PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči. Více

PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Pštrossova 10

110 00 , Praha , hl. město Praha

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči.

Nejbližší zařízení

Lékař: Monika Sojková Jiný

Skvělý přístup k pacientovi, profesionální práce.Vše vysvětlí nic nebolí, po ošetření názorně předvede jak pečovat o své zuby a dásně, přátelská atmosféra.Určitě doporučuji.

F
    Lékař: MUDr. Michal Šipoš Jiný

U pana doktora jsem był postupně na chirurgické extrakci 2 osmiček. Obě ještě kompletně pod dásní. Musím říct, že jsem byl neskutečně vystrašený, ale úplně zbytečně. První osmička šla trochu hůř. Pan doktor raději nechal zhotovit po vyndání kontrolní rentgen, aby tam náhodou nějaký kousek nezůstal. Druhá extrakce proběhla během 10 minut a bylo hotovo. Pan doktor je člověk, který opravdu ví, co dělá. Schválně jsem si vybral někoho, kdo dělá složité výkony jako na běžícím pásu a osmičky pro něj budou hračka. Pan doktor Šipoš je obrovský profesionál, oba výkony bez komplikací, bez bolesti - maximálně nějaké nepříjemné tlaky. Jeho určitý nahled vystrašenému člověku v křesle také celkem prospěje. Jak tu již někdo psal, pokud máte strach a chcete někoho, kdo výkon precizně zvládne, jděte za MUDr. Šipošem. Ještě mě čekají 2 horní osmičky, se kterými určitě v budoucnu půjdu opět za panem doktorem.

Lékař: MUDr. Barbora Šedinová Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky na vytržení 2 osmicek. Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná. Doporucuji

Lékař: MUDr. Ivana Dranková Jiný

Profesionalita a pečlivost, se kterou jsem se dosud nesetkal. A to už jsem starší člověk dlouhodobě zápolící s paradentózou.

Lékař: MDDr. Leona Medůsková fixní rovnátka

Paní doktorka mi vytrhla trn z paty!
    Neskutečně pozitivní a milá osoba, vstřícná, ráda pomůže a všechno vysvětlí. Nejsem paní doktorky klient, byla jsem jen na záskok místo své, ale mohu nad míru doporučit po první návštěvě!
    Paní doktorce tedy ještě jednou děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Leona Medůsková ortodontická konzultace

První návštěva proběhla formou konzultace. Paní doktorka mi vysvětlila vše ohledně léčby, iniciativně se ujala vyšetření. Jsem moc ráda, že jsem se se svým problémem svěřila právě ji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Leona Medůsková estetická stomatologie

Doctor was very nice and professional. She speaks English very well to explain things to the patient. Explained and done her job very well.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Leona Medůsková ortodontická konzultace

Paní doktorka byla moc příjemná, vysvětlila, že dceřin problém je větší než jsme mysleli. Dala udělat další RTG a při příští návštěvě máme dostat návrhy na řešení.

Lékař: MUDr. Michal Šipoš Jiný

Pan doktor Sipos je opravdu odborník na svém místě.Uz mi vytrhl 3osmicky a nejhorší je pouze injekce,o trhání vůbec nevíte a i poté je vše bez problémů.Moc děkuji panu doktorovi a sestřičce za lidský a příjemný přístup k lidem.

Lékař: MUDr. Barbora Šedinová Vyndani osmicek

Pani zubarka je velmi šikovná a příjemná, vyndani me nebolelo během zákroku na mě byla milá i přes můj otrávený výraz a strach. Doporučuji!!!