Medastra s.r.o.
Vinohradská 36, Praha 2, Praha

Umístění: Medastra s.r.o. Jiný

Jsem pacientkou paní doktorky již téměř 20 let a věřím, že ještě dlouho budu (67 let). Vždy je milá, ochotná a vstřícná, vyslechne i poradí, ale hlavně pomůže. Vstřícné a milé jsou i její sestřičky, u kterých oceňuji také jejich organizační schopnosti, nikdy jsem nečekala více jak pár minut. Moc všem děkuji.

K paní doktorce již chodím několik let a je naprosto skvělá. Vždy se snaží najít účinnou léčbu, má velmi empatický přístup k pacientům.

Umístění: Medastra s.r.o. Jiný

Paní doktorku znám již několik roků a vždy mi pomohla. Vážím si její odbornosti a empatie k pacientům.

X

Paní doktorku znám již dlouho. Vážím si jejího svědomitého a lidského jednání, zároveň s širokými odbornými znalostmi. Vždy si na mě udělala dostatek času a vyslechla mé potíže. Vyslala mě na mnoho vyšetření, kterým jsem ani nerozuměla. Můžu všem jen vřele doporučit.

Sice milá a vstřícná, ale odborné znalosti nic moc.Co mi u teto pani doktorky trochu vadi, ze se mi vzdy snazi problemy spise rozmluvit, ze to bude dobre, popripade lecit priznaky, nez zjistit presnou pricinu...

K paní doktorce chodím už 3 roky a vždy jsem byla nadmíru spokojená. Nikdy jsem nečekala déle než 10 minut, navíc se dá objednat. Paní doktorka mě vždy řádně vyšetřila a poslala případně na další bližší vyšetření, což oceňuji. Určitě můžu jen doporučit.