Praktická lékařka
Bieblova 6 Praha 5, Praha

Praktický lékař pro dospělé
Bieblova 6, Praha

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Je mi 75 let a MUDr. Pelechovou považuji za nejlepší lékařku. Ochotná milá a vstřícná, stejně tak je její sestřička. S její péčí jsem velmi spokojená již mnoho let.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

paní doktorka je milá, vstřícná, ochotná, nemá arogantní přístup, snaží se vždy jakýkoli problém vyřešit, nemá problém zavolat i specialistovi a poradit se ohledně zvolení nejefektivnějšího způsobu léčby..Celkově doporučuji.
Jediné mínus je dlouhá čekací doba, než příjde člověk na řadu a absence webových stránek, kde by bylo možné se dočíst např. o změně ordinačních hodin či dovolené - to bohužel člověk zjistí az osobně, když se nedovolá.
Jinak skvělá.

Umístění: Praktická lékařka Nemoc

Pani doktorka je mozna dobry praktik, ale situace, kdy po pulhodine clovek prijde na radu a reknou mu at jeste chvili pocka, abych pak 20 minut poslouchal za dvermi, jak si doktorka povida se sestrickou o banalitach. Pak to prestalo bavit pani, co prisla po me, zaklepala, ze byla objednana a tak ji pani doktorka vzala.
Nejvic me stve ta bezmoc, kde clovek stejne musi nahodit usmev a delat, jako ze nic, protoze me to boli a potrebuju vysetrit, doktorce je to jedno, protoze ma plnou cekarnu dalsich pacientu a o jednoho vice nebo mene...

C

Velice pečlivá a ochotná doktorka. Vždycky ke mně byla velmi vstřícná, a to i tehdy, když jsem za ní šla i s maličkostmi, které by ostatní považovali "za kravinu." Za sebe vřele doporučuji.

Paní doktorka je velmi vstřícná, ochotná a není arogantní. Nemám s ní žádný problém a bere v potaz i můj názor a přání. Hodnotím jen kladně. Řežábek

velmi dobrá lékařka

Milá,ochotná,dobrá diagnostička.Velmi doporučji.

Není co dodat je to skvělá lékařka

Paní doktorka je velice ochotná a pokud je nějaký problém tak ho řeší :-)))

Paní doktorka je milá a hlavně pečlivá, nemohu si stěžovat.