Praktický lékař pro dospělé
Pod Barvířkou 10, Praha

Výborná paní doktorka!!!!!!!!!!!
Děkuji za kvalitní péči a přístup.

Pavel Sobotka

pečlivá, vynikající lékařka

Vřele všem kterým je zdraví milé nedoporučuji navštěvovat tuto ordinaci.K MUDr.Touškové chodí má matka o kterou se vážne svědomitě stará.Máma bere prášky na tlak,proto jí tlak paní dotorka neměřila již několik let.Když požádala paní doktorku o žádanku na krev bylo jí řečeno,že na krvi byla před 9.měsíci a to je dostačující.A ještě ta bombová přítomnost paní doktorky jen ve středu,protože má ještě jednu ordinaci na Vinohradech stojí za to.Jinak v ordinaci hostuje MUDr.Bláhová,která je mladá a co jí neřeknete neudělá.Tato ordinace by měla fungovat na bázi SÁm SOBĚ DOKTOREM,po vhození 30 Kč Vám vyjede prázdný recept a na něj paciente napiš co by sis představoval vyzvednout v lékárně.

Ja mam s pani doktorkou Touskovou pouze ty nejlepsi zkusenosti!

My jsme s manželkou s touto paní doktorkou velice spokojeni. Vždy příjemná a vždy správně určila diagnozu. Určitě doporučuji.

Neprijemna, nekompetentni radoby doktorka, pokazdy se tvari otravene a znudene, co ji zase otravujete. Po padu ze snowboardu jsem mela strasnnou bolest v dolni polovine tela a protoze se to zhorsovalo, pribelhala jsem se po par dnech v obrovskych bolestech k doktorce Touskovy, popsala ji, co se stalo a ona mi rekla, at jdu domu a dam si obklad, ze to nic neni. Rekla jsem ji, ze je to opravdu velka bolest a zhorsuje se to, tak mi otravene rekla, at si zajedu do Motola na rtg. Rekla jsem ji, ze pri te bolesti do Motola zajet nezvladnu, jestli by mi mohla zavolat sanitku. Neochotne s usklebkem mi rekla, at si teda sednu v cekarne. Sanitka prijela po 4 hodinach. Na rtg. mi zjistili dvojitou zlomeninu panve a musela jsem 3 mesice jen lezet. Kdyz jsem doktroce Touskovy nesla po 3 mesicich zpravu, rekla: "No vidite to zlomena panev" Urcite NEDOPORUCUJU!!!!!!!!!