Dotazy od pacientů (7)
-
Dobrý den.Již velice dlouhou dobu sháním zubního lékaře a bez výsledku.Byla jsem dlouho v zahraničí
Dobrý den.Již velice dlouhou dobu sháním zubního lékaře a bez výsledku.Byla jsem dlouho v zahraničí a to způsobilo problémy.Proto se i vás ptám jestli by jste mě nepřijali jelikož pomalu,ale jistě spěji k tomu,že se už nenajím!Pomozte mi
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
dobrý den, rádi Vás přijímáme. zavolejte prosím a domluvte se termín.
-
platby za ošetření pacienta, když lékař nemá smlouvu s jeho pojišťovnou
Dobrý den.
Patřím pod zdravotní pojišťovnu MV, se kterou asi nemáte smlouvu. Jak to je s platbami za ošetření, příp. zhotovení nové korunky atd?
Děkuji.ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, se ZPMV zatím smlouvy ještě nemáme, budou pro Vás platit ceny pro nepojištěné (na naších stránkách je ceník ) , hlavní rozdíl se bude týkat vstupní a preventivní prohlídky a akutního…
-
Dobry den dlouho jsem nebyl u zubaře a moje zuby jsou na tom dost špatně
Dobry den dlouho jsem nebyl u zubaře a moje zuby jsou na tom dost špatně , hýbou se mi plomby , kazy, krčky ....., jen pro to že se bojím, a taky že budu poslouchat reci co jsem mel a nemel, ale nechci to nechat dojít jeste dal aby uz nebylo pozde ....
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den,
tak je to asi největší čas začit. pokusíme se Vám pomoc, nikoli soudit :-)
hezký den.
-
zuby a strach
Dobrý den Ja mam velký strach zo zubarov. Už velmi davno som nebyla u zadneho zubara.A mam katastrofalne zuby skazene asi aj paradentozu A už sa aj stydim. Chcela by.som nabrat odvahu ai st uz k zubaři. A spravit si zuby. B udem rada ked mi poradite. Dekuji
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den,
nejste jediná, kdo ze zubařů má strach, je to běžný problém, taky běžně řešitelný :-)
můžete k nám přijít na konzultace, vše proberme a vysvětlíme :-)
děkuji a přeji…
-
Zdravotní pojišťovna
Dobrý den, mám Vojenskou zdravotní pojišťovnu je možné ošetření u vás.Nedávno mi jiná ordinace dělala zubní RTG,mohu si jej vyžádat nebo ho musíte Vy dělat znovu.Děkuji
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, s VoZP zatím bohužel nemáme smlouvu. není problém se k nám objednat, RTG nemusíte mít se sebou. děkuji.
-
? ošetřujete i děti ?
dobrý den, berete prosím i dětské pacienty? Mám dvě holčičky - 2,5 a 4,5, které ještě nikdy nebyly u zubaře, jen bych se chtěla ujistit, že jim zoubky dobře rostou. děkuji
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, ano bereme :-)
s přáním hezkého dne.
-
Oprava fazety na metalické korunce.
Provádíte prosím opravu po spadlé fazetě, pravděpodobně z kompozitního materiálu, z neporušené metalické korunky na pozici 5, která je součástí můstku? Děkuji.
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, vazba ordinačních kompozitů na kov je nespolehlivá, takové řešení většinou není trvanlivé, z toho důvodu takové opravy neprovádíme. děkuji.
Autor
Často kladené dotazy
-
Dobrý den, trpím celodenními úzkostmi a v poslední době se můj stav zhoršil. Snažím se používat r
Dobrý den,
to, co popisujete, se u úzkostných stavů objevuje…