Kateřina Vlčková, zubař Praha

MUDr. Kateřina Vlčková

Uložit

Zubař, Chirurg Více

32 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Pštrossova 10, Praha 1, Praha
DENTPRO s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji za perfektní extrakci osmičky. Přístup paní doktorky byl na jedničku,jsem moc spokojená a dalo by se říct, že mě paní doktorka trošku zbavila strachu ze zubaře.


L
Umístění: DENTPRO s.r.o. Jiný

Dnes som isla s malou dusickou na extrakci osmicky. Dostala som sa ku pani doktorke a nielenze nemam ziadnu traumu a bolest, ale som s jej pristupu uplne nadsena! Mila, usmievava pekne mi vsetko vysvetlila. Dakujem!


M
Ověřeny pacient

Nejlepší zubní lékařka u které jsem kdy byl, vše rychle, bezbolestně a s úsměvem. Snad bych si i přál mít ještě jednu osmičku navíc. :)


C
Ověřeny pacient

pani doktorka Vesela je opravdu vesela, i sestra. Velmi prijemna, nez zacala pusobit anesteze vysvetlila postup, v prubehu informovala co prave provadi,Extrakce dolni osmicky jsem se velmi obaval a odkladal, Mel jsem komplikovanejsi lezici neprorizlou, na zaver dva samovstrebavaci stehy. Jsem rad, ze jsem potkal tak uzasnou pani doktorku. Zena byla u pani doktorky tez a stejna zkusenost. Pani Zitna v prispevku nize to popsala naprosto presne. Podepisuji.


Ověřeny pacient

U paní doktorky Veselé jsem absolvovala extrakci dolní osmičky a byla jsem více než spokojena s průběhem výkonu a s přístupem paní doktorky i sester. Zákrok byl mírně komplikovanější, ale díky paní doktorce bezbolestný a až překvapivě rychlý. Celý postup zákroku vysvětlila a celou dobu mě informovala o tom, co zrovna provádí. Byla to jedna z nejpříjemnějších návštěv u zubaře. Mockrát děkuji a smekám nad přístupem celého týmu. Mohu jen doporučit.


V
Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky na extrakci všech osmiček ve dvou návštěvách. Oba zákroky proběhly naprosto bez problémů (3 zuby nebyly zcela prořezané) a byla jsem skvěle informována o průběhu hojení. Celý tým je naprosto profesionální a v ordinaci panuje příjemná nálada.


M
Ověřeny pacient

P.doktorka Veselá je skvělá profesionálka. Nejlepší zubařka, u které jsem kdy byla. Říkala postup, co mi vše bude dělat a byla velice milá. Mohu jen děkovat, že k ní mohu chodit a doporučit.


Ověřeny pacient

U paní doktorky Veselé jsem byl dnes ráno na extrakci levé dolní osmičky. Zub byl schovaný v dásni, byl položený a rostl kolmo na sedmičku. Zákrok spočíval v aplikaci anesteze, naříznutí dásně, následném rozvrtáním zubu na dvě části, vyjmutím korunky, pak kořene zubu, začistěním ostrých částí kosti a zašití dásně. Vše proběhlo naprosto rychle, bezbolestně a maximálně profesionálně. Musím ocenit nejen velkou profesní zručnost paní doktorky, ale i skvělý profesionální přístup a perfektní vysvětlení všech kroků a to jak před zákrokem, tak během zákroku i po něm. Se sestřičkou jsou naprosto sehrané a tvoří skvělý tým. Dokáží pacienta skvělě uklidnit, takže se ze zákroku stane docela příjemný a milý zážitek. Rozhodně mohu paní doktorku doporučit, u ní jste v nejlepších rukách.

Ladislav Horký


Ověřeny pacient

Profesionální v každém směru, mohu jen doporučit. Velmi citlivá, skvělá komunikace, vše bez problémů. Osmička vyndána naprosto bezbolestně a následně velmi rychlá rekonvalescence.


C
Ověřeny pacient

Paní doktorka byla skvělá..:-)..Nechala jsem si u ní vytrhnou všechny 4 osmičky a můžu jen doporučit..:-)..Skvělý přístup..:-) Karolína


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti