Washingtonova 1622/9, Praha
Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Vzácný ČLOVĚK, vynikající lékařka.Vyslechne, pomůže, pohladí duši a uzdraví tělo. Trpělivá, s účastí. Neznám nikoho podobného. Nikdy jsem ji nezažila zamračenou. Vítá vždy s úsměvem a zájmem nejen o pacienta, ale o lidskou bytost. Mám ji moc ráda. Jana Tošovská

kvalitní lékařka

Je fajn a neplýtvá antibiotiky.

Paní doktorka je moc milá a její zkušenosti jsou dlouholeté. Jsem u ní už 5tý rok a nemůžu si na nic stěžovat. Vždycky mi dobře poradila a pomohla, když mi nebylo dobře. Mohu jen doporučit.

Skvělá lékařka, vzácná bytost. Zná umění léčit tělo i duši. Trpělivá, učastná a vždy hledající řešení. Jedna z mála lékařů, pro které je medicína posláním, nejenom profesí.

F

K paní doktorce chodím od delimitace našeho pracoviště v roce 1988 a jsem trvale velmi spokojen. Paní doktorka vždy zvolí správnou terapii, někdy i proti mé vůli, event. neomylně zaloví ve svých známých a odešle mne k příslušnému specialistovi.

Vynikající lékařka, která mi vždy pomůže, na výbornou.I mojí rodině. Díky jejímu přístupu mi již několikrát zachránila život.Moc ji za vše děkujeme!!!Tereza a Pavel Macháčkovi