PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči. Více

PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Pštrossova 10

110 00 , Praha , hl. město Praha

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči.

Nejbližší zařízení

• Jan Procházka

Zubař, MUDr.

• S prací pana doktora jsem velmi spokojený, má příjemné vystupování a je ochotný vysvětlit zákrok, který bude provádět a provede ho dobře.

• Šéflékař s vysokými odbornými znalostmi a lidským přístupem k pacientovi. Díky za péči.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Vladislav Růžička

• N

Je to velmi dobrý lékař jak pro děti, tak pro dospělé. Pan doktor mne zbavil panické hrůzy ze zubaře. Vždy jsem měla panický strach, když jsme věděla, že jdu k zubaři, ale co jsem začala chodit k panu doktorovi Růžičkovi, tak strach zmizel. Vůbec mne to nebolelo a až tam půjdu příště, tak už beze strachu. Vřele ho doporučuji.

• L

Je super pro dospělé i dětské pacienty, rozhodně doporučuji

• Jan Havlíček

Zubař, Parodontolog, MUDr.

• E

je škoda, že pan doktor ve Stomatologickém centru bez mála před rokem skončil. Měla jsem k němu důvěru, hodně mi pomohl a i když všechno nevyšlo podle mých představ, musím konstatovat, že jako zubař byl bezkonkurenční. Nedaří se mi sehnat podobného odborníka s tak praktickým, ale zároveň citlivým přístupem k pacientovi.

• K

Pan doktor Havlíček mi prováděl ambulantně chirurgický zákrok, se kterým si mě v nemocnici chtěli nechat ležet na lůžkovém. Zákrok i veškeré další úkony, na které jsem ještě docházela, provedl precizně, přístup pana doktora i sestřičky byl skvělý, nálada vždy přátelská a uvolněná. Svou práci dělá pečlivě, je opravdu perfekcionista a profesionál na svém místě :) Patří mu můj dík a nemůžu jinak než pana doktora Havlíčka doporučit!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Miloslav Kubíček

• D

Pan MUDr. Miloslav Kubíček je v prvé řadě profesionál. Vysoká znalost, precizní odborné ošetření a především individuální přístup k pacientovi, vše co má moderní lékař a speciálně zubař v této době představovat. Používá moderní metody a preferuje celkové a dlouhodobé řešení jakéhokoliv problému, prostě žádné krátkodobé "záplatování". Každý zásadní zákrok následně monitoruje a kontroluje další vývoj moderní technikou. Velmi oceňuji lidský přístup, pochopení ze strachu ze stomatologického ošetření a snížení těchto obav. Cena odpovídá profesionalitě, způsobu provedení a vše výše uvedenému. Po každém zákroku se již večer cítím bez bolesti a co je hlavní, že nyní po celkové roční spolupráci se již mohu vesele usmívat na své okolí. Děkuji a plně doporučuji !!! V.D

• P

Pan MUDr. Miloslav Kubíček je výborný zubař, zachránil mi 2 zuby, o které bych jinak zcela určitě přišel. Pozor na běžné praktické zubaře! Často nechají pod výplní kaz a musí se vrtat znovu a znovu až o zub téměř vždy do pár let přijdete a poté Vám s psím výrazem v očích nabídnou můstek nebo implantát za mnoho tisíc. Zákroky sice nejsou levné, ale mnohdy ve výsledku ušetříte za nejenom velmi drahé, ale komplikované zákroky. Dávam za 1 s hvězdičkou :)

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Kateřina Vlčková

Zubař, Chirurg, MUDr.

• M

Nejlepší zubní lékařka u které jsem kdy byl, vše rychle, bezbolestně a s úsměvem. Snad bych si i přál mít ještě jednu osmičku navíc. :)

• C

pani doktorka Vesela je opravdu vesela, i sestra. Velmi prijemna, nez zacala pusobit anesteze vysvetlila postup, v prubehu informovala co prave provadi,Extrakce dolni osmicky jsem se velmi obaval a odkladal, Mel jsem komplikovanejsi lezici neprorizlou, na zaver dva samovstrebavaci stehy. Jsem rad, ze jsem potkal tak uzasnou pani doktorku. Zena byla u pani doktorky tez a stejna zkusenost. Pani Zitna v prispevku nize to popsala naprosto presne. Podepisuji.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Monika Sojková

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• P
      Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: dentální hygiena (60min)

Nikdy jsem na dentální hygieně nebyl, ale velká spokojenost!Milý a vstřícný přístup. Slečna Monika je prostě skvělá! Rozptýlila ihned zpočátku moje obavy,
      pracovala šetrně, ale rychle, přitom žádnou bolest jsem téměř nezaznamenal.
      Mohu jenom doporučit.

• Umístění: Dentální klinika Jan StuchlíkSlužby: Dentalni hygiena a airflow

Monika má vysoce profesionální a také velmi příjemný přístup. Během ošetření postupovala pečlivě a důsledně. Po celou dobu se mnou hovořila a vysvětlovala co a proč dělá nebo dělat bude. S výsledkem jsem velmi spokojen a těším se na další návštěvu. Vřele
      Moniku doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Lenka Koudelová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.Služby: Dentalni hygiena

Na doporuceni sveho lekare jsem byl osetren pani Koudelovou. Jeji prace je naprosto profesionalni a pecliva. Ocenil jsem take mily pristup pani Koudelove, ktery se v jinych ordinacich tezko hleda. Jsem spokojen a urcite se do ordinace Lenky Koudelove vratim.

• Alena Dvořáková

Zubař, MDDr.

• T
      Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.Služby: Akutní bolest zubu

Paní doktorka je báječná! Opravdu byla velice milá, vůbec jsem se nebála, vše vysvětlovala, a byla přímo nežná. Pořád se zajímala, jestli mě něco nebolí, můj problém pečlivě zkoumala a vyřešila. Jsem jí opravdu moc vděčná. Je to skutečný profesionál :)

• E

Navštívila jsem zatím jen jednou, ale jsem úplně nadšená. Paní doktorka všechno podrobně vysvětlí, k zubům je přímo něžná, ale udělá, co je potřeba, je pečlivá a důkladná. Vůbec jsem se u ní nebála! Doporučuji! Jediné, co mi vadilo, bylo přílišné horko v ordinaci. ;-)

• Michal Šipoš

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.Služby: Jiný

Pan doktor Sipos je opravdu odborník na svém místě.Uz mi vytrhl 3osmicky a nejhorší je pouze injekce,o trhání vůbec nevíte a i poté je vše bez problémů.Moc děkuji panu doktorovi a sestřičce za lidský a příjemný přístup k lidem.

• L
      Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Už 2x jsem u něj byla na chirurgické extrakci osmičky, pokaždé naprostá spokojenost jak během tak i po zákroku. Navíc opravdu příjemný lidský přístup. Moc doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Barbora Šedinová

Zubař, Chirurg, MUDr.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Byla jsem dnes na pohotovosti v MB pani doktorka byla dokonala vyhlaseny chirurg na me kleci kdyz mi tahal zub pani doktorka bezbolestne vytahla 7dmicku bez obrovske roztrhane diry po zubu proste uzasna sinfonie pohybu a par hodin po a bez velke bolesti

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.Služby: Vyndani osmicek

Pani zubarka je velmi šikovná a příjemná, vyndani me nebolelo během zákroku na mě byla milá i přes můj otrávený výraz a strach. Doporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře