Poliklinika Michnova
Michnova 1622/4, Praha

Umístění: Poliklinika Michnova Jiný

Neochotná.Arogantni.Silne nedoporučuji.Dvakrat mě nevysetrila.Vzdy jsem musela jet na pohotovost.Dostala jsem vynadano,že jsem očkovaná a že kvuli nám ockovanym je tu teď delta covid.Povinnosti lékaře je vyšetřit nemocného i bez testu.Minuly rok se na test čekalo i s registrací kolem 10 dnů.Ve chvíli kdy je vám zle opravdu nemůže na antibiotika dělat deset dnů.Pani doktorce to asi přijde normální....Nebo mi odmítla napsat ošetřovacku. Mam dvě malé děti,které nechodí ani do školky...a v horečkách jsem se o ně starat nemohla.Nehlede na to,že jsem je nechtěla nakazit.Pry jsem simulat a takhle by to mohla psát už každému.Opravdu silná nespokojenost.Uz jsem si naštěstí nasla nahradu,ale zvazuji nějakou oficiální stížnost.

Umístění: Poliklinika Michnova Jiný

Velmi rozumná lékařka, která pomůže cíleně přesně tam, kde je potřeba. Vše s vámi prodiskutuje, poradí, má velký přehled. Nepředepisuje zbytečné léky či vyšetření, pokud to není opravdu potřeba. Tak by to podle mě mělo být, za mě maximální spokojenost.

Umístění: Poliklinika Michnova Jiný

Nejhorší praktik se kterým jsem měla tu čest. Nikomu nedoporučuji! Arogantní, neochotná, nepříjemná ženská, od které každý odchází. Celá má rodina a široké okolí, které pod ní automaticky kdysi spadalo muselo jit jinam, protože tady se problémy nedají a nechtějí řešit. Osobně jsem u ní byla před x lety s bolestí ledvin. Doslechla jsem se, že jsem simulant a vynadala mi, že nemám doma teploměr. Jediné, co pak bylo ve zprávě bylo info o chybějícím teploměru v domácnosti. Večer mě odvezla sanitka. Díky bohu, že máme tuhle dobu, kdy si můžete lékaře vybírat sami.

Paní doktorka mi jako člověk přijde v pohodě, ale je ke zdravotním problémům laxní. Měl jsem příznaky na Covid a řekla ať sem doma že mě na test prostě nepošle ať ji zavolám za 3 dny jak sem na tom. Včera ještě říkala, že mi to klidně vystaví. A ať si přečtu blog doktora Zívala, že tam se všechno dočtu :-D K čemu pak teda ty testy jsou ? Statistiky jsou podle mě dost odchýlené od skutečnosti. Praktici všech mých známých hned bez problémů vypsali žádanku. Měním praktika.

Umístění: Poliklinika Michnova Jiný

Paní doktorka je velice arogantní, mluví s Vámi jako s malým dítětem. Neprofesionální přístup,, rozhodně nemá snahu Vám v něčem pomoci. Máte pocit, že jste jí na obtíž. Jedna návštěva u této paní doktorky mi bohatě stačila, nikdy víc.

NEDOPORUČUJI !!!!

Umístění: Poliklinika Michnova Bolest krční páteře

S paní doktorkou jsem byla velice nespokojená. Byla velice neochotná, nepříjemná. Přišla jsem s bolestí krku a častých migrén. Svěřila jsem se z bolestí. Bez toho, aby se na mě podívala nebo předala můj problém jinému lékaři... dostala jsem jen leták se cviky na krční páteř. S těmito cviky mě ani neseznámila. A upozornila mě, že jsem mladá, a ať se víc hýbu, míň sedím.

Naivně sem doktorce věřila. Bohužel až po protrpeném roku, kdy mě moje bolest omezovala, jsem lékařku změnila. Která byla pohotová. Dnes chodím na fyzioterapii. Fyzioterapeutka byla zděšená v jakém stavu krk mám.

Temto problém sem mohla řešit mnohem dříve. A netrpěla bych tolik.

NEDOPORUČUJI!!!!

Zdraví máme jen jedno.

Paní doktorka ke mně byla milá, jednala s pochopnením, byla rozumná a klidná, měla na mně dostatek času. Pečlivě nechala provést potřebná vyšetření. Jde se s ní rozumně dohodnout. Paní doktorku doporučuji.

U paní doktorky jsem se zaregistrovala, neboť jako jediná byla ochotná přijmout nového pacienta. Ostatní lékaři přijímali pouze rodinné příslušníky svých pacientů. Zpočátku jsem byla s paní doktorkou spokojená, změnila jsem i zdravotní pojišťovnu, neboť na rovinu řekla, že tato zdravotní pojišťovna ji hradí za pacienta víc peněz než ostatní. Absolvovala jsem 2 předoperační vyšetření a pokaždé udělala výběr z požadovaných úkonů a v nemocnici museli chybějící odběry dodatečně dodělat. Chtěla jsem absolvovat přeočkování proti tetanu a úkon neprovedla. Sdělila mi, že ona sama má již 20 let po poslední tetanovce a že se naočkovat nenechá. Každý máme právo zvolit si takového lékaře, který nám bude vyhovovat. Já ho dnes již mám...velmi pozornou a hodnou paní doktorku.

Paní doktorka je celkem milá bytost, ale problémem je, když jste nemocný. Angínu objeví, jen když se tváříte doopravdy, že umřete, tak vás i vyšetří, ale když máte jiný problémy, celý den lítáte a pak přilítnete k ní, tak je na vás vidět, že neumíráte a ani vás nevyšetří. Poté angínu nedoléčíte a hle za 14 dní je zpátky a 2x horší.
Nemluvě o zánětu průdušek, o kterým si myslela, že je to astma a nakonec z toho byli od specialisty - antibiotika na 14 dní a pěkně zaděláno na zánět vedlejších dutin - paní doktorka mě 14 dní přesvědčovala s léky na astma a na alergii a pak jsem šla na plicní ambulanci.... Nevím komu bych paní doktorku doporučila - možná jen lidem, kteří mají přesně učebnicové nemoce se všemi příznaky.
A ohledně bolesti zad - pokud je Vám míň jak 40 let, tak se s Vámi o tom bavit nebude a ikdyž jí řeknete, že jste chodili už dříve na rehabilitace a že máte zmenšené meziobratlové plotýnky - žádanku od ní nečekejte.
Toť z mé strany k paní doktorce vše, odcházím...

Pani doktorka je velmi super je hodne vnimava a muze clovek si s ni i pokecat o vecech s kteryma si snad s leda jakym doktorem nepokecate je fakt bombova zenska... takze nevidim co by delala spatne