dobrý den.Již velice dlouhou dobu sháním zubního lékaře a bez výsledku.Byla jsem dlouho v zahraničí a to způsobilo problémy.Proto se i vás ptám jestli by jste mě nepřijali jelikož pomalu,ale jistě spěji k tomu,že se už nenajím!Pomozte mi

dobrý den, rádi Vás přijímáme. zavolejte prosím a domluvte se termín.

MDDr. Majd Farag

• zubní kaz