PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

(27 názorů)

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Pštrossova 10

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  P
  Lékař: MUDr. Michal Šipoš Jiný

  Pan doktor naprostá jednička, lidský, vše vysvětlil, vytržení dvou zubů nezabralo ani 15 minut a bylo to naprosto bezbolestné. Moc jsem se zákroku bála, sestřička i pan doktor mě celou dobu uklidňovali. Pokud by bylo třeba trhání dalších zubů, jinam bych nešla.

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Michal Šipoš Jiný

  Pan doktor Šipoš je opravdu profesionál a naprosto skvělý i po lidské stránce. Byla jsem hrozně vyděšená z trhání osmičky, ale pan doktor mi vše vysvětlil a odpověděl mi na všechny dotazy. Samotné trhání, po podání injekce, bylo naprosto bezbolestné a velmi rychlé. Ani injekce nebolela. Pokud budu muset ještě někdy na trhání dalších osmiček, tak jedině k panu doktorovi Šipošovi.

  M
  Lékař: MUDr. Michal Šipoš Jiný

  Pana doktora doporučuji. Je to velký odborník s opravdu lidským přístupem. Prostě lékař na svém místě. Zákrok nebolel a bolest se nedostavila ani po odeznění injekce.Neměla jsem pocit, že obtěžuji. Byla jsem mile překvapena. Je to prostě borec. Kéž by takových lékařů bylo více.

  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: Monika Sojková Jiný

  Výborná péče!!! 100% spokojenost. Vřele všem doporučuji...kdo hledá nejenom profesionální výkon ale i úžasný lidský přístup!!!

  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: Monika Sojková Jiný

  Skvělý přístup k pacientovi, profesionální práce.Vše vysvětlí nic nebolí, po ošetření názorně předvede jak pečovat o své zuby a dásně, přátelská atmosféra.Určitě doporučuji.

  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Michal Šipoš Jiný

  U pana doktora jsem był postupně na chirurgické extrakci 2 osmiček. Obě ještě kompletně pod dásní. Musím říct, že jsem byl neskutečně vystrašený, ale úplně zbytečně. První osmička šla trochu hůř. Pan doktor raději nechal zhotovit po vyndání kontrolní rentgen, aby tam náhodou nějaký kousek nezůstal. Druhá extrakce proběhla během 10 minut a bylo hotovo. Pan doktor je člověk, který opravdu ví, co dělá. Schválně jsem si vybral někoho, kdo dělá složité výkony jako na běžícím pásu a osmičky pro něj budou hračka. Pan doktor Šipoš je obrovský profesionál, oba výkony bez komplikací, bez bolesti - maximálně nějaké nepříjemné tlaky. Jeho určitý nahled vystrašenému člověku v křesle také celkem prospěje. Jak tu již někdo psal, pokud máte strach a chcete někoho, kdo výkon precizně zvládne, jděte za MUDr. Šipošem. Ještě mě čekají 2 horní osmičky, se kterými určitě v budoucnu půjdu opět za panem doktorem.

  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Barbora Šedinová Jiný

  Dnes jsem byla u paní doktorky na vytržení 2 osmicek. Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná. Doporucuji

  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Dranková Jiný

  Profesionalita a pečlivost, se kterou jsem se dosud nesetkal. A to už jsem starší člověk dlouhodobě zápolící s paradentózou.

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Leona Medůsková fixní rovnátka

  Paní doktorka mi vytrhla trn z paty!
  Neskutečně pozitivní a milá osoba, vstřícná, ráda pomůže a všechno vysvětlí. Nejsem paní doktorky klient, byla jsem jen na záskok místo své, ale mohu nad míru doporučit po první návštěvě!
  Paní doktorce tedy ještě jednou děkuji.

  K
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MDDr. Leona Medůsková ortodontická konzultace

  První návštěva proběhla formou konzultace. Paní doktorka mi vysvětlila vše ohledně léčby, iniciativně se ujala vyšetření. Jsem moc ráda, že jsem se se svým problémem svěřila právě ji.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu