PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči. Více

PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Pštrossova 10

110 00, Praha, hl. město Praha

Soukromá zubní klinika. Poskytujeme komplexní odbornou péči.

Nejbližší zařízení

• Leona Medůsková

Ortodontista, MDDr.

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.Služby: ortodontická konzultace

První návštěva proběhla formou konzultace. Paní doktorka mi vysvětlila vše ohledně léčby, iniciativně se ujala vyšetření. Jsem moc ráda, že jsem se se svým problémem svěřila právě ji.

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.Služby: estetická stomatologie

Doctor was very nice and professional. She speaks English very well to explain things to the patient. Explained and done her job very well.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Jan Procházka

Zubař, MUDr.

• S prací pana doktora jsem velmi spokojený, má příjemné vystupování a je ochotný vysvětlit zákrok, který bude provádět a provede ho dobře.

• Šéflékař s vysokými odbornými znalostmi a lidským přístupem k pacientovi. Díky za péči.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jan Havlíček

Zubař, Parodontolog, MUDr.

• E

je škoda, že pan doktor ve Stomatologickém centru bez mála před rokem skončil. Měla jsem k němu důvěru, hodně mi pomohl a i když všechno nevyšlo podle mých představ, musím konstatovat, že jako zubař byl bezkonkurenční. Nedaří se mi sehnat podobného odborníka s tak praktickým, ale zároveň citlivým přístupem k pacientovi.

• K

Pan doktor Havlíček mi prováděl ambulantně chirurgický zákrok, se kterým si mě v nemocnici chtěli nechat ležet na lůžkovém. Zákrok i veškeré další úkony, na které jsem ještě docházela, provedl precizně, přístup pana doktora i sestřičky byl skvělý, nálada vždy přátelská a uvolněná. Svou práci dělá pečlivě, je opravdu perfekcionista a profesionál na svém místě :) Patří mu můj dík a nemůžu jinak než pana doktora Havlíčka doporučit!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Miloslav Kubíček

• D

Pan MUDr. Miloslav Kubíček je v prvé řadě profesionál. Vysoká znalost, precizní odborné ošetření a především individuální přístup k pacientovi, vše co má moderní lékař a speciálně zubař v této době představovat. Používá moderní metody a preferuje celkové a dlouhodobé řešení jakéhokoliv problému, prostě žádné krátkodobé "záplatování". Každý zásadní zákrok následně monitoruje a kontroluje další vývoj moderní technikou. Velmi oceňuji lidský přístup, pochopení ze strachu ze stomatologického ošetření a snížení těchto obav. Cena odpovídá profesionalitě, způsobu provedení a vše výše uvedenému. Po každém zákroku se již večer cítím bez bolesti a co je hlavní, že nyní po celkové roční spolupráci se již mohu vesele usmívat na své okolí. Děkuji a plně doporučuji !!! V.D

• P

Pan MUDr. Miloslav Kubíček je výborný zubař, zachránil mi 2 zuby, o které bych jinak zcela určitě přišel. Pozor na běžné praktické zubaře! Často nechají pod výplní kaz a musí se vrtat znovu a znovu až o zub téměř vždy do pár let přijdete a poté Vám s psím výrazem v očích nabídnou můstek nebo implantát za mnoho tisíc. Zákroky sice nejsou levné, ale mnohdy ve výsledku ušetříte za nejenom velmi drahé, ale komplikované zákroky. Dávam za 1 s hvězdičkou :)

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Vladislav Růžička

Zubař, MUDr.

• Pan doktor při ošetření kanálků zubů zalomil v kanálku nástroj, vůbec se neobtěžoval mě o tom informovat, byť to musel vědět, protože zhotovoval kontrolní rentgen.Vyúčtoval a přijal plnou sumu za práci. Dodnes s daným problémem s mým zubařem bojujeme,prakticky zničil zub.Samozrejme se taková věc stát může,ale je drzost o tom pacienta neinformovat.

• N

Je to velmi dobrý lékař jak pro děti, tak pro dospělé. Pan doktor mne zbavil panické hrůzy ze zubaře. Vždy jsem měla panický strach, když jsme věděla, že jdu k zubaři, ale co jsem začala chodit k panu doktorovi Růžičkovi, tak strach zmizel. Vůbec mne to nebolelo a až tam půjdu příště, tak už beze strachu. Vřele ho doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Kateřina Vlčková

Zubař, Chirurg, MUDr.

• M

Nejlepší zubní lékařka u které jsem kdy byl, vše rychle, bezbolestně a s úsměvem. Snad bych si i přál mít ještě jednu osmičku navíc. :)

• C

pani doktorka Vesela je opravdu vesela, i sestra. Velmi prijemna, nez zacala pusobit anesteze vysvetlila postup, v prubehu informovala co prave provadi,Extrakce dolni osmicky jsem se velmi obaval a odkladal, Mel jsem komplikovanejsi lezici neprorizlou, na zaver dva samovstrebavaci stehy. Jsem rad, ze jsem potkal tak uzasnou pani doktorku. Zena byla u pani doktorky tez a stejna zkusenost. Pani Zitna v prispevku nize to popsala naprosto presne. Podepisuji.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Lenka Koudelová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.Služby: Dentalni hygiena

Na doporuceni sveho lekare jsem byl osetren pani Koudelovou. Jeji prace je naprosto profesionalni a pecliva. Ocenil jsem take mily pristup pani Koudelove, ktery se v jinych ordinacich tezko hleda. Jsem spokojen a urcite se do ordinace Lenky Koudelove vratim.

• Alena Dvořáková

Zubař, MDDr.

• T
      Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.Služby: Akutní bolest zubu

Paní doktorka je báječná! Opravdu byla velice milá, vůbec jsem se nebála, vše vysvětlovala, a byla přímo nežná. Pořád se zajímala, jestli mě něco nebolí, můj problém pečlivě zkoumala a vyřešila. Jsem jí opravdu moc vděčná. Je to skutečný profesionál :)

• E

Navštívila jsem zatím jen jednou, ale jsem úplně nadšená. Paní doktorka všechno podrobně vysvětlí, k zubům je přímo něžná, ale udělá, co je potřeba, je pečlivá a důkladná. Vůbec jsem se u ní nebála! Doporučuji! Jediné, co mi vadilo, bylo přílišné horko v ordinaci. ;-)

• Michal Šipoš

• P
      Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.Služby: Jiný

Pan doktor Sipos je opravdu odborník na svém místě.Uz mi vytrhl 3osmicky a nejhorší je pouze injekce,o trhání vůbec nevíte a i poté je vše bez problémů.Moc děkuji panu doktorovi a sestřičce za lidský a příjemný přístup k lidem.

• L
      Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Už 2x jsem u něj byla na chirurgické extrakci osmičky, pokaždé naprostá spokojenost jak během tak i po zákroku. Navíc opravdu příjemný lidský přístup. Moc doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Barbora Šedinová

Zubař, Chirurg, MUDr.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Byla jsem dnes na pohotovosti v MB pani doktorka byla dokonala vyhlaseny chirurg na me kleci kdyz mi tahal zub pani doktorka bezbolestne vytahla 7dmicku bez obrovske roztrhane diry po zubu proste uzasna sinfonie pohybu a par hodin po a bez velke bolesti

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.Služby: Vyndani osmicek

Pani zubarka je velmi šikovná a příjemná, vyndani me nebolelo během zákroku na mě byla milá i přes můj otrávený výraz a strach. Doporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře