Majd Farag, zubař Praha

10 objednaných návštěv během 30 dní

Opletalova 1535/4, Praha 1, Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Ošetření zubního kazu - Bílá výplň • od 1 700 kč

Vstupní vyšetření

jsem zubní lékař v zubní klinice ALFA DENTAL , jedná se o novou, moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, nabízející komplexní stomatologickou péči,...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta univerzity karlovy

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Opletalova 1535/4, Praha

od 1 700 kč

Opletalova 1535/4, Praha

Dozvědět se více

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

Doporučuji, Pan doktor je velmi šikovný a hodný. Célé prostředí působí příjemně a moderně. Lepší místo budete těžko hledat.

G
Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Milý a příjemný doktor a celý personál.vyborny přístup k dětem všechno vysvětlí a poradi co a jak dál

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Uprimny pristup, rychle vyrizeni, vyborna dostupnost ordinace, online sprava rezervace a karty pacienta.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

K panu doktorovi jsem prisla na preventivni prohlidku a nemam co vytknout. Uz na recepci me privitala mila pani, sestricka byla take moc fajn. Pan doktor pusobil profesionalne, vysetreni i rentgen probehl bez problemu.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Moc příjemnej pán doktor, podrobně mi vysvětlil všechny možnosti i rizika léčby a i když to nebude jednoduché vzhledem k stavu mého
chrupu, je ochotný do toho jít a pokusit se zachránit mi zuby. Skvělý, profesionálny a empatický přístup a taky moc milé sestŕičky .

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Naprosto úžasný stomatolog. Absolutní profesionál. Zachraňoval mi zub - mrtvá stolička dole. Čistil kanálky, které potom při další návštěvě zase plnil a dělal i dostavbu zubu. Naprosto precizně. To, nad čím někteří jiní zubaři ohrnuli pysk, on se k tomu postavil čelem. A výborně. Navíc i milá
sestřička. I pan doktor. Mohu vřele doporučit. U něj se zubaře nemusí nikdo bát.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Naprosto úžasný zubař. Moje zubařka šla do důchodu a 4 roky měla jsem problém najít nového schopného zubaře. Do toho jsem měla problémy se zuby moudrosti...atd.
Pan doktor mě přijal, udělal rentgen, vše mi vysvětlil a navrhl postup a řešení mých problémů...
Každá návštěva včetně extrakce zubů moudrosti byla bezbolestná... Pan doktor i sestřička jsou milí, empatičtí a budu je všude doporučovat. Jsem vděčná, že jsem je objevila.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Doporučuji,vysoká úroveň jak prostředí,tak přístupu.Moderni ordinace,profesionální přístup.Opakuji,že doporučuji.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

K panu doktorovi chodíme celá rodina vč. dětí. Lepšího stomatologa jsem ještě neměla. Kromě profesionality a nebolestivých zákroků je sympatický, vtipný a velmi empatický. Návštěva této ordinace je pro nás vždy příjemná. Mohu jen a jen doporučit.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Příjemné a bezbolestné řešení kazů. Možná bych jen trošku více vysvětloval průběh léčby, ale celkově spokojenost.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
Patřím pod zdravotní pojišťovnu MV, se kterou asi nemáte smlouvu. Jak to je s platbami za ošetření, příp. zhotovení nové korunky atd?
Děkuji.

Dobrý den, se ZPMV zatím smlouvy ještě nemáme, budou pro Vás platit ceny pro nepojištěné (na naších stránkách je ceník ) , hlavní rozdíl se bude týkat vstupní a preventivní prohlídky a akutního ošetření, ceny výkonů pro pojištěné a nepojištěné jsou stejné...očekáváme, že od nového roku 2018 budeme se ZPMV mít smlouvy.děkuji

MDDr. Majd Farag

Dobrý den.Již velice dlouhou dobu sháním zubního lékaře a bez výsledku.Byla jsem dlouho v zahraničí a to způsobilo problémy.Proto se i vás ptám jestli by jste mě nepřijali jelikož pomalu,ale jistě spěji k tomu,že se už nenajím!Pomozte mi

dobrý den, rádi Vás přijímáme. zavolejte prosím a domluvte se termín.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů