ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

(17 názorů)

Klinika ESThÉ je špičkově vybavené pracoviště plastické chirurgie. Garanty světové odborné úrovně v oboru plastická chirurgie jsou zkušení odborníci v čele s Doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc. a jeho lék... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Na Příkopě 17

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Klinika ESThÉ je špičkově vybavené pracoviště plastické chirurgie. Garanty světové odborné úrovně v oboru plastická chirurgie jsou zkušení odborníci v čele s Doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc. a jeho lékaři MUDr. Liborem Kmentem, MUDr. Karlem Urbanem, MUDr. Ondřejem Měšťákem, Ph.D. a dalšími.
Dlouhodobou filosofií kliniky ESThÉ je poskytovat klientům komplexní služby plastické chirurgie a dopřát jim tak veškerý komfort od počáteční konzultace až po pooperační péči.
Na klinice ESThÉ je možné podstoupit celou řadu zákroků z oboru plastická chirurgie.

Zákroky

 • Facelift - operace obličeje
 • Blefaroplastika - operace očních víček
 • Rhinoplastika - operace nosu
 • Lifting čela a obočí
 • Modelace prsou
 • Endoskopická operace vrásek
 • Zvětšovací operace rtů
 • Augmentace - zvětšení prsou
 • Asymetrie - operace prsou
 • Korekce vpáčených bradavek
 • Gynekomastie - operace prsou
 • Abdominoplastika - operace břicha
 • Klasická liposukce
 • Tumescentní liposukce
 • Ultrazvuková liposukce
 • Septoplastika - operace nosní přepážky
 • Operace odstálých boltců
 • Labioplastika
 • Rekonstrukce prsu po nádorovém onemocnění
 • Lipofilling
Více

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: Doc. MUDr. Jan Měšťák operace nosu

  Chtěla bych se podělit o pozitivní zkušenost s rhinoplastikou, kterou jsem podstoupila minulý rok u pana docenta Měšťáka.
  Budu ráda, když tím pomohu jiným zájemkyním o plastiku nosu překonat strach a rozhodnout se.
  Za mě naprostá spokojenost a to jak s výsledkem, tak s přístupem lékaře.
  Velmi si cením jeho lidského přístupu k pacientům, nezajímá se jen o samotný problém se kterým za ním přijdete, ale i o Váš příběh a důvody.
  Už na konzultaci si získal moji důvěru svojí empatií, laskavostí a schopností vcítit se i tím, jak se mnou vše probral a opravdu vysvětlil.
  Je až nevídané, že i přes jeho popularitu zůstává stále tak skromným, pokorným člověkem a je znát, že spokojenost pacientů je u něho vždy na prvním místě, na rozdíl od některých jiných estetických chirurgů, kterým jde především o zisk.
  Ne nadarmo se říká, že plastická chirurgie je chirurgií Duše a proto plastický chirurg musí být i dobrým psychologem.
  Pan docent Měšťák je jedním z mála lidí, kteří mají dar léčit tělo i Duši, čímž dělá pro svoje pacienty mnohem více, než "jen" opravení nedostatků na těle.
  Se samotným výsledkem operace jsem spokojena, pan doktor má skvělé estetické cítění, neudělá výraznou na první pohled "umělou" změnu, ale má schopnost přesně vidět, co se k tváři hodí a podtrhnout přirozenou krásu ženy.
  Pooperační průběh byl bez komplikací a zcela bezbolestný.
  Pobyt na klinice Esthé byl příjemný, skvělá péče, hezké prostředí a velmi milý personál.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Karel Urban operace nosu

  1. února 2019 jsem podstoupila rhinoplastiku na klinice Esthé v Praze. Chirurg: Mudr. Karel Urban. Na konzultaci jsem panu doktorovi vysvětlila, že se chci zbavit hlavně hrbolu na nose. Pan doktor Urban řekl, že tedy odstraní hrbol, nos trochu zúží a narovná (jedna strana nosu byla nepatrně vybočená).
  Ihned po sundání sádry bylo jasné, že pan doktor udělal příliš radikální zásah a žádné masáže, hojení a čas to nespraví. Po spadnutí otoku se nos začal deformovat a horšit, jak po estetické, tak i po funkční stránce. Nejvíc mne trápí kolaps nosní chlopně (jelikož mi pan doktor odstranil skoro všechny chrupavky, můj nos nemá skoro žádnou oporu. Například, když spím na boku, chlopně se mi zavírají a musím je otevírat prsty tak, aby se do nosu dostal vzduch a mohla jsem dýchat.) Klinika neuznala žádné chyby a odmítá vrátit peníze za zákrok. Ani kliniku, ani pana doktora Urbana na základě vlastní zkušenosti nedoporučuji.


  G
  Lékař: MUDr. Karel Urban zvětšení prsou

  Skvělý chirurg.Profesionální přístup.Byla jsem u pana doktora na zvětšení prso a mohu jen doporučit!


  M
  Lékař: MUDr. Karel Urban liposukce

  Pan doktor je opravdovy umelec. Byla jsem pred peti mesici na liposukci a jsem moc spokojena s vysledkem. Pan doktor ma takovou dobrackou energii, ze pokud je nervozita pred operaci, ta rychle opadne :) Klinika Esthe je celkove neskutecna a vsichni jsou moc vlidni a opravdu jim na pacientech zalezi. Jinam bych nesla Dekuji :)


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Libor Kment rekonstrukce prsu po nádorovém onemocnění

  Vubec si nedovedu predstavit, ze by pan doktor mohl byt arogantni. Je to velmi mily, vtipny, empaticky clovek, ktery se snazi pomoci. Absolvovala jsem u nej rekonstrukci prsou po ablaci. Po velmi spatne zkusenosti s lekarkou, ktera mi ablaci provedla, byla komunikace, absolvovani celeho vykonu a nasledna pece naprosto bezproblemova a profesionalni. Rozhodne to neni lekar, ktery dela svou praci jen pro penize. Kez by bylo takovych lekaru vice.


  M
  Lékař: Doc. MUDr. Jan Měšťák operace nosu

  Pan Doc.,je úžasný lékař po všech směrech. Nemohu nic ale naprosto nic vytknout.Pro mě , nezapomenutelné setkání v mém životě. V březnu,jsem měla to štěstí ,podstoupit operaci nosu a výsledek?Úžasný!!!!!!! Profesionální přístup p.Doc.a neuvěřitelná pokora,mě zcela zaskočila.......nikdy nebudu více vděčná za setkání s tak krásným člověkem uvnitř. Ještě jednou "DĚKUJI " a pouze jen vřele DOPORUČUJI


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Libor Kment Korekce jizvy

  U pana doktora jsem podstoupil korekci jizvy. Jizvy po 3 týdnech začala silně krvácet. Po kontrole mi bylo jen sděleno, že je to ok a že jizva bude vetsi, ale že to nevadí, protože jsem chlap. Zaplatil jsem za korekci jizvy, aby nakonec to nebyla ani korekce? Jizva byla zapálená este 6 měsíců, kdy jsem si z ní vybíral stehy, ktere tam už dávno neměli byt. Nemluvě o arogantní recepci a termínech, které nikdy nejsou dodrženy. Neodporucam Esthé kliniku


  N
  Lékař: MUDr. Ondřej Měšťák augmentace prsou a rhinoplastika

  Pan doktor si zaslouží každou z 5ti hvězdiček. Po všech směrech je to člověk na správném místě. Skvělý jak při konzultacích- poslechne, co máte za představu, zodpoví veškeré otázky, komunikuje na 100 procent s pacientem, je příjemný a profesionální. Vybrala jsem si jej po tom, co jsem viděla jeho práce prsou na Instagramu. Nakonec jsem u něj podstoupila augmentaci prsou, ale také rhinoplastiku. Po domluvě jsem měla oba zákroky najednou a tím i velké obavy, ale výsledek je naprosto dokonalý a přesně tak jak jsem si přála. Pan doktor mě ubezpečil, že je tato kombinace možná a že jsem v dobrých rukách a opravdu se tak stalo. Rekonvalescence naprosto v pořádku, žádné komplikace. Co se týče prsou tak skvělý tvar (použity implantáty Ergonomix Motiva), které vypadají úplně dokonale, jak co se týče velikosti, tak i celkového vzhledu, na dotek přirozené, jizva minimální, kratoučká, bez otoku a radost obrovská. U nosu jsem měla představu co chci a co naopak v žádném případě nechci a pan doktor mě vyslechl, trpělivě prošel fotky a opravdu vytvořil nos, který je přesně tak, jak jsem si přála: rovný, bambule pryč a místo ní krásná plošinka, zkrácený, ale přitom ne pršák. I když je ještě malinko nateklý, už ted jsem naprosto spokojená. Čekala a promýšlela jsem tyto dva zákroky již od puberty a jsem nesmírně ráda, že jsem si nakonec počkala a vybrala tohoto chirurga. Za dvě hodinky spánku mě zbavil mých veškerých estetických trápení. Opravdu vřele doporučuji. PS na Esthe mají také skvelého anesteziologa, který mne zbavil mého největšího strachu z umělého uspání :)


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: Doc. MUDr. Jan Měšťák operace nosu

  Na první konzultaci, pan doktor velice milý, vstřícný. Po operaci, už to bylo horší, běda tomu kdo si bude stěžovat. Po sejmutí sádry v pořádku, pak začal nos, šileně otekát, navštívila jsem tedy pana doktora znovu,,,hledáte u něj útěchu, slova která vás uklidní. Ani omylem. Jeho slova byly, chcete spáchat sebevraždu? Na to nikdy nezapomenu!!! Přesně jak u paní Petry, viz příspěvek níže, vy máte jedno oko menší atd,, at si nestěžuju. Začal rozebírat moji osobu, jak kdybych byla na nějaký terapii. Absolutně mimo problém než se kterým jsem přisla.V tu chvíli sem věděla, že sem udělala s výběrem lékaře chybu. Nos přestal otékat až nějak po roce. Pak vylezly nesouměrné chrupavky, které mi v nose nechal! Nikdy neuzna svoji chybu! Vzdycky je chyba u vas! Navstivit sem musela tedy jineho doktora. Nedoporučuji!!!!


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ondřej Měšťák zvětšení prsou

  Pan doktor Ondřej Měšťák mi byl doporučen známou, která taktéž byla jeho klientkou. Tato moje volba byla následně plně odsouhlasena i moji sestrou a rodinným známým, kteří jsou sami lékaři a zároveň působí ve funkci v lékařské kontrolní komisi. Již samotná konzultace proběhla v milém dojmu. Pan doktor si mě ochotně vyslechl a pak jsme našli řešení dle mých představ. Měla jsem asymetrii a proto bylo třeba zvolit rozdílnou velikost implantátů. Personál v den nástupu i po celou dobu mého pobytu na klinice Esthé , byl naprosto úžasný. Pan doktor usměvavý, šikovný a ochotný. Výsledek je přirozený a perfektní. Bolest po operaci byla snesitelná a sestřičky se snažili zuby, nehty mi to maximálně ulehčit a pomoci. Dostala jsem velice pohodlnou podprsenku, a ještě jednu si přikoupila abych je mohla střídat. Sestřičky mi pečlivě vybrali velikost a krásně mi sedí. Peníze jsem neřešila. Jsou věci na kterých se prostě šetřit nemá, protože jistota být v rukou těch nejlepších je k nezaplacení. Nevolila bych jinak a výsledek i průběh všeho předčil má očekávání. Takže za mne velké díky panu doktorovi, i týmu, který na klinice společně se svým otcem sestavili.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu