doporučuji

velmi se stará o pacienty

Dlouhá čekací doba, neúměrně dlouhá doba pro zpracování administrativy. Vyšetření 4 pacientů je otázka několikahodinového čekání. Zakouřená ordinace, neumyté hrnky od kávy, nepříjemné jednání (když jsem řekla svůj názor na to co mi je, tak mě paní doktorka okřikla, že na diagnozy je tam ona nikoliv já), na mou žádost, aby mi napsala doporučenku k mému osvědčenému lékaři- specialistovi, tak mi řekla, že píše doporučenky jen k lékařům v baráku, nakonec mi žádanku vypsala sestra. I mezi zdravotním personálem pracujícím na Praze 8 má špatnou pověst. Na základě těchto zkušeností a i jejich doporučení od doktorky urychleně odejít hledám v tuto chvíli volného praktického lékaře..

Souhlasím přesně s výše uvedenými negacemi v seznamu, dlouhodobé až několikahodinové čekání, známí paní doktorky dochází přednostně bočními dveřmi, zakouřená ordinace, neochota, diagnostiku si klient víceméně určuje sám.S horší lékařkou jsem se ještě nesetkala a z tohoto důvodu u ní končím.

neochota, neprijemne jednani sestry, nedoporucuji!

u paní doktorky, už nejsem dlouhá léta, ale musím potvrdit předešlé negativní ohlasy.

Proč jsem odešel si ostaní domyslete! Napíši jen, že dlouhé půldení čekání u ní nikdy nebylo vyjímkou.

Absolutně nedoporučuji!!!!
V ordinaci kouří, všechno dlouho trvá a mj. velmi ráda konzultuje vaše choroby na chodbě před ostatními pacienty.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Naposled kdyz jsem byla u doktorky na kontrole, jsem cekala 45 minut nez vubec dorazila do ordinace, pak se pripotacela a kdyz na me promluvila, bylo to jak kdyby kalila celou noc!
To cekani je u ni priserny, co pacient to minimalne 30 minut! A u ostatnich doktoru okolo to odsypa. Lepsi zmenit doktora.

Můj první kontakt s paní doktorokou byl, kdy jsem s vysokou teplotou za ní přišla, že potřebuji u ní zaregistrovat. Odmítla mě vzít, jako novou pacientku, ačkoliv jsem k ní spádově patřila a měla jsem teplotu. Nakonec po ujištění, že nejsem pojišťěncem VZP, ale OZP, mne ošetřila.
byla jsem u ní celkem třikrát a doufám, že až budu příště potřebovat praktického lékaře, podaří se mi najít jiného.
Pravidelně paní doktorka nedodržuje pracovní dobu, přichází pozdě a ošetření jednoho pacienta trvá okolo půlhodiny, takže čekání i na banalitu se stává čekáním na půl dne minimálně. Když jsem od ní žádala doporučení k vyšetření k rakovnickému ortopedovi, který má dobré výsledky, odmítla mi doporučení napsat, že neví, proč by mi to měla psát někam do Rakovníka, když v Čumpelíkově ul. jsou též doktoři s touto specializací. Nakonec mi to napsala sestra.
Pomíjím špinavou ordinaci a vyskládané hrnky od kafe ve vyšetřovacím prostoru.

Maximální spokojenost..