My whole family is extremely happy that our teeth are cared for by Katerina Krupova. Her surgery is well equipped with the most up-to-date technology and she and her excellent Nurse, work quickly and professionally. Speaking English is also no problem for them, which when I first came to Prague, was essential for me. I would recommend this surgery to anyone who is serious about keeping their teeth in good shape!

U pani doktorky jsem nebyla vubec spokojena. jeji jednani me velmi prekvapilo, diky hodnoceni na znamylekar.cz jsem cekala neco uplne jineho. neprobehla skoro zadna kontrola, a zda mam nebo nemam kaz mi sdeli az si u jeji sestry necham vycistit zuby (1000,-, ze to takhle nepozna. Pusobilo to na me, ze se jedna o byznys a ne o zdravotni peci... Po navsteve jineho zubare jsem zjistila ze vycisteni neni nutne a kaz tam take neni .... Po nekolika mesicich zjistuji ze nejsem jediny nespokojeny pacient, proto me zde jeji hodnoceni zarazi ...

MUDr. Kateřina Krúpová

K detekci časných stádií kazů(okem neviditelných) používám kromě rtg snímků i laserový přístroj (Diagnodent KAVO). S tímto přístrojem lze pracovat pouze na perfektně(profesionálně) očištěných zubech bez povlaků, zubního kamene a pigmentací. Profesionální čištění zubů považuji za nedílnou součást preventivní péče o chrup. Profesionální čištění tj. zubní hygiena, obsahuje odstranění zubního kamene, opískování pigmentací systémem air-flow, individuální instruktáž o hygieně dutiny ústní. Informace o nabízených službách a cenových relacích jsou dostupné na webových stránkách.

progresivní V LÉČEBNÝCH POSTUPECH, VŠE PACIENTOVI SCHOPNÁ A OCHOTNÁ VYSVĚTLIT, OHLEDUPLNÁ PÉČE, žádná falešný sentiment, sleduje pacienta a předchází jeho nedůslednosti při péčí o vlastní chrup, prostě špičková lékařka, jakých je třeba, a navíc s ní můžete diskutovat i jiná témata - pokud tedy lze s otevřenými ústy

:-).....Jiří Plieštik

Tato pani doktorka je opravdu jedna z mala co ma cit a pochopeni. Uz k nikomu jinemu bych nesla!

Nejlepší! Příjemná a spolehlivá, vždy dobrá domluva. 100% spokojenost.

K paní doktorce jsem se vypravil po letech bez zubare se strachem jako malej kluk. Ale jeji jednani bylo naprosto profesionalni a takove jake clovek od lekare ceka. Nejprve podani ruky a popovidani si, posleze prohlidka, rengen narazil jsem na to ze pigmentove skvrny ktere mam roky a zubar mi s nima nic nedelal jsou ve skutecnosti hluboke kazy podle rengenu a tak dale. Byl jsem velmi potesen ze kdyz pichala anestezii nejprve mi specialnim kremem umrtvila dasen takze jsem po celou dobu necitil opravdu vubec nic, snad jen krome neprijemneho zvuku vrtacky:-)... Je sice drazsi nez bezni zubari, ale to je asi hold vec se kterou se dnes u dobreho zubare pocitat musi. Takze krome ceny absolutni spokojenost a doporucuji kudy chodim...

Byl jsem velice spokojen, doktorka velice ochotná a sestra příjemná, mohu jen doporučit

Po pěti letech nechození k zubaři z vlastní hlouposti jsem se strachem navštívila paní doktorku Krúpovou a byla jsem velmi příjemně překvapena! Je opravdu profesionální a to nejen v kvalitě práce ale i v přístupu k pacientovi.
Předchozí paní doktorka se ani neobtěžovala mi říct co a proč mi dělá, ale MUDr. Krúpová Vám vše vysvětlí, ukáže a nepřipadáte si jako nevzdělanec. Je vážně skvělá, nic nebolí, je milá a sestřička Hana H.? tak ta je moje oblíbená :-)
Je milá a usměvavá, v ordinaci udělá příjemnou atmosféru! Věřte, nevěřte, ale já se teď k zubaři vážně moc těším! M.D.

Byla jsem poprvé u paní zubařky zhruba před měsícem. Měla jsem zuby ve špatném stavu. Vždy jsem chodila k zubaři s automatickou obavou, co mě bude čekat atd. Ale první návštěva proběhla perfektně! A dnes jsem byla podruhé u paní zubařky, aby mi vyčistila kanálek a zacelila zub. Uplně perfektní přístup! Vůbec mě to nebolelo, i když jsem vždy automaticky vystrašená, odcházím naprosto spokojená a vůbec mi už pak nevadí další návštěva! Nikdy opravdu nic nebolí!
O takové paní doktorce se mi ani nezdálo! Má neuvěřitelně lidský přístup, vše vysvětlí a nic nebolí!
Doporučuji všem! A paní doktorce moc děkuji!
Naprosto perfektní!!!!

chtěla jsem se zeptat, zda-li berete nové pacienty a ještě by mě zajímalo kolik se u Vás platí za bílou plombu. Předem díky za odpověď

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den!
prosím, příští týden, zda máte volné dny?
a více průzkumů, zda mluvíte rusky nebo anglicky?
Děkuji !!!

hovoříme anglicky,objednání je možné telefonicky nebo e-mailem přes naše webové stránky.

MUDr. Kateřina Krúpová