PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči. Více

PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Pštrossova 10

110 00 , Praha , hl. město Praha

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči.

Nejbližší zařízení

• S
    Lékař: MUDr. Barbora Šedinová Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky na vytržení 2 osmicek. Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná. Doporucuji

• V
    Lékař: MUDr. Ivana Dranková Jiný

Profesionalita a pečlivost, se kterou jsem se dosud nesetkal. A to už jsem starší člověk dlouhodobě zápolící s paradentózou.

• A
    Lékař: MDDr. Leona Medůsková fixní rovnátka

Paní doktorka mi vytrhla trn z paty!
    Neskutečně pozitivní a milá osoba, vstřícná, ráda pomůže a všechno vysvětlí. Nejsem paní doktorky klient, byla jsem jen na záskok místo své, ale mohu nad míru doporučit po první návštěvě!
    Paní doktorce tedy ještě jednou děkuji.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Leona Medůsková ortodontická konzultace

První návštěva proběhla formou konzultace. Paní doktorka mi vysvětlila vše ohledně léčby, iniciativně se ujala vyšetření. Jsem moc ráda, že jsem se se svým problémem svěřila právě ji.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Leona Medůsková estetická stomatologie

Doctor was very nice and professional. She speaks English very well to explain things to the patient. Explained and done her job very well.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Leona Medůsková ortodontická konzultace

Paní doktorka byla moc příjemná, vysvětlila, že dceřin problém je větší než jsme mysleli. Dala udělat další RTG a při příští návštěvě máme dostat návrhy na řešení.

• P
    Lékař: MUDr. Michal Šipoš Jiný

Pan doktor Sipos je opravdu odborník na svém místě.Uz mi vytrhl 3osmicky a nejhorší je pouze injekce,o trhání vůbec nevíte a i poté je vše bez problémů.Moc děkuji panu doktorovi a sestřičce za lidský a příjemný přístup k lidem.

• M
    Lékař: MUDr. Barbora Šedinová Vyndani osmicek

Pani zubarka je velmi šikovná a příjemná, vyndani me nebolelo během zákroku na mě byla milá i přes můj otrávený výraz a strach. Doporučuji!!!

• T
    Lékař: MDDr. Leona Medůsková syn rovnatka

Paní doktorka moc příjemná, komunikativní. Umí dobře vysvětlovat, bez tlaku vysvětlí varianty... kéž by to tak bylo všude

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Leona Medůsková Zuby

Vše v pořádku....doktorka příjemná,vše vysvětlila. Syn se tam cítil dobre a těší se na rovnatka. Hezky den a mnoho uspechu s pacienty

• Došlo k chybě, zkuste to znovu