PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

(23 názorů)

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči. Více

O nás

Ordinace

PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Pštrossova 10

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
23 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: Monika Sojková Jiný

  Skvělý přístup k pacientovi, profesionální práce.Vše vysvětlí nic nebolí, po ošetření názorně předvede jak pečovat o své zuby a dásně, přátelská atmosféra.Určitě doporučuji.


  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Michal Šipoš Jiný

  U pana doktora jsem był postupně na chirurgické extrakci 2 osmiček. Obě ještě kompletně pod dásní. Musím říct, že jsem byl neskutečně vystrašený, ale úplně zbytečně. První osmička šla trochu hůř. Pan doktor raději nechal zhotovit po vyndání kontrolní rentgen, aby tam náhodou nějaký kousek nezůstal. Druhá extrakce proběhla během 10 minut a bylo hotovo. Pan doktor je člověk, který opravdu ví, co dělá. Schválně jsem si vybral někoho, kdo dělá složité výkony jako na běžícím pásu a osmičky pro něj budou hračka. Pan doktor Šipoš je obrovský profesionál, oba výkony bez komplikací, bez bolesti - maximálně nějaké nepříjemné tlaky. Jeho určitý nahled vystrašenému člověku v křesle také celkem prospěje. Jak tu již někdo psal, pokud máte strach a chcete někoho, kdo výkon precizně zvládne, jděte za MUDr. Šipošem. Ještě mě čekají 2 horní osmičky, se kterými určitě v budoucnu půjdu opět za panem doktorem.


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Barbora Šedinová Jiný

  Dnes jsem byla u paní doktorky na vytržení 2 osmicek. Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná. Doporucuji


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Dranková Jiný

  Profesionalita a pečlivost, se kterou jsem se dosud nesetkal. A to už jsem starší člověk dlouhodobě zápolící s paradentózou.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Leona Medůsková fixní rovnátka

  Paní doktorka mi vytrhla trn z paty!
  Neskutečně pozitivní a milá osoba, vstřícná, ráda pomůže a všechno vysvětlí. Nejsem paní doktorky klient, byla jsem jen na záskok místo své, ale mohu nad míru doporučit po první návštěvě!
  Paní doktorce tedy ještě jednou děkuji.


  K
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Leona Medůsková ortodontická konzultace

  První návštěva proběhla formou konzultace. Paní doktorka mi vysvětlila vše ohledně léčby, iniciativně se ujala vyšetření. Jsem moc ráda, že jsem se se svým problémem svěřila právě ji.


  A
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Leona Medůsková estetická stomatologie

  Doctor was very nice and professional. She speaks English very well to explain things to the patient. Explained and done her job very well.


  P
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Leona Medůsková ortodontická konzultace

  Paní doktorka byla moc příjemná, vysvětlila, že dceřin problém je větší než jsme mysleli. Dala udělat další RTG a při příští návštěvě máme dostat návrhy na řešení.


  P
  Lékař: MUDr. Michal Šipoš Jiný

  Pan doktor Sipos je opravdu odborník na svém místě.Uz mi vytrhl 3osmicky a nejhorší je pouze injekce,o trhání vůbec nevíte a i poté je vše bez problémů.Moc děkuji panu doktorovi a sestřičce za lidský a příjemný přístup k lidem.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Barbora Šedinová Vyndani osmicek

  Pani zubarka je velmi šikovná a příjemná, vyndani me nebolelo během zákroku na mě byla milá i přes můj otrávený výraz a strach. Doporučuji!!!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu