Opletalova 1535/4, Praha 1, Praha
ALFA DENTAL s.r.o (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
778 29.....

Ošetření kořenových kanálků (4 400 Kč)

Ošetření zubního kazu - bílá výplň (1 250 Kč)

Vstupní vyšetření

jsem zubní lékař v zubní klinice ALFA DENTAL , jedná se o novou, moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, nabízející komplexní stomatologickou péči,...

• zubní kaz
  • bolesti zubů
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta univerzity karlovy

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o

Po prvej návšteve som veľmi spokojná s prístupom pána doktora. Všetko podrobne vysvetlil a vyšetril. Krásne a príjemné prostredie, milá sestrička a pre mňa osobne veľký bonus rontgen priamo v ordinácii.

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Skvely doktor. Poprve jsem u nej byl jiz vice nez pred rokem a od te doby k nemu chodim pravidelne. Vzdy skvele odvedena profesionalni prace, slozitejsi zakroky rad do detailu vysvetli, navíc jsou zpravidla bezbolestne, prijemna sestricka, nulove cekani pri objednani dopredu. Rozhodne doporucuji!

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o prasklý zub

Dobrý den,
tohle si zaslouží rekapitulaci. 31.08. jsem byl u jiného lékaře, kterého jsem si našel už zde v Praze, abych po deseti letech za bývalým nedojížděl X stovek km. Bylo to včas, protože mi vypadla plomba. Nemohu říci ani popel jak se o mě postarali. Vyčistili kanálky, a vůbec zub provizorně vyspravily a domluvila se další návštěva na začátku měsíce Říjen. Nicméně 03.09. zub praskl a zůstali mi v ústech dva střepy. 04.09. jsem volal ke svému doktorovi. Asistentka mi sdělila, že je paní doktorka na dovolené. A pak mě zazdila větou: "To si jako myslíte, že když vás rozbolí zub, zavoláte a paní doktorka vás hned vezme?" Neřekl jsem nic, i když si právě tohle myslím. Hledal jsem zubní ordinaci, kde mě před dovolenou; odjíždíme 06.09. vezmou a zub uvedou do stavu - nebude mi to vadit, budu moci jíst a po dovolené budeme pokračovat. Hledali jsme dlouho. Dokonce jsme obvolali i ambulantní péči. Na jedné z nich vás dvě minuty poučují s čím vám nepomohou a na co se rozhodně nemáte ptát. Nakonec jsem se elektronicky objednal k panu doktorovi. Ráno zavolal a milá sestra si vyslechla můj chaotický popis, přičemž mě nenapomenula pro neznalost, ale hned posunula návštěvu o půl hodiny kdyby se muselo něco vyspravovat. A jak to dopadlo? Pan doktor mi zub prohlédl, zrengenoval, vytrhl nepotřebný kus, prokonzultoval postup a popřál mi hezký den. "Kolik jsem Vám dlužen?"
"Nic."
"To jako vážně?"
"Ano.". Krátký rozhovor jsem si přeložil tak, že je rád, že mi mohl pomoci. Ano. Udělal si u mě velké plus. A ano. I takhle se získávají klienti. A víte co? S velkou pravděpodobností se k němu právě pro tu nezištnost a chování sestry vrátím.

Děkuji,

Aleš

Pan dr. Farag je velmi šikovný a pečlivý lékař. Ze zubařů obecně mám strach, protoźe mám silný dávicí reflex, u tohoto doktora díky jeho zručnosti můj problém odpadá. Jeho prioritou také je, aby ošetření nebolelo. Nechci přehánět, že se na zubní ošetření nyní těším, ale rozhodně mě absolutně nijak nestresuje. Je poznat, že pan doktor má široký záběr a hodně znalostí. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto skvělý doktor a šikovná sestřička . Nic od něj nebolí. Kdo má špatné zkušenosti se zubařem zavítejte sem :) Doporučuju :)

Dr.Farag je nejlepší stomatolog, kterého znám a že jsem jich už dost vyzkoušela. Je maximálně pečlivý a důsledný. Nic nezanedbá a jako pacientka u něj nemám žádné pochyby. Nikdy už bych nesvěřila své zuby do jiných rukou než p.doktora Faraga. Zkrátka naprosto profesionální péče a milý přístup, který člověk také ocení. Můžu Všem jen doporučit a lidem, kteří se zubaře bojí, věřte, že změníte názor.

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Zodpoví rád a odborně každý dotaz, ošetření bezbolestné. Jeho péči mohu doporučit zejména těm, kteří se chtějí zbavit hrůzy z návštěvy zubaře, záleží jim na stavu jejich chrupu a jsou ochotni pro to něco udělat. Mít za svého zubaře člověka, který je odborník se zájmem o svůj obor, zároveň však "parťák" s nímž vás baví se o své zuby starat, je zkrátka radost. Poloha ordinace a vstřícné ceny jsou příjemným bonusem.

Dr.Farag je proste nejlepsi!!!! Ochotny,peclivy a hlavne skromny,proste lekar se srdcem na spravnem miste! Navic vynikajici pomer cena/vykon! Vrele doporucuji,budete spikojeni!!

Po 2 zubarich, kde byl jeden lepsi jak druhy, jsem tady nasla pana zubare. Zpravil mi vsechny zoubky, je mily, precizni a ja jsem moc rada ze jsem ho nasla. Konecne mam skveleho zubare kam se clovek neboji chodit a diky tomu nezanedba svoje zuby. A cena na to ze to je v centru Prahy vic nez perfektní :)

U pana doktora jsem velmi spokojená, je to opravdu profesionál na svém místě. Při každé návštěvě cítíte, že se Vám věnuje - vše Vám rád vysvětlí, je velmi ochotný a pečlivý, vždy doporučí to nejlepší a nejvhodnější řešení šité přesně Vám na míru. Bonusem je pak to, že Vás žádná návštěva nebolí.
Jsem velice ráda, že jsem v Praze našla tak skvělého zubaře ! Mohu všem jen doporučit ! Michaela

Ošetření kořenových kanálků

4 400 Kč

4 400 Kč

Ošetření zubního kazu - bílá výplň

1 250 Kč

Děkuji,

Aleš

Návštěva z ZnamyLekar.cz

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den-zajímá mne, zda se i v Litomyšli dělají celkové náhrady z měkčeného/Veltaflexu/nebo něco nového...a ne jen ty staré tvrdé náhrady...popřípadě i cena-děkuji Eva M.

• Dobrý den.Již velice dlouhou dobu sháním zubního lékaře a bez výsledku.Byla jsem dlouho v zahraničí a to způsobilo problémy.Proto se i vás ptám jestli by jste mě nepřijali jelikož pomalu,ale jistě spěji k tomu,že se už nenajím!Pomozte mi

dobrý den, rádi Vás přijímáme. zavolejte prosím a domluvte se termín.

MDDr. Majd Farag

• zubní kaz