Paní doktorka Sojáková je moc milá paní, jenže to je žel tak všechno. Antibiotika, antibiotika a zase antibiotika. A to i na běžnou rýmu s kašlem. Prostě na všechno. Kde jsou ty časy, kdy lékaři skutečně rozeznali, co nám je a předepsali bylinky, jitrocelový sirup a podobně. Dnes do nás cpou horem dolem jen antibiotika. Nemohu tuto „lékařku” doporučit, je mi líto.

Pro paní doktorku mám slova poděkování za nejlepší možnou péči, kterou mi vždy poskytla. Jsem u ní registrována 14 let. Velmi mi pomohla po odborné stránce a tuto péči znásobila citlivým lidským přístupem.

Ing. Zdenka Adamová

Dobrý den, k paní doktorce Sojákové chodím už 25 let. Její ochota a laskavost jsou její vlastnosti, s každým mým problémem mi pomohla.

Alena Chybová

K paní doktorce chodím již několik let a jsem více než spokojena. Lidskost, pečlivost a ochota vyjít za každou cenu vstříc - to je její přístup. Žádné příznaky nepodceňuje a několikrát mi opravdu moc pomohla jak po lékařské stránce tak po lidské.

Pokud máte jen rýmu a kašel a chcete neschopenku, pak vám paní doktorka stačí. Jestli jste ale opravdu nemocní, rozhodně jděte jinam! Paní doktorka vše podcenila, snad nebudu mít trvalé následky. Sice má milé sestřičky, ale to v tomto případě nehraje žádnou roli...