Pštrossova 10, Praha 1, Praha
DENTPRO s.r.o.

Nejlepší zubní lékařka u které jsem kdy byl, vše rychle, bezbolestně a s úsměvem. Snad bych si i přál mít ještě jednu osmičku navíc. :)

C

pani doktorka Vesela je opravdu vesela, i sestra. Velmi prijemna, nez zacala pusobit anesteze vysvetlila postup, v prubehu informovala co prave provadi,Extrakce dolni osmicky jsem se velmi obaval a odkladal, Mel jsem komplikovanejsi lezici neprorizlou, na zaver dva samovstrebavaci stehy. Jsem rad, ze jsem potkal tak uzasnou pani doktorku. Zena byla u pani doktorky tez a stejna zkusenost. Pani Zitna v prispevku nize to popsala naprosto presne. Podepisuji.

U paní doktorky Veselé jsem absolvovala extrakci dolní osmičky a byla jsem více než spokojena s průběhem výkonu a s přístupem paní doktorky i sester. Zákrok byl mírně komplikovanější, ale díky paní doktorce bezbolestný a až překvapivě rychlý. Celý postup zákroku vysvětlila a celou dobu mě informovala o tom, co zrovna provádí. Byla to jedna z nejpříjemnějších návštěv u zubaře. Mockrát děkuji a smekám nad přístupem celého týmu. Mohu jen doporučit.

Byla jsem u paní doktorky na extrakci všech osmiček ve dvou návštěvách. Oba zákroky proběhly naprosto bez problémů (3 zuby nebyly zcela prořezané) a byla jsem skvěle informována o průběhu hojení. Celý tým je naprosto profesionální a v ordinaci panuje příjemná nálada.

P.doktorka Veselá je skvělá profesionálka. Nejlepší zubařka, u které jsem kdy byla. Říkala postup, co mi vše bude dělat a byla velice milá. Mohu jen děkovat, že k ní mohu chodit a doporučit.

U paní doktorky Veselé jsem byl dnes ráno na extrakci levé dolní osmičky. Zub byl schovaný v dásni, byl položený a rostl kolmo na sedmičku. Zákrok spočíval v aplikaci anesteze, naříznutí dásně, následném rozvrtáním zubu na dvě části, vyjmutím korunky, pak kořene zubu, začistěním ostrých částí kosti a zašití dásně. Vše proběhlo naprosto rychle, bezbolestně a maximálně profesionálně. Musím ocenit nejen velkou profesní zručnost paní doktorky, ale i skvělý profesionální přístup a perfektní vysvětlení všech kroků a to jak před zákrokem, tak během zákroku i po něm. Se sestřičkou jsou naprosto sehrané a tvoří skvělý tým. Dokáží pacienta skvělě uklidnit, takže se ze zákroku stane docela příjemný a milý zážitek. Rozhodně mohu paní doktorku doporučit, u ní jste v nejlepších rukách.

Ladislav Horký

Profesionální v každém směru, mohu jen doporučit. Velmi citlivá, skvělá komunikace, vše bez problémů. Osmička vyndána naprosto bezbolestně a následně velmi rychlá rekonvalescence.

C

Paní doktorka byla skvělá..:-)..Nechala jsem si u ní vytrhnou všechny 4 osmičky a můžu jen doporučit..:-)..Skvělý přístup..:-) Karolína

Byla jsem u paní doktorky na extrakci osmiček a vše proběhlo velmi rychle a bez komplikací, navíc paní doktorka je velmi příjemná a přistupuje k pacientovi individuálně, což jsem velmi ocenila. Samozřejmě jsem se bála, ale paní doktorka mě přesvědčila, že extrakce osmiček nemusí být nic hrozného.

Dnes jsem byla u paní doktorky na trhání dolní osmičky chirurgicky, nikdy jsem nedostala injekci, nikdy mi nic netrhali takže jsem se bála jak čert kříže, co mě čeká. Paní doktorka mi vše vysvětlila před zákrokem, informovala mě o všem co dělá při zákroku, uklidňovala, že to je normální a není se čeho obávat. Je to skutečný profesionál, stejně tak jako její asistentky, všechny velmi milé, ochotné, úsměvavé. Netrvalo to déle než 10 minut. VŠEM DOPORUČUJI, nakonec se ještě budete na trhání těšit :-) Monika Staňková