Opletalova 1535/4, Praha 1, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Ošetření zubního kazu - Bílá výplň • od 1 700 kč

Vstupní vyšetření

jsem zubní lékař v zubní klinice ALFA DENTAL , jedná se o novou, moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, nabízející komplexní stomatologickou péči,...

• Zubní kaz

Vstupní vyšetření

Opletalova 1535/4, Praha

Dozvědět se více

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

Skvělá komunikace, nadstandardní péče, bezbolestné, profesionální přistup - 100% spokojenost při každé návštěvě.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Pan doktor je profesionál své práce. Určitě doporučuju ! Rychle a pečlivě ošetřování, vysvětlení problému a rady na budoucnost.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

Nemám slov kterým bych vyjádřila, jak moc jsem panu doktorovi vděčná. Pomohl mi už při první návštěvě s něčím, s čím si X lékařů něvědělo rady a vždy mě poslali domů. Pan doktor se výzvě postavil čelem a ač jsem nedoufala, pomohl mi :) 7 mi leté trápení se zubem je pryč a já nevím jak Vám slovy vyjádřit vděčnost :) Děkuju!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Pan zubař mne vzal hned vysvětlil způsob léčby vysvětlil mi celkový způsob léčby moderní ordinace ohleduplnost

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

Pán doktor i sestrička majú veľmi ľudskí a profesionálny prístup. Zbavili ma strachu zo zubárov a rada sa tam vrátim.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Profesinální práce. Co jinde nešlo, je tady maličkostí. Dochvilnost, preciznost, vše podrobně vysvětlené. Výborná práce s dětmi samozřejmostí - naše děti se sem vždy těší!
Lepšího zubaře jsme neměli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu - Bílá výplň

Pan doktor byl moc milý a příjemný, ač nemám zubní ordinace ráda, tady jsem se cítila po celou dobu příjemně, při vrtání jsem nic necítila, pan doktor mi vše vysvětloval. Moc doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Vstupní vyšetření

Pan doktor velmi mily, sestricka ochotna, oba moc sympaticky. Navsteva me velmi potesila a rada se budu vracet i kdyz strach ze zubare mam stale. Ale pan doktor mi pomahal po celou dobu s mym strachem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ALFA DENTAL s.r.o Jiný

Pan doktor Farag je ten nejlepší zubař kterého jsem kdy poznala.Vše vysvětlí,ošetření je bezbolestné a k pacientovi má lidský přístup.Určitě bych jinam už nešla.Mohu ho všem jen doporučit,byl mým prvním zubařem ze kterého už nikdy nemusím mít strach.

Umístění: ALFA DENTAL s.r.o ošetření zubního kazu

Pana doktora mohu jen doporučit. Chodím k němu něco přes rok a nemohu být spokojenější. Je pečlivý, vše vám vysvětli, při výkonech je velmi precizní, zákroky jsou bezbolestné a perfektně provedené. Navíc jdete do velmi hezké ordinace, vždy vás vezme na čas a plně se vám věnuje. Nikdy jsem nezažila to, ze bych se k zubaři těšila ... až tady. Děkuji. A.M.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Patřím pod zdravotní pojišťovnu MV, se kterou asi nemáte smlouvu. Jak to je s platbami za ošetření, příp. zhotovení nové korunky atd?
    Děkuji.

Dobrý den, se ZPMV zatím smlouvy ještě nemáme, budou pro Vás platit ceny pro nepojištěné (na naších stránkách je ceník ) , hlavní rozdíl se bude týkat vstupní a preventivní prohlídky a akutního ošetření, ceny výkonů pro pojištěné a nepojištěné jsou stejné...očekáváme, že od nového roku 2018 budeme se ZPMV mít smlouvy.děkuji

MDDr. Majd Farag

• Dobrý den.Již velice dlouhou dobu sháním zubního lékaře a bez výsledku.Byla jsem dlouho v zahraničí a to způsobilo problémy.Proto se i vás ptám jestli by jste mě nepřijali jelikož pomalu,ale jistě spěji k tomu,že se už nenajím!Pomozte mi

dobrý den, rádi Vás přijímáme. zavolejte prosím a domluvte se termín.

MDDr. Majd Farag

• Zubní kaz