ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Jak to funguje?

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Na Příkopě 17

110 00 , Praha , hl. město Praha

Klinika ESThÉ je špičkově vybavené pracoviště plastické chirurgie. Garanty světové odborné úrovně v oboru plastická chirurgie jsou zkušení odborníci v čele s Doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc. a jeho lékaři MUDr. Liborem Kmentem, MUDr. Karlem Urbanem, MUDr. Ondřejem Měšťákem, Ph.D. a dalšími.
Dlouhodobou filosofií kliniky ESThÉ je poskytovat klientům komplexní služby plastické chirurgie a dopřát jim tak veškerý komfort od počáteční konzultace až po pooperační péči.
Na klinice ESThÉ je možné podstoupit celou řadu zákroků z oboru plastická chirurgie.

Zákroky

• Ultrazvuková liposukce
  • Septoplastika - operace nosní přepážky
  • Operace odstálých boltců
  • Labioplastika
  • Rekonstrukce prsu po nádorovém onemocnění
  • Lipofilling

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Lékař: MUDr. Ondřej Měšťák zvětšení prsou

Strašne dlho som Váhala, či do toho ísť, alebo nie. Bála som sa toho, čo ak sa mi výsledok nebude páčiť?
    Každá známa mi hovorila na SR o inom doktorovi, bolo nemožné rozhodnúť sa. Následne moja kamarátka z Parhy mi doporučila kliniku ESThÉ a pána doktora. Keď som videla jeho prácu na instagrame hneď som vedela, že to bude ono. Objednala som sa na konzultáciu. Všetko prebiehalo skvele, bol veľmi milý a profeisonálny. Pordail mi a vysvetlil všetko. Čo sa týka veľkosti, nechala som pána doktora rozhodnúť sa. Ja som mala jeidnú požiadavku, aby vypadali prírodzene.
    S výsledkom som maximálne spokojna! Nemenila by som to! Od vtedy každu kamarátku a známu posielam do Prahy za pánom doktorom. Zároveň by som chcela podotknúť, že celý personál bol skvelý, všetci boli veľmi milí! Pekné čisté prostredie a super jedlo!
    Vrelo odporúčam kliniku ESThÉ a Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D.
    S pozdravom z Bratislavy,
    Bianka

Lékař: Doc. MUDr. Jan Měšťák operace nosu

Kéž bych nemusela tuhle recenzi vůbec psát, ale musím, abych varovala ostatní. Zvolit docenta Měštáka na plastiku nosu bylo mé nejhorší rozhodnutí v životě. Na zákroku jsem byla v srpnu 2021. Už od začátku bylo vše zvláštní. Docent mě chtěl vzít rovnou na sál, bez konzultace, jen po telefonickém rozhovoru. Už toto se mi zdálo divné, ale hájil se tím, že je to známý a nejlepší lékař, který nosů viděl tisíce a proto mě nemusí vidět před operací. To člověka, který neví nic o tom, jak plastické operace chodí uklidní a nepřemýšlí nad tím nějak víc. Následně jsem si ale konzultaci i tak vydupala, abych mu ukázala příklady nosů, co se mi líbí a říct, co s nosem chci a nechci. Šlo mi jen o to seříznout skobičku, nos trošku srovnat, ale neztratit moji identinu. Nechat můj ženský, původní úzký tak jak je. Měšták mě vůbec neposlouchal, řekl, ať mu nic neukazuju, že nosy dělá podle sebe…

V den nástupu mi dali oblbovací prášky kvůli anestezii a pana doktora jsem viděla až před nástupem na sál, kdy si mě jen jednou vyfotil, nic víc. Po operaci za mnou přisel s tím, že tam byly komplikace a operace trvala dlouho. To ale prý říká 80% pacientů, aby se na to poté mohl vymluvit. Po sundání sádry jsem byla v šoku, nos byl křivý jak zepředu tak z profilu. Celkově byl mohutnější než před operací, špička delší (jako čarodějnice) a z profilu měl prohlubeň uprostřed. Docent mi na to řekl, že je nos oteklý a že se to ještě srovná. Nos se ale nerovnal ani nijak nelepšil. Spíš naopak. Byl ošklivější a ošklivější. Na emaily ohledně zkažené práce nereagoval a na konzultaci kvůli reoperaci mi řekl, že je nos křivý, protože můj obličej je nesymetrický. Z levé strany je úplně jiný než z pravé. Špička je dlouhá, nos je mnohem mohutnější a z profilu křivý a měkká část jakoby neseděla na tvrdou, nos působí celkově divně, jako by neměl tvar. Dala bych vše za to, abych si to ještě rozmyslela a na Esthé nikdy nevkročila. Rok trpím úzkostmi, jsem zklamaná a nerada se fotím i směju, jelikož mi špička padá při úsměvu dolů. Měšták starší navíc operuje všechny nosy stejně, neumí modelaci špičky nosu, takže prostě jen nos seřízne a nechá- což způsobí, že špička sjede a spadne dolů.

V Esthé je prostě všechno špatně a já doufám, že si kvůli této recenzi rozmyslíte výběr této kliniky. Je to jen mašina na peníze a je jim jedno, jaký je konečný výsledek a zda jste spokojeni nebo ne.

Lékař: Doc. MUDr. Jan Měšťák operace nosu

Všetko super, podľa mojich predstáv. Pán doktor je veľmi ľudský, milý a príjemný. Je to naozaj profesionál a každému určite odporúčam rhinoplastiku u pána doktora Měšťáka.

Lékař: Doc. MUDr. Jan Měšťák operace nosu

Bohužel jsem neměla dobrou zkušenost s operací nosu. Jak již bylo napsáno v jiných komentářích - před operací byl pan docent úžasný a moc milý. Operace nedopadla podle mých představ, nos je křivý, špatně se mi dýchá a u kořene ze strany je taková prohlubeň. Na pohled i na omak viditelný.
    Nejdřív mě pan docent přesvědčoval že je vše v pořádku, že to vidím jen já a že jsem na hlavu, poté co jsem odpověděla že to nevidím jen já, ale i máma s přítelem, tak jeho odpověď byla že mě nemají rádi a ať si udělám radši dítě abych měla jiný starosti. Nechyběl ani výklad o tom jak nikdo nejsme symetrický jako u ostatních klientek.
    Chápu, že se prostě někdy něco nepovede, ale ten přístup poté je pro mě nepřijatelný.
    Od operace uběhlo 3 a půl roku a já se konečně rozhodla pro reoperaci na jiné klinice. Po první zkušenosti už se hodně bojím, ale doufám že všechno tentokrát dopadne dobře.

Lékař: MUDr. Libor Kment Jiný

Kliniku Esthé jsem navstila už 2x a jsem moc spokojená. Personál,doktoři, pokoje, péče vše TOP. Doporučuji tuto kliniku pokud xhcete vyborne výsledky a profesionální přístup. Také doporučuji Dr. Libor Kmenta On je úžasný a já jsem velice spokojená s jeho výsledky, porozuměním a péčí.

Lékař: MUDr. Ondřej Měšťák redukce - zmenšení prsou

U pana docenta jsem byla na zmenšení hypertrofických prsou na podzim 2021. Zákrok proběhl, i přes mé obavy, naprosto v pořádku a to jednak díky panu docentovi, tak i jeho kolektivu, včetně pana anesteziologa. Po narkóze mě nic nebylo, také prášky na bolest jsem po celou dobu hospitalizace ani později, nepotřebovala. Rekonvalescence byla rychlá, po návratu z kliniky jsem fungovala doma normálně (jen jsem nezvedala těžší věci), do práce jsem šla po týdnu od operace. Tímto bych chtěla panu docentovi ještě jednou poděkovat za milý přístup a naprosto úžasný výsledek.

Lékař: Doc. MUDr. Jan Měšťák operace nosu

Chtěla bych se podělit o pozitivní zkušenost s rhinoplastikou, kterou jsem podstoupila minulý rok u pana docenta Měšťáka.
    Budu ráda, když tím pomohu jiným zájemkyním o plastiku nosu překonat strach a rozhodnout se.
    Za mě naprostá spokojenost a to jak s výsledkem, tak s přístupem lékaře.
    Velmi si cením jeho lidského přístupu k pacientům, nezajímá se jen o samotný problém se kterým za ním přijdete, ale i o Váš příběh a důvody.
    Už na konzultaci si získal moji důvěru svojí empatií, laskavostí a schopností vcítit se i tím, jak se mnou vše probral a opravdu vysvětlil.
    Je až nevídané, že i přes jeho popularitu zůstává stále tak skromným, pokorným člověkem a je znát, že spokojenost pacientů je u něho vždy na prvním místě, na rozdíl od některých jiných estetických chirurgů, kterým jde především o zisk.
    Ne nadarmo se říká, že plastická chirurgie je chirurgií Duše a proto plastický chirurg musí být i dobrým psychologem.
    Pan docent Měšťák je jedním z mála lidí, kteří mají dar léčit tělo i Duši, čímž dělá pro svoje pacienty mnohem více, než "jen" opravení nedostatků na těle.
    Se samotným výsledkem operace jsem spokojena, pan doktor má skvělé estetické cítění, neudělá výraznou na první pohled "umělou" změnu, ale má schopnost přesně vidět, co se k tváři hodí a podtrhnout přirozenou krásu ženy.
    Pooperační průběh byl bez komplikací a zcela bezbolestný.
    Pobyt na klinice Esthé byl příjemný, skvělá péče, hezké prostředí a velmi milý personál.

G
    Lékař: MUDr. Karel Urban zvětšení prsou

Skvělý chirurg.Profesionální přístup.Byla jsem u pana doktora na zvětšení prso a mohu jen doporučit!

Lékař: MUDr. Karel Urban liposukce

Pan doktor je opravdovy umelec. Byla jsem pred peti mesici na liposukci a jsem moc spokojena s vysledkem. Pan doktor ma takovou dobrackou energii, ze pokud je nervozita pred operaci, ta rychle opadne :) Klinika Esthe je celkove neskutecna a vsichni jsou moc vlidni a opravdu jim na pacientech zalezi. Jinam bych nesla Dekuji :)

Lékař: MUDr. Libor Kment rekonstrukce prsu po nádorovém onemocnění

Vubec si nedovedu predstavit, ze by pan doktor mohl byt arogantni. Je to velmi mily, vtipny, empaticky clovek, ktery se snazi pomoci. Absolvovala jsem u nej rekonstrukci prsou po ablaci. Po velmi spatne zkusenosti s lekarkou, ktera mi ablaci provedla, byla komunikace, absolvovani celeho vykonu a nasledna pece naprosto bezproblemova a profesionalni. Rozhodne to neni lekar, ktery dela svou praci jen pro penize. Kez by bylo takovych lekaru vice.