Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Plynárny 500, Praha
Praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka je velmi milá a příjemná dáma. Člověka neodbyde a pokud mně něco trápí, nemá problém poslat na jiná vyšetření k odborným lékařům. Jsem za takovou lékařku vděčná a děkuji za její přístup.

S
Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka je skvělý lékař. Vše Vám vysvětlí, vyhodnotí a poradí.
Navíc je velmi empatická.
Doporučuji.

K
Umístění: Praktický lékař Jiný

K paní doktorce již chodím...no prostě jsem u ní již dlouho a je to skvělá doktorka, která vám pomůže v podstatě s čímkoli. Je úžasná!

R
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař Nemoc manzelky

Dekuji pani doktorce za prakticke rady nejen ke zdravotnimu stavu manzelky ale i dusledkum, ktere to muze mit pro zbytek rodiny. Pani doktorka ma zkusenosti, vi co rika a umi pomoci. Jeste jednou dekuji

R
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař

Je to úžasná paní doktorka.Nejednou nám opravdu pomohla se zdravotními problémy a nebojím se napsat že mému manželovi zachránila í život,když bez jakýchkoli přístrojů poznala že prodělal infarkt.Patri ji můj velký dík a velké uznání. Je to opravdu člověk na správném místě.Nejenom jako skvělá lékařka, ala hlavně jako člověk.Moc za vše děkujeme.

Ověřeny pacient

Nejlepší praktický lékař co jsem kdy měla. Doporučuji. Zbytečně nepředepisuje ATB, řádně vyšetří a pro kontrolu posílá na vyšetření. K pacientům přístup pozitivní + dobré srdce :)! Doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P
Ověřeny pacient

Jsem u paní doktorky již několik let a oblíbil jsem si jí od první návštěvy. Jsem nadšený jejím přístupem k pacientovi i přístupem k léčení, vždy příjemná, zdvořilá a se zájmem nemoc řešit. Nemám problém za ní díky jejím kvalitám dojíždět přes půlku Prahy.

K
Ověřeny pacient

Musím přidat jen a jen chválu. Nejenže je velmi dobrá lékařka, ale má velmi lidský přístup k pacientům. Není problém se jí svěřit se svými problémy. Ochotně a účinně pomůže.

A
Ověřeny pacient

Paní doktorku pravidelně navštěvuji přes dvacet let,je to profesionál na svém místě má lidské jednání,svědomitá a pomůže s každým zdravotním problémem.Jsem max.spokojen.

Velmi svědomitá, jsem u ní registrován již 20 let. V rámci svých možností vždy
ochotně vyhoví a pomůže. Patří jí za to můj velký dík.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti