Paní doktorka je sice občas ochotná, ale většinou je velmi nepříjemná, odmítá se bavit o diagnóze a nad vším mávne rukou. Typický příklad, jak by komunikace mezi lékařem a pacientem neměla vypadat. Pokud jste nemocní, nejraději by na všechno doporučovala citrón, případně psychiatra. Vyšetření u specialistů odkládá až do doby, dokud vám je mnohem hůř, případně pokud si ho nevyřvete. Je dobrá leda tak na rýmičku, kdy vám vystaví neschopenku. Při složitějších problémemch jí nevěřím, nezvládá to a nechce. O jejím přístupu svědčí i její dochvilnost a dodržování ordinačních hodin. Čekací doby jsou dlouhé nejspíš proto, že paní doktorka si provozuje v ordinační době homeopatii a podobné, což nabízí i na svých stránkách. Divím se, jak může s takovýmto přístupem homeopatii a "holistickému" přístupu k pacientovi rozumět. Rozhodně nedoporučuji. Kdo se máte rádi, snažte se co nejdřív přejít jinam.

Mám velice dobré zkušenosti s ošetřením u MUDr. Urbančíkové. Navštěvuji ji cca 10 let a vždy se mi dostalo pečlivé a profesionální péče. Minulé léto jsem měla zdravotní problém, který vyžadoval návštěvu specialisty. MUDr. Urbančíková mi nejen doporučila vynikajícího lékaře, ale ještě mi z vlastní iniciativy velmi složitě vykomunikovala návštěvu u něj, neboť zmíněný specialista nepřijímal již nové pacienty. Nikdy se ke mně nechovala arogantně ani nepříjemně, jak tady někdo psal. Vždy mě pozorně vyslechla a postup léčby srozumitelně vysvětlila. Je pravda, že v čekárně je to na dlouho...ale já to paní doktorce (právě díky jejímu přístupu) ráda odpustím.

Paní doktorka je sice vcelku nedochvilná a mohu souhlasit s tím, že přijdete na osmou a čekáte jako třetí v řadě až do půl jedenáctý, ALE co se týče chování, asi je spíš otázka chování návštěvy, jak na ni doktorka reaguje. S tím, že to bude u ní na dýl do čekárny už přicházím, proto mě to nerozčiluje. A když pak vyšetřuje, nemám jí toho moc co vytknout. Je velmi pečlivá, proto jí každý pacient tak dlouho trvá. Navíc dobrovolně si k sobě občas bere studenty z LF, které má na praxi a tím se doba také natahuje. Co se týče kvality, můžu doporučit.

Velmi dlouhé čekání, ordinační hodiny od 8 hod a doktorka Vás přijme nejdříve v 9 hod. Pokud jsou před Vámi 3 lidi, čekáte 2.5 - 3 hod. Paní doktorka je neochotná. Pokud se rozhodnete přejít jinam v rámci budovy, budete mít velký problém, protože Vás nikde nebudou chtít přijmout ( asi by jim udělala peklo ). Rozhodně nedoporučuji.

Mohu jen doporučit. Férové jednání, ochotná poradit a nesnaží se Vás jen poslat ke specialistům.

K paní doktorce chodil můj manžel a já, pokud zastupovala moji lékařku MUDr. Šafrovou. Bohužel, spokojeni jsme nebyli. Arogantní, nepříjemná .....dlouhé čekání a vydání prošlých léků.

K paní doktorce chodím již opravdu mnoho let a vždy jsem byla spokojena s přístupem k léčbě.