Praktický lékař pro dospělé
Zelený pruh 99, Praha

Vždy ochotná, pomůže, zabývá se příčinou. Nikdy jsem s ní neměl sebemenší problém ba naopak. Je to dáno i tím, že tvoří dobrý tým se sestřičkou, která své práci také rozumí, a i když se zdá být někdy sekernice :)) není tomu tak. Obstará, zařídí, vyhoví v případě potřeby najde řešení nebo předá kontakt. Proto někdy ani nemusíte čekat na paní doktorku. I když to mám z domova přes celou Prahu chodím tam rád od střední školy. Je mi 36 a říkám to zcela bez nadsázky.

jsem velmi spokojen těžko bych hledal srovnatelnou péči

Pani doktorka nema chybu

Svědomitost,pečlivost,vše již bylo řečeno. Velmi dobrý.

Nevím, jak je možné, že má paní doktorka tak výborné hodnocení. Já mám zkušenost velmi špatnou. Paní doktorka si vybírá pacienty podle věku. Starší pacienty nepřijímá a ještě to na rovinu řekne. Domnívám se, že její jednání je v rozporu s lékařskou etikou a slušný doktor by se takto neměl vůbec chovat.

Mnozí pacienti mne možná znají jako lékaře v modré vestě, kterému se říká pan primář, co se u nás učí. Ano, jsem docentem První lékařské fakulty a občas mne v ordinacích paní doktorky Jany i Evy Střihavkových potkáte. Jsou to lékařky s tou nejvyšší možnou odbornou erudicí a tou nejlepší sestřičkou Stelou - Stelinkou. Ještě nikdo mi doposud nezměřil krevní tlak tak něžně. Její zodpovědnost je úžasná, jak ta mne naučila očkovací kalendář...!
Jsme ve čtvrtém adventu a očekáváme Vánoce, tedy Nový rok. Přeji všem pacientům, lékařkám i sestřičce Stele pokoj a zdraví a déle než do Tří králů. A pokud bude v čekárně fronta, je to dobře. To neznamená, že je něco špatně, ba naopak!!!

doc. MUDr. Roman Zazula, Ph.D.

ráda bych také reagovala na příspěvek paní inženýrky Zelinkové. Uvědomte si, prosím, vážená paní inženýrko, že pokud nejste registrovaná u lékaře, nemusí Vás vzít vůbec. Moje matka je přes léto v Jižních Čechách a protože měla z Phy předepsané injekce obrátila se na místní ordinaci a sestřička v místě letního pobytu jí sdělila, ať si jezdí každý den do Prahy, že jí je aplikovat nebudou, stejně tak, pokud se mi přitíží odmítla mně paní doktorka v Čimelicích ošetřit, protože u ní nejsem registrovaná a poslala mně do Prahy nebo na pohotovost. Paní doktorka Střihavková i sestřička jsou velice svědomité a ochotné a mají svých pacientů tolik, přesto každému z nich věnují tu největší péči, tak se, vážená paní inženýrko, nedivte, že se Vám nevěnovali podle vašich představ, měla jste si návštěvu nejprve telefonicky dojednat, zeptat se, zda budete přijata. Co já vím, věnují se pacientům i nad rámec jejich pracovní doby a do práce chodí často i o víkendech, aby vše stíhaly a s jejich péči jsem maximálně spokojena a věřím, že i všichni ostatní pacienti, proto jich má (mají) tolik!!!!!!!!!!
Drtinová

Vážení pacienti,
reagujeme na negativní ohodnocení naší ordinace pí. Ing. Zelinkovou. Praktický lékař má za povinnost postarat se především o své registrované pacienty. Pokud pacient není registrován a jeho zdravotní stav nevykazuje poškození základních životní funkcí, jsou k dispozici v našem zdravotním systému další zařízení- ordinace specialistů pro danou problematiku, lékařská pohotovostní služba, event. v akutních případech vyšetření v nemocnici.
Akutní pacienti mají v naší ordinaci přednost při vyšetření a je na zhodnocení lékaře /nikoliv ostatních pacientů/ v jakém stavu se pacient nachází,neboť lékař nese zodpovědnost za zdraví pacienta. Ačkoliv stav pacienta, o kt. stěžovatelka hovoří, nevypadal vizuálně akutně, skončil tento pacient v nemocničním lůžkovém zařízení.
Paní inženýrce byla doporučena návštěva specialisty /dle její problematiky/ v blízkém zdravotnickém zařízení.

Naše internetové stránky jsou především pro naše registrované pacienty- k informacím ohledně změn ordinačních hodin, nabídka služeb, možnost dotazů přes e-mail.
Děkujeme všem pacientům za zhodnocení naší péče /jak pozitivní, tak negativní/, neboť nás inspiruje ke zlepšení služeb v naší ordinaci.

MUDr. Eva a Jana Střihavkovi

Velmi dobrý praktický lékař s přehledem v oboru.

Výborná lékařka, příjemná a vždy ochotná. Mladší lékařka Eva Střihavková je též výborná. K sobě mají nejlepší sestřičku Stelu. Všechny tři jsou stoprocentní.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, ještě jsem vás chtěla poprosit, nedávno jsem vkládala otázku ohledně mého zdravotního stavu a lekářské zprávě kterou lékařka uvedla. Ptala jsem se zda k tomu měla oprávnění.Chci se zeptat jestli ta komunikace je někde dohledatelná.Vaše odpověď. Omylem jsem si ji v emailu vymazala a potřebovala bych jí ukázat svému novému obvodnímu lékaři aby mi věřil, jakou jsem dostala odpověď. Omlouvám se,vím že je tu prostor na dotazy ohledně nemocí.Byla bych moc ráda jestli je to někde uložené a můžete mi to poslat znovu. Pokud ne, zeptám se znovu. Děkuji

Prosím laskavě o jméno. Nevím,jestli nemyslíte komunikaci s Premedicalem Brno.Stř.

MUDr. Jana Střihavková