Ordinace praktického lékaře
Tusarova 36, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka vždy pomůže! Je velice hodná, laskavá a empatická. Není nic, co bych mohl vytknout :)

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Nejlepší paní doktorka, vždy mě poradí a pomůže. Chodím k ní asi 20 let i moje děti a jsme s ní moc spokojeni. Můžu jen doporočit.

Umístění: Ordinace praktického lékaře předpis na zdravotní pomůcky

Dobrý den, můj názor není o odbornosti paní doktorky, ale o přístupu - například, když se člověk během dovolené paní doktorky dozví z oficiálních internetových stránek, že je sestra přítomna, rozjede se ve 38°C přes půl města pro recept, aby následně po hodině cesty MHD zůstal stát před zavřenými dveřmi a nikde nikdo....
- aby musel pro vyzvednutí receptu čekat 2 hodiny v čekárně plné akutně nemocných lidí...
- aby musel pro vyzvednutí receptu čekat 2 hodiny v prázdné čekárně, protože paní doktorka doplňuje dokumentaci nebo chce dopít kávu v klidu...
Zkrátka, chodím si jen pro recept a i tak je to zážitek k nezaplacení.

Je výborná, chodila jsem k paní doktorce Kristiánové zhruba 30 let, přesně odhadla, jaké další odborné vyšetření, např. při různých potížích, je třeba doporučit, navíc byla lidská a vždy se snažila pacientům vyjít vstříc. Vzhledem k tomu, že jsem se přestěhovala, by pro mne její současná ordinace bylo daleko. To je jediný důvod, proč jsem se zaregistrovala jinde. Přeji jí jen to nejlepší. V.K.

MUDr. Kristiánová je skvělá a spolu s manželkou s ní máme jen ty nejlepší zkušenosti.
Výborná je i její sestřička.
I když jsme po většinu roku mimo Prahu, nikdy bychom neměnili a paní doktorku pravidelně navštěvujeme.
H. a M. Kaizrovi

MUDr. Kristianová je milé sluníčko i se sestřičkou. Po odborné stránce je výborná a lidská. Snaží se i nepříjemné diagnózy řešit s nabídkou řešení, což se u některých jejích obvodních kolegů říct nedá. Lucie F.

Jedna z nejlepších lékařek v mém životě, mockrát mi pomohla ve svízelných situacích, vždy ochotně a s úsměvem na tváři. Mohu jen vřele doporučit. Je mou obvodní lekařkou již léta. I když jsem se přestěhoval, raději dojíždím i nadále k ní, než hledat nového lékaře. Vytýkat ji, že má malou čekárnu, je nemístné, protože dlouhé čekání je jen důkazem toho, že je oblíbená a tudíž nemá o pacienty nouzi, nybrž naopak!

Přestože lidsky mohu určitě považuji pí Kristianovou za sympatickou, organizačně je ordinace na tom špatně a postrádal jsem elemantární zájem o zvolenou profesi. Před vstupem do ordinace se v těsné chodbičce vždy a v jakoukoli denní dobu tísníte s řadou pacientů. V ordinaci pak narazíte na usměvavý tým, přičemž během krátké prohlídky a konzultace si lékařka hraje na počítači pasiáns. Smutné. Rozhodujícím momentem pro změnu lékaře byla absence ochoty lékařky připustit, že mohu podstoupit (na vlastní žádost) vakcinaci proti onemocnění, vůči němuž jsem údajně bezpochyby imunní (každý prý je!). Testy prokázaly opak a vakcínu aplikovala už lékařka mé malé dcery.

Paní doktorka je velmi sympatická a jedná profesionálně.

Vstřícná lékařka, výtečná sestřička, mohu doporučit. A samozřejmě to s sebou nese i hodně pacientů - tudíž delší čekání v čekárně:-(((