Praktický lékař pro dospělé
Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha

Perfektní sestřička se smyslem pro humor, obdobné schopnosti pomalu větší než pan doktor a vždy dokáže výborně poradit. Ihned vyhledá vhodné odborníky a okamžitě objedná. Mohu jen doporučit.

K panu doktorovi chodím patnáct let a je to profík ve svém oboru. Nedám na něj dopustit. Milý, vstřícný, ochotný, důsledný a kdykoliv pomoci. Nesmím zapomenout na paní sestřičku, je to největší sluníčko na světě. Při komunikaci s ní, mám pocit, že je to anděl :-) Je vždy milá a usměvavá. Mohu vřele doporučit.

Léta praxe a lidský přístup má pan doktor i sestra. Neznám na praze 6 jiného tolik lidmi uznávaného lékaře.

P.S. Moje reakce na JEDINÉ špatné hodnocení.
Pokud je čekárna plná lidí (často starších pacientů jelikož pan doktor je též uznávaný gerontolog) , jedna stále pokašlávající pacientka je potenciální problém a sestra ví moc dobře proč ji žádá, aby čekala mimo čekárnu

Dobrý lékař s citlivým přístupem k lidem. Dobrý diagnostik a zkušený praktik. Nevím jak jej může hodnotit člověk který byl u něj pouźe v době záskoku jiného lékaře... ať si pak příště raději počká na svévo lékaře a nehodnotí !!!

je nejlepší

U pana doktora jsem byla jen jednou, vzal záskok za mou praktickou lékařku. Dost mě překvapilo nevybavené prostředí jeho ordinace, toaleta bez mýdla i toaletního papíru (což je v při odebírání vzorku při podezření na zánět močových cest poněkud nechutné). Nijak mě nevyšetřoval, jen se zeptal, co jsem brala minule, a to mi napsal. Působil na mě poněkud roztržitě, a to hlavně tím, že mi k léčbě řekl něco úplně jiného než napsal do receptu...

Bohužel nemůžu dát jiné než (hodně) záporné hodnocení. U tohoto lékaře jsem byla sice jen 2x, ale na základě těchto zkušeností jsem - poprvé v životě - změnila lékaře (z jiného důvodu než bylo stěhování nebo odchod lékaře do důchodu).
Poprvé - při registraci - mě pan doktor ani neviděl, takže o žádné vstupní/preventivní prohlídce nemohla být řeč. Aspoň, že sestřičku má hodně důkladnou, takže mi vypsala žádanku na podrobné krevní testy - a to bylo vše. Podruhé jsem u něj byla kvůli nachlazení (hlavně urputnému kašli), kterého jsem se nemohla déle než 2 týdny zbavit. Kvůli těhotenství jsem potřebovala léky konzultovat s odborníkem, aby mi poradil něco neškodného, ale zároveň účinného. Hned v čekárně jsem utrpěla šok, když tam sestřička naštvaně vběhla (kvůli mému kašli) se slovy "Kdo je tady nemocný - aby mi nenakazil ty zdravé?". Podotkla, že nemocní by měli být venku před čekárnou a čekat, až je zavolá. U doktora to pak nebylo lepší - prohlídka absolutně žádná (ani poslech), jen 15 minut hledal v knize léků, pak řekl jméno antibiotik a zeptal se - pro mě nelogicky - jestli je chci. Netušila jsem, co odpovědět. Nejsem lékař, tak nevím, jestli byl kašel na průduškách nebo něco podobného (stejně, jako to nemohl vědět on, když ani nepoužil stetoskop) a jestli by antibiotika vůbec pomohla. Nakonec jsem dostala recept se slovy "pokud nepřestanete kašlat, tak je začněte brát", zaplatila jsem 30,- Kč a v šoku odcházela domů.
ATB jsem si nakonec nevyzvedla a radši čekala, až kašel "přejde sám" (tzn. další 2 týdny)...nechtěla jsem riskovat v těhotenství ATB, které jsem dostala bez snahy vůbec stanovit diagnózu. Celá tahle zkušenost pro mě byla natolik...řekněme zvláštní a nepochopitelná...že jsem radši změnila praktického lékaře a tentokrát už jsem dala na doporučení sestřičky z gynekologie.

Veliký odborník, hodně pečlivý a strostlivý, vždy pohotový a nikdy neponechá nic náhodě. Jsem s ním velmi spokojený.

Vstřcný a se super sestrou

Dobrý lékař,má odborný,ale navíc lidský přístup,mohu jen doporučit