Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Přidávám své kladné hodnocení. K paní doktorce chodím od puberty a jsem absolutně spokojená. Má přátelský přístup, používá selský rozum a zároveň nezanedbává žádné odborné vyšetření. Mluví s vámi otevřeně, vysvětlí souvislosti a léčbu volí na základě faktů nikoliv domněnek. A paní sestřička se snaží objednávat tak, abychom moc dlouho nečekali, což je příjemné. Děkuji vám za vaši práci.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

K pani doktorce chodim sam jiz mnoho let, stejne tak jako moji rodice. Obzvlaste jsem ji vdecen za velmi citlivy pristup k me mamince, ktere je jiz 90 let, a o kterou ambulantne pecuje. Ona i jeji sestra maji mily a vstricny pristup, pokud k nim musim jit, neprichazim a ani neodchazim se spatnym dojmem.
Pani doktorka neni pri sve praci nervozni a uspechana, i jeji rady jsou smerovany tak, aby lecba pacienta zbytecne nezatezovala.

Paní doktorka je milá, empatická, nikdy nic nepodceňuje. I sestra je velmi příjemná a ochotná. Nikdy jsem neměl problém, chodíme tam s manželkou oba. Doporučuji!!!

Paní doktorka mi jednou pomohla když jsem měla angínu a můj doktor byl nedostupný, poté jsem k ní začala chodit pravidelně, ale nemůžu říct, že bych byla 100% spokojená. V případě, že vše bylo v pořádku, byla paní doktorka ochotná a milá, ale v případě výskytu problému bylo vše velmi zdlouhavé a chyběl mi zde určitý zájem o pacienta a důsledná kontrola. I tak paní doktorce děkuji za péči, ale přecházím jinam. LD

MUDr Trncikova nepřijímá nové pacienty! Asistentka lékaře je nepřátelský!

U paní doktorky jsem čtvrtým rokem, jsem s ní naprosto spokojená. Vždy pečlivě vyslechne, o pacienta se opravdu zajímá, doporučí vedle tradiční západní medicíny i bezvadně fungující "babské" rady či podpůrné potravinové prostředky/bylinky, ale nenutí je. Je velmi pečlivá a vstřícná. Obdivuji, chválím a raduji se, že chodím právě k ní.

Velmi vstřícný přístup k pacientům, pečlivost a empatie. Mně paní doktorka zachránila život včasným doporučením k odborníkovi. Ani na vteřinu neváhala mne tam opětovně poslat i přesto, že jsem již jedno vyšetření na její doporučení podstoupila na a to s negativním nálezem. Na tom druhém se díky větší praxi a snaze diagnostika ukázalo, že mám rakovinu. Dnes jsem onkologickou pacientkou, ale žiju. Především díky paní doktorce Trnčíkové. Má mou plnou důvěru.

Jsem velmi překvapená s negativním názorem slečny Lenky. Já sama mám úplně jinou zkušenost. Jiný lékař na Praze 1 léčil moji dceru tak, že utekla hrobníkovi z lopaty. Paní doktorka na moji žádost dceru převzala do své péče.Jsme s ní tak spokojeni, že k ní chodí mimo dcery i syn a manžel.Já s manželem bydlíme u Velvar a za paní doktorkou rádi dojíždíme. O mne se stará úplně skvěle a to mám mimo jiné těžké stavy migrén-vždy i se sestřičkou mají pochopení pro mé bolesti.S lékaři mám bohužel bohaté zkušenosti Nikdy se však nestalo, že bych odešla z této ordinace nespokojená.

Pro mě je MUDr.Trnčíková nejlepší doktorkou.Je to lékař na svém místě,je empatická,zodpovědná,svědomitá a svižná.Naprosto jí důvěřuji!!!!Mám velmi bohaté zkušenosti s doktory,natož s obvodními,ale paní doktorka je naprosto vzácnou vyjímkou,od mých negativních zkušenostmi s jinými lékaři.NEMĚNILA BYCH!!!

Korektní přístup a velmi slušné jednání,nikdy jsem nebyl nespokojen,doporučuji