Praktická lékařka
Vinohradská 176, Praha

Již několik let bez jakýchkoli pochybností, vždy plná spokojenost.
Čekání podle lidí, většinou v normě a ku spokijenosti.

S paní doktorkou jsem spokojen celých 15 let

Mam protrvavajici problemy, tak jsem sel za pani doktorkou. Poslala mne na vysetreni krve a pote co nic nezjistili tak mi rekla ze jsem v poradku, na vyzadani mne poslala jeste k specialistovi. Ten taky nic nenasel, oznamila mi ze ze jsem opet v poradku a ze uz ma nikam neposle i kdyz se citim spatne. Nema zaden zajem neco resit. V cekarne jsem necekal, pravdepodobne vsichny jeji pacienti uz umreli- neni divu. Usmyva se stale, ale to je jediny plus.

S paní doktorkou jsem velmi spokojen.

Paní doktorka je komunikativní, pečlivá, sama hlídá termíny preventivních prohlídek, po předchozím praktické lékaři obrovská změna

Je fakt, že žádné závažné onemocnění jsem ještě neřešila... Každopádně jsem doposud byla s paní doktorkou vždy spokojená, její úsměv mě baví:) je nakažlivý!:)

Nepoznala při poslechu , že mám bronchitídu...prý že na plícíh nic neslyší...šla jsem pak shodou okolností týž den na dlouho dopředu sjednanou návštěvu imunoložky a dostalo se mi slov: Propána dyt máte bronchitídu...ukažte, změřím vám teplotu...38´stupnu...hm...a já si myslela, že mám závratě z blbýho tlaku...
Paní Al Hasaniova je jednoznačně katastrofální lékařka.

Naprosto příšerná doktorka. S čímkokoliv co není chřipka, viróza event. angína a nemůže na to napsat antibotika (píše je téměř na všechno), okamžitě posílá ke specialistovi. Nemožnost objednání se, dlouhé čekání (vždy čekárna plná důchodců), časté soukromé návštěvy nebo návštěvy farmaceutických zástupců (setrvají u paní doktorky klidně půl hodiny a čekárna je plná), dokonce vybavování přímo za dveřmi, takže celá čekárna poslouchá, jak se baví se známou a sestrou o soukromé věci. A ještě něco - ta doktorka má nablbý úsměv! Už jsem od ní díkybohu odešla.

změří tlak a zeptá se vás jestli chcete jít už do práce nebo zůstat další týden doma, nic víc nic míň, žádná aktivita nebo zájem.