ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

(99+ názorů)

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Na Příkopě 17

110 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Klinika ESThÉ je špičkově vybavené pracoviště plastické chirurgie. Garanty světové odborné úrovně v oboru plastická chirurgie jsou zkušení odborníci v čele s Doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc. a jeho lékaři MUDr. Liborem Kmentem, MUDr. Karlem Urbanem, MUDr. Ondřejem Měšťákem, Ph.D. a dalšími.
Dlouhodobou filosofií kliniky ESThÉ je poskytovat klientům komplexní služby plastické chirurgie a dopřát jim tak veškerý komfort od počáteční konzultace až po pooperační péči.
Na klinice ESThÉ je možné podstoupit celou řadu zákroků z oboru plastická chirurgie.

Zákroky

• Ultrazvuková liposukce
  • Septoplastika - operace nosní přepážky
  • Operace odstálých boltců
  • Labioplastika
  • Rekonstrukce prsu po nádorovém onemocnění
  • Lipofilling

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Pavel Zloský

Dermatolog, Prim. MUDr.

• C

Moc milý pan primář, byla jsem u něj na kontrole pih, nakonec jsem si nechala udělat i odstranění skvrn na rukou laserem. Super přístup, hezké prostředí a velmi příjemný personál.

• Libor Kment

• S

Byla jsem u p.dokrora Libora Kmenta na dvou operacích-dolni víčka a zmenšení a modelování prsou- maximalni kvalita-maximalni profesionalita-maxsimalni spokojenost...doktor je lidský a svedomity-peclivy odborník.Doporucuji

• Lidsky i odborně vynikající - pan doktor je svědomitý a pečlivý profesionál, je radost se s ním potkat. Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (37) na lékaře

• Ondřej Měšťák

• V
      Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgieSlužby: Augmentace

Když jsem se rozhodovala pro augmetaci prsou, věděla jsem že pouze Doc. MUDr. Měšťák. Pro mě toto jméno znamená top v plastické chirurgii. Pak jsem se jen rozhodovala zda Jan nebo Ondřej. Dlouho jsem četla a koukala na fotky jejich prácí. Nakonec Ondřej byla má jasná volba. Už na konzultaci jsem věděla že má volba byla správná. Ondřej je sympatický muž a odborník na svém místě. Domluvili jsme se na anatomických implantátech 305ml pod žlázu přes dvorce. Operace dopadla skvěle, již po operaci jsem byla z prsou nadšená,jedno jako druhé. Po operaci dreny, hospitalizace dvě noci. Před propuštěním domů mi byly odstraněny dreny a dostala jsem pooperační podprsenku, která fakt není tak nesnesitelná, jak jsem někde četla. Chválím i kliniku Esthe, kde na operačním sále panovala pohoda a samé úsměvy, tedy co vím než jsem usnula :-) i následná péče sester na jedničku, splní vám každé přání, ničím je člověk neobtěžuje. Prostě na klinice panuje pohoda. Pooperační komplikace žádné, bolest také žádná nesnesitelná, prsa naprosto luxusní. Když jsem se pro augmetaci rozhodla neřešila jsem cenu ale kvalitu a to se mi vyplatilo. Doc. MUDr. Ondřej Měšťák je za mě top! Děkuji pane docente, nejen za to, jaký jste člověk, ale hlavně za krásná prsa na mé hrudi.

• P

Děkuji, děkuji. Moc milý, sympatický, empatický a .... pan doktor. Jsem po operaci zmenšení prsou a jsem neskonale vděčná. Lidský přístup a profesionální jednání neodmyslitelně patří ke každé návštěvě u pana doktora. Jsem moc ráda, že jsem se mohla stát jeho pacientkou, v jeho nabitém pracovním nasazení. Děkuji.

• Jan Měšťák

Plastický Chirurg, Doc. MUDr.

• Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Velmi děkuji panu doc. Měšťákovi za jeho profesionalně odvedenou práci i vysoce empatický přístup - nevídané!

• P
      Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgieSlužby: operace nosu

Dobrý den,
      Ráda bych se s vámi podělila o mojí ne zrovna kladnou zkušenost na klinice v Praze u uznávaného, známého lékaře.když jsem před pár měsíci se konečně rozhodla ve věku 32 let jít na konzultaci na kliniku za panem doktorem, kvůli operaci nosu jak tvrdé části kostěné, tak i chrupavek nosních a celkové úpravě nosu,který jsem měla od mládí nehezký a křivý i kvůli nosní přepážce ,často jsem se setkávala i s posměchem a urážkami okolí ..orlovy nos a podobné věci,tak jsem si řekla půjdu,prostě to celé změním,své sebevědomí vše.Na konzultaci u pana doktora jsem byla upřímně.. nadšená až tak,že jsem se těšila na operaci a žila tím..plánovala si jaké to bude po operaci jak na to bude přihlížet mé okolí...,,budu ta krásná"...našetřila jsem si peníze z výplat ,abych mohla jít na operaci nosu a pravda je taková ..jak už tu bylo u pár komentářů zmíněno..dokud nemáme vaše peníze,budeme se snažit,ale pak po operaci ..je vše jiné špatné jak celkový přístup personálu,tak i samotného lékaře.Po sundání sádry a mého nadšení přišla studená sprcha. Ano sice je nos menší z boku,ale za to z profilu křivý s velkou bambulí místo špičky nosu,takže bohužel pro mě velmi velké zklamání,sama jsem se objednala na kontrolu po pár měsících, abych to prokonzultovala s lékařem a bylo mi řečeno,že je to dobré.. co bych v podstatě chtěla.že mám jedno oko větší než to druhé a koutek u rtu níž než ten druhý,nesouměrný obličej...mohu vám říci..zůstanete hledět a nejste schopni v ten okamžik nic říci.. po chvíli rozkoukání se zeptáte není možná reoperace. Ne! Na shledanou,takže za mě ne jen velké zklamání,ale nedoporučuji a můžu znovu začít šetřit na operaci u někoho jiného.

Podívejte se na všechny názory (46) na lékaře

• Karel Urban

Plastický Chirurg, MUDr.

• Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgieSlužby: Odstraneni lipomu liposukci

Dekuji panu doktorovi za odstraneni lipomu liposukci. Pres upozorneni na riziko recidivy jsem tento zakrok podstoupila a s vysledkem jsem velmi spokojena. Pan doktor je velice vstricny, klidny a precizni - co vice si prat...

• Dobrý Den , byla jsem na Otoplastice u Pana Doktora Urbana 30.10.2015 a jsem velice spokojená , výsledek je užasný , Pan doktor je příjemný, milý, je opravdu skvělý plastický chirurg. Vřele doporučuji . Klára

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře