MUDr.

Dermatolog

Kontaktní informace

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

První návštěva, kontrolou znamének a vše proběhlo v pohodě a bez konfliktu či hodinového zdržení oproti objednání, doktorka příjemná.

• Zkušenosti a dovednosti

• Kromě termínů, které jsou uvedené v kalendáři návštěv, je možné se telefonicky domluvit na jiném volném termínu.

• korektivní dermatologie

Drobné dermatochirurgické zákroky
    Kosmetologické poradenství
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přístup paní doktorky mi velice vyhovoval a byl jsem s průběhem mé první návštěvy spokojen. Prakticky hned poznala u všech věcí, co mě trápily, o co se jedná. Výsledky léčby se začaly dostavovat pro mě překvapivě rychle. Mohu tedy s klidným srdcem jenom doporučit

• Paní doktorka Kellerová je odborník na svém místě. Předtím jsem se trápila s kožním problémem více jak rok, po příchodu k ní, bylo během měsíce po problému. Je milá, chápavá, vždy vstřícná, ale hlavně své práci rozumí.

• Na vyšetření jsem přišla s oběma dcerkama. S kožními problémy bojujeme již delší dobu, hlavně u mladší dcery, která se navíc doktorů bojí.

Paní doktorka je naštěstí velmi milá a s dětmi to umí, takže vše proběhlo bez pláče a s úsměvem. Jsme rádi, že zde zůstáváme v péči a můžeme se na paní doktorku kdykoliv obrátit.

• Byla jsem u paní doktorky na kontrolu pih a znamének. Trochu jsem se bála, ale naštěstí vše bylo v pořádku. Paní doktorka byla moc příjemná a chápavá, snažila se mi vysvětlit, na co si u pih dávat pozor, tak už tomu trochu rozumím. Nejvíc mě nadchnul speciální počítač, který pihy fotí a hodnotí, takže se dají při další návštěvě porovnat. Jsem ráda, že zde budu pravidelně sledována, protože jsem se do Prahy přestěhovala a kožního lékaře jsem zde neměla. Opravdu doporučuji.

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Do ordinace jsem přišla s akutní vyrážkou na rukách, paní doktorka mě vzala
      bez čekání, vše mi vysvětlila a hlavně mi pomohla. Vyrážka do několika dnů
      zmizela, což se mi ulevilo. S péčí jsem byla spokojená, paní doktorka je
      příjemná, hezké prostředí, tak se tam chystám i se svým synem. Velice
      doporučuji.

• H
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velice spokojena. Pani doktorka mne prijala na cas a velice mile. Navrhla zpusob lecby meho onemocneni. Snad bude lecba uspesna. Pani doktorku Kellerovou i celou ordinaci Dermalink mohu velice doporucit. Hned jsem k ni objednala na vysetreni znamenek take dceru.

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice milá a vše vysvětlí. Jak nemoc tak léčbu.Celkově milé prostředí. Vřele doporučuji.

• byla jsem u paní doktorky na konzultaci. Odpověď, to víte, máte toho hodně. Na dotaz, co s tím. No odstranit "seškrábáním", ale to pojišťovna neplatí. Přesto jsem se objednala. Přišla jsem o 3 minuty později, sestra mi dala hned najevo, že jdu pozdě a nechala mě deset minut čekat. Prý vzali jiného pacienta... Pak byl zákrok bez jakéhokoli umrtvení (velký rozsah, tak to prý nejde). Ale vím, že je možnost alespoň částečně umrtvit mastí. Po výkonu: uhraďte u sestry 500,- Kč. Na dotaz, zda nepotřebuji doklad o zaplacení mi bylo řečeno, že ne! To by možná mělo být automatické, když něco hradíte v hotovosti, že? Takže příště půjdu jinam..

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi příjemná a vypadá, že ví co dělá. Zatím je ještě krátká doba na to hodnotit, jestli je léčba úspěšná. Sestřička je trochu ráznější, ale vzhledem k velkému počtu pacientů v čekárně to asi jinak nejde. V případě dalších potíží bych se k nim určitě vrátila.