KissDent, s.r.o.

Senovážné náměstí 23, Praha

Dozvědět se více

KissDent, s.r.o.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Velká spokojenost, vůbec jsem nic necítil.
Všem doporučuji.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka byla báječná, velice milá, šikovná. Vžd jsem se zubařů bála, ale k ní se těším na další ošetření. Je velice pečlivá. Děkuji

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Uzasna paní doktorka! Dekuji. Skvele poradi, vse mi pochipitelne a ochotne vysvetli a svou praci odvadi na jednicku. Profesionalni pristup!

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Velmi příjemné prostředí, upozornění na blížící se termín návštěvy, komplexní služby. Paní doktorka je pečlivá, milá a ochotná vše vysvětlit. Ošetření bylo bezbolestné. V ordinaci vládne příjemná atmosféra.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

K paní doktorce jsem šla s malým synem, který má panickou hrůzu z ošetření u lékařů - měli jsme vrtat první kaz. Paní doktorka i sestřička byly skvělé, trpělivé, povídaly si se synem a vysvětlovaly zákrok úměrně věku. Jsem nadšená, jak jsme díky nic vše zvládli bez pláče. Děkuji!

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Pečlivá, komunikativní, snaží se pomoc a vše vysvětlit

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka je velmi příjemná a moc šikovná. Vše vysvětlí a o postupu srozumitelně informuje.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka je jedna z nejlepších zubařů, které jsem měla.

Před tím jsem bohužel neměla nejlepší zkušenosti a bála se zubařů. U paní doktorky vím, že se snaží nezpůsobovat bolest vůbec a nesnaží se pacienty rychle "odbavit".

Můj strach z návštěv je mnohem menší, téměř nulový. Ale pouze u paní doktorky Šíchové.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka Šíchová je velmi šikovná, precizní a milá .Zákrok byl bezbolestný a pohodový .Děkuji

Umístění: KissDent, s.r.o. Jiný

Milý přístup. Bohužel pro mě ale nedostatečná komunikace návrhů postupů léčby. Také nedostatečně aktualizované informace ohledně péče o dětský chrup. Lékaře vnímám jako odborníka, který péči či jiné postupy navrhuje a vysvětluje, ne pacientům nařizuje.