Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Radomil Puš

Urolog, MUDr.

• D

K panu doktorovi Pušovi chodím s důvěrou již leta. Je pečlivý a odborník na svém místě. Čekárna je sice vždy plná a dlouho se čeká, ale kdyby v čekárně nikdo nebyl, byla by to znám toho, že lékař stojí za starou belu.
      Již 2x mě operaval a vždy mi dopodrobna vysvětlil, jak operace bude probíhat a co bude následovat po operaci. Rozhodně pro něho nejste jen nějaký pacient.

• K

Nevim co pana doktora na medicíně učili,ale slušné chování a přístup k lidem mu moc nejde.
      Takové jednání si myslím,že si nikdo nezaslouží!To,že zavoláte jak dopadly výsledky.Jste nervózní,máte strach a on vás seřve na dvě doby co otravujete a ani vás nepozdraví,to mi přijde vrchol!A když se ohradím,že mi nikdo neřekl,že mám volat mezi dvanáctou a jednou hodinou,tak mi řekne to teda řekl,měla by jste se naučit poslouchat!Tak na to nemáte opravdu co říct jen to,že je to agorantní,absolutně neprofesionální člověk,který nemá co dělat ve zdravotnictví!
      A měl by se naučit uznat chybu!!!

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Otto Bernard

Urolog, MUDr.

• R

Byl jsem u p.doktora na dvou kontrolních prohlídkách. /podzim 2016 a leden 2017/. Jsem rád , že zkouší, co by mi pomohlo. Psychologicky na mne působí dobře.

• Je to naprosto skvely odbornik,ktery ma zajem fundovane cloveku pomoci a ne si s nim povidat o nicem a proto u nekoho muze vzbudit dojem nezajmu.Ja osobne jsem mu vdecen za prodlouzeni zivota.
      vdecny pacient Mikulasek

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Karel Erben

Ostatní, MUDr.

• D
      Umístění: R.M.A. CENTRUM s.r.o.

Jednoznacne nedoporucuji!!!
      Nejvetsi zajem ma pan doktor jen o prodej produktu firmy LR o kterych mluvil vetsinu casu.Opravdu velmi neprofesionalni pristup.V pripade jakehokoliv dotazu vas odkaze na internet .Povazuji tuhle navstevu za ztratu casu i penez.

• M

Plně se ztotožňuji s paní Evou L. Neprofesionalita, dealer společnosti která dováží nebo vyrábí potravinové doplňky. Rozbor krve za 1300 Kč neměl u sebe a nemohl tudíž z něj nic vyčíst. Předepsal mi velké dávky všeho možného aniž by se zajímal, jestli je již neužívám a které léky kvůli kontraindikaci užívám. Na moje dotazy ohl. homocysteinu mě odkázal na internet ať si to tam přečtu, že nemá čas mi to vysvětlovat.Vřele nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Luděk Sehr

Chirurg, MUDr.

• L
      Umístění: R.M.A. CENTRUM s.r.o.Služby: Preventivní prohlídka prsu

Z vyšetření u pana doktora Sehra jsem byla nervózní, pan doktor mě ale dokázal svým milým a vlídným přístupem velmi rychle uklidnit. Velmi ochotný, ihned mi zařídil i ultrazvuk o patro níže, abychom měli jistotu. Doporučuji.

• Vcasnou diagnozou me zachranil zivot pred 13 lety. Odoperoval a mam jizvu ,ktera neni vubec videt diky.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Dorota Seuniková

Dermatolog, MUDr.

• M
      Umístění: R.M.A. CENTRUM s.r.o.

Při mojí první návštěvě, kdy sem si rozškrábala cosi na obličeji a bála sem se, že to je nová piha, se na to paní doktorka ani nepodívala a řekla mi ať se vrátím, až se to zahojí, že takhle mi nic neřekne. Neměla jsem tehdy kartičku pojištěnce, stačila jí pro registraci občanka a že jsem všeobecná pojišťovna. Nyní jsem tam přišla se svýma dvouma dětma, opět bez kartiček pojištěnce, protože jsem je ztratila a čekám na nové. Hned mi řekla, ať se tedy objednám, až budu kartičky mít. Řekla sem jí, že já už sem u ní byla a jsem všeobecná a že děti jsou tímpádem stejná pojišťovna jako já.... na to mi odvětila, že to neni samozřejmost, že děti maj většinou v jiný pojišťovny, protože je to výhodnější.... Stála sem tam jak opařená a snažila se jí vysvětlit, že spousta doktorů mě už vzala bez kartičky a že jí přinesu, hned jak mi příde poštou. Hned arogantně reagovala, že můžu jít teda k jinýmu doktorovi, v tu chvílí mi už vytryskly po náročném dni slzy a stále sem nechápala, proč je to takovej problém, načež mi řekla, že na takovýhle chování nejsou u nich zvyklý a že by mě možná vzala, kdybych na ní od začátku hned neútočila !!!! To už brečela i moje citlivá dcera, načež mi paní řekla, ať nejsem hysterická, že sem tím svoj dceru rozbrečela já, ovšem její tón byl opravdu něco tak strašnýho, v životě sem nezažila takovou povýšenost a necitlivé chování od lékaře. A můj tón opravdu nebyl vůbec útočný jako spíš zcela bezradný a snažící se v klidu domluvit, ona mě pořád přerušovala a jela si ty svý kecy. Mohla se na děti aspoň podívat, říct mi co to je, uklidnit mě, poradit a objednat na příště, ale takový pacienti se asi paní doktorce nevyplatí. Co kdybych náhodou měla nějakou pro ní nevýhodnou pojišťovnu ! Myslim, že lékař by měl být empatický a být tu pro lidi, tahle paní doktorka je tu zřejmě čistě pro byznys a povyšování se nad pacieny. NEVER MORE !!!!!

• L

S MUDr. Seunikovou mám špatné zkušenosti. Bohužel má velmi často dovolenou a je velmi obtížné se k ní vůbec dostat. Skutečná ordinační doba neodpovídá té, která je publikovaná na internetu. V případě, že se k ní budete chtít objednat, přípravte se kromě výše zmíněného také na nepříjemnou recepční.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Lenka Kristianová

Praktický Lékař, MUDr.

Umístění: Ordinace praktického lékařeSlužby: Jiný

Nejlepší paní doktorka, vždy mě poradí a pomůže. Chodím k ní asi 20 let i moje děti a jsme s ní moc spokojeni. Můžu jen doporočit.

• M
      Umístění: Ordinace praktického lékařeSlužby: předpis na zdravotní pomůcky

Dobrý den, můj názor není o odbornosti paní doktorky, ale o přístupu - například, když se člověk během dovolené paní doktorky dozví z oficiálních internetových stránek, že je sestra přítomna, rozjede se ve 38°C přes půl města pro recept, aby následně po hodině cesty MHD zůstal stát před zavřenými dveřmi a nikde nikdo....
      - aby musel pro vyzvednutí receptu čekat 2 hodiny v čekárně plné akutně nemocných lidí...
      - aby musel pro vyzvednutí receptu čekat 2 hodiny v prázdné čekárně, protože paní doktorka doplňuje dokumentaci nebo chce dopít kávu v klidu...
      Zkrátka, chodím si jen pro recept a i tak je to zážitek k nezaplacení.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře