Airflow • od 500 kč

Léčba citlivých zubů

Ostrovského 3, 4. patro, Praha
Soukromá stomatologická ordinace

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Velmi rádi Vás přivítáme v naší ordinaci, kde se individuálně věnujeme každému klientovi dle jeho potřeb. Léta se snažíme o zkvalitnění prevence proti...

• paradentóza

Profesionální čištění zubů

Vyšetření krvácivosti dásní

Návštěva z ZnamyLekar.cz

(Zdeněk __ 11.12. 2014
Naprostá spokojenost. Lékař je velmi vstřícný, ochotný , přátelský. Těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chodím na dentální hygienu a jsem velmi spokojená s prací dentální hygienistky a přístupem k pacientům.

MUDr. Lubomír Drábek

Paní Libuše, děkuji za milou pochvalu a povzbuzení do další práce.

Pan doktor se o mne stará již přes 20 let a jeho příjemný, přátelský a velice profesionální přístup a odborné znalosti se nedají srovnávat.

Fakt dobrý. Jsem spokojená. Umí vše i dobře vysvětlit a hlavně odůvodnit. A skoro to ani nebolí :)

Pan doktor Drábek je velice hodný a hlavně šikovný.Dal mi mé zuby do pořádku a proto jsem velice ráda.Netrhá ale léčí.To je důležité.Mohu vřele doporučit.Chodí k němu i můj syn a manžel.

Skvělý zubař, snaží se zub zachránit, netrhá jen tak. Zachránil měl před zánětem okostice, se kterým jsem se k němu dostala od své staré zubařky. Zůstala jsem u něho a i když je celkem drsný, s ničím se moc nepáře, mám ho ráda, protože moc dobře ví, co dělá.

JEDEN Z NEJLEPŠÍCH STOMATOLOGŮ U KTERÝCH KDY BYL.

U

Ano,ztotožňuji se s názorem:vždycky mně vzal bez objednání do 8hodin,když vypadla plomba,či kousek zubu-a nebyla bolest-co jsou ale poplatky-bohužel se změnil.Dokonce mi řekl,když mi vypalo kousek zubu:CO SEM S TAKOVOU KRAVINOU LEZETE?!Nevěděli jsme,zda se máme smát,nebo plakat nad takovým výrokem.Jinak jsem byla také spokojená,nevím,co se děje.

Jsem s panem doktorem spokojená, vždy mě objednal, když jsem potřebovala.
Snaží se mi vždy zub vyléčit narozdíl od jiných, kteří by zub hned vytrhl.

Vždycky mi vzal,i bez objednání-ráno do 8.hodiny-až poslední dobou už ne,mrzí mi to,ale nedá se nic dělat-jinak jsem spokojený pacient na dnešní dobu.

• paradentóza
  • zubní plak