Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (28)

MDDr. Alena Dvořáková Jiný

Naprosto skvělý přístup. Konečně zubař(ka) z kterého mám pocit opravdové profesionality a výsledky tomu odpovídají.

Vřele doporučuji.

MUDr. Michal Šipoš Jiný

Pan doktor naprostá jednička, lidský, vše vysvětlil, vytržení dvou zubů nezabralo ani 15 minut a bylo to naprosto bezbolestné. Moc jsem se zákroku bála, sestřička i pan doktor mě celou dobu uklidňovali. Pokud by bylo třeba trhání dalších zubů, jinam bych nešla.

MUDr. Michal Šipoš Jiný

Pan doktor Šipoš je opravdu profesionál a naprosto skvělý i po lidské stránce. Byla jsem hrozně vyděšená z trhání osmičky, ale pan doktor mi vše vysvětlil a odpověděl mi na všechny dotazy. Samotné trhání, po podání injekce, bylo naprosto bezbolestné a velmi rychlé. Ani injekce nebolela. Pokud budu muset ještě někdy na trhání dalších osmiček, tak jedině k panu doktorovi Šipošovi.

MUDr. Michal Šipoš Jiný

Pana doktora doporučuji. Je to velký odborník s opravdu lidským přístupem. Prostě lékař na svém místě. Zákrok nebolel a bolest se nedostavila ani po odeznění injekce.Neměla jsem pocit, že obtěžuji. Byla jsem mile překvapena. Je to prostě borec. Kéž by takových lékařů bylo více.

Monika Sojková Jiný

Výborná péče!!! 100% spokojenost. Vřele všem doporučuji...kdo hledá nejenom profesionální výkon ale i úžasný lidský přístup!!!

Monika Sojková Jiný

Skvělý přístup k pacientovi, profesionální práce.Vše vysvětlí nic nebolí, po ošetření názorně předvede jak pečovat o své zuby a dásně, přátelská atmosféra.Určitě doporučuji.

MUDr. Michal Šipoš Jiný

U pana doktora jsem był postupně na chirurgické extrakci 2 osmiček. Obě ještě kompletně pod dásní. Musím říct, že jsem byl neskutečně vystrašený, ale úplně zbytečně. První osmička šla trochu hůř. Pan doktor raději nechal zhotovit po vyndání kontrolní rentgen, aby tam náhodou nějaký kousek nezůstal. Druhá extrakce proběhla během 10 minut a bylo hotovo. Pan doktor je člověk, který opravdu ví, co dělá. Schválně jsem si vybral někoho, kdo dělá složité výkony jako na běžícím pásu a osmičky pro něj budou hračka. Pan doktor Šipoš je obrovský profesionál, oba výkony bez komplikací, bez bolesti - maximálně nějaké nepříjemné tlaky. Jeho určitý nahled vystrašenému člověku v křesle také celkem prospěje. Jak tu již někdo psal, pokud máte strach a chcete někoho, kdo výkon precizně zvládne, jděte za MUDr. Šipošem. Ještě mě čekají 2 horní osmičky, se kterými určitě v budoucnu půjdu opět za panem doktorem.

MUDr. Barbora Šedinová Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky na vytržení 2 osmicek. Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná. Doporucuji

MUDr. Ivana Dranková Jiný

Profesionalita a pečlivost, se kterou jsem se dosud nesetkal. A to už jsem starší člověk dlouhodobě zápolící s paradentózou.

MDDr. Leona Medůsková fixní rovnátka

Paní doktorka mi vytrhla trn z paty!
    Neskutečně pozitivní a milá osoba, vstřícná, ráda pomůže a všechno vysvětlí. Nejsem paní doktorky klient, byla jsem jen na záskok místo své, ale mohu nad míru doporučit po první návštěvě!
    Paní doktorce tedy ještě jednou děkuji.

Kontakt

Pštrossova 10, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna