Zubní ordinace
Antala Staška 80/1670, Praha

K panu doktorovi jsem chodil asi 10 let, vystupoval příjemně a ochotně. Do mých 20 než jsem začal navštěvovat jeho ordinaci jsem byl bez kazu. Uvažuji, proč za toto období, pokaždé s návštěvou u něj, vrtal a ošetřoval další zuby, když po něm, u dalšího zubaře, jsem měl už jen problémi s těmi, ošetřenými právě panem Nohavcem. Do úst si nevidím a nezbývá mi než důvěřovat, ale ten fak, že jen za jeho účasti na mém chrupu, bylo vždy při návštěvě něco v nepořádku, mě znervozňuje natolik, abych se podělil... Zkrátka má důvěra k němu, k tomu, co mi se zuby dělal, je s přibývajícím věkem a porovnáním stomatologů čím dál více nabourána. Pokud to mám říci natvrdo, tak jestli se skutečně může dít to, že Vám nějaký zubař dělá zákroky (nevím, třeba kvůli vykazování pojišťovnám) navíc, byl by to z mého pohledu právě on. Moc doufám i za sebe, že křivdím a berte, prosím, moji zkušenost s rezervou, ale určitě BUĎTE OBEZŘETNÍ a v případě pochybností se neváhejte obrátit na stomatologickou komoru!!!

:-) skvely pan zubar. chodime k nemu cela rodina, muzovi az on dal zuby do poriadku, vystriedal viac zubarov, no neurobili pracu dobre a to i drahsie, ked to videl pan doktor len krutil hlavou. maleho zatial vozi hore dole na zubarskej stolicke, ked prideme na prehliadku, aby si zvykal :-) je sikovny, velmi mily a vtipny, sa zabavam cely cas, co som v ordinacii, clovek aj zabudne, ze mu daco robi, na navstevu u neho v ordinacii sa vzdy tesim, vrelo doporucujem :-)

Asi před 25 lety jsem prvně přišla do styku s panem doktorem Nohavcem, do dnešního dne na něj nedám dopustit,je slušný, citlivý, ochotný,zákroky jsou stoprocentní. Kéž by takových bylo více.

Na pana doktora Nohavce nedám dopustit. Ohledně lékařů mám vysoké nároky a velice dobře si vybírám lékaře, kterému jsem pak schopna důvěřovat. Pana doktora Nohavce má rodina navštěvuje již 10 let a jsme s jeho prací všichni velice spokojeni. Mohu všem jen doporučit.
A.S.

Pan doktor Nohavec má, ohledně mého chupu, mou plnou důvěru již desítky let a jeho kvalitní péči oceňuji stále na jedničku. :o)

Q

Výborný lékař s věcným/rozumným přístupem. Jsem velmi spokojen a můžu vřele doporučit.

Skvělý pan doktor, určitě nejlepší, u kterého jsem byl a to jsem kvůli mé špatné ústní hygieně vytřídal mnoho. Velmi profesionální přístup, opatrný, pečlivý, pozorný! Pane doktore, děkuji

Perfektní lékař,skvělé jednání,žádné dlouhé čekání a hlavně bezbolestné nebo minimálně bolestivá vyšetření i zákroky. Takových lékařů by mělo být mnohem víc. Klobouk dolů, pane doktore. G.R.

Výborný přístup i péče.

100% spokojenost, vždy ochotný a milý, vřele doporučuji! Příjemné prostředí, plně vybavená moderní ordinace a spolu se sestřičkou tvoří dobrý tým!-) Kameníková