ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

(116 názorů)

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Na Příkopě 17

110 00 , Praha , hl. město Praha

Klinika ESThÉ je špičkově vybavené pracoviště plastické chirurgie. Garanty světové odborné úrovně v oboru plastická chirurgie jsou zkušení odborníci v čele s Doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc. a jeho lékaři MUDr. Liborem Kmentem, MUDr. Karlem Urbanem, MUDr. Ondřejem Měšťákem, Ph.D. a dalšími.
Dlouhodobou filosofií kliniky ESThÉ je poskytovat klientům komplexní služby plastické chirurgie a dopřát jim tak veškerý komfort od počáteční konzultace až po pooperační péči.
Na klinice ESThÉ je možné podstoupit celou řadu zákroků z oboru plastická chirurgie.

Zákroky

• Ultrazvuková liposukce
  • Septoplastika - operace nosní přepážky
  • Operace odstálých boltců
  • Labioplastika
  • Rekonstrukce prsu po nádorovém onemocnění
  • Lipofilling

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Pavel Zloský

Dermatolog, Prim. MUDr.

• C

Moc milý pan primář, byla jsem u něj na kontrole pih, nakonec jsem si nechala udělat i odstranění skvrn na rukou laserem. Super přístup, hezké prostředí a velmi příjemný personál.

• Karel Urban

Plastický Chirurg, MUDr.

• Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgieSlužby: Odstraneni lipomu liposukci

Dekuji panu doktorovi za odstraneni lipomu liposukci. Pres upozorneni na riziko recidivy jsem tento zakrok podstoupila a s vysledkem jsem velmi spokojena. Pan doktor je velice vstricny, klidny a precizni - co vice si prat...

• Dobrý Den , byla jsem na Otoplastice u Pana Doktora Urbana 30.10.2015 a jsem velice spokojená , výsledek je užasný , Pan doktor je příjemný, milý, je opravdu skvělý plastický chirurg. Vřele doporučuji . Klára

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Ondřej Měšťák

Plastický Chirurg, MUDr.

• Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgieSlužby: augmentace prsou a rhinoplastika

Pan doktor si zaslouží každou z 5ti hvězdiček. Po všech směrech je to člověk na správném místě. Skvělý jak při konzultacích- poslechne, co máte za představu, zodpoví veškeré otázky, komunikuje na 100 procent s pacientem, je příjemný a profesionální. Vybrala jsem si jej po tom, co jsem viděla jeho práce prsou na Instagramu. Nakonec jsem u něj podstoupila augmentaci prsou, ale také rhinoplastiku. Po domluvě jsem měla oba zákroky najednou a tím i velké obavy, ale výsledek je naprosto dokonalý a přesně tak jak jsem si přála. Pan doktor mě ubezpečil, že je tato kombinace možná a že jsem v dobrých rukách a opravdu se tak stalo. Rekonvalescence naprosto v pořádku, žádné komplikace. Co se týče prsou tak skvělý tvar (použity implantáty Ergonomix Motiva), které vypadají úplně dokonale, jak co se týče velikosti, tak i celkového vzhledu, na dotek přirozené, jizva minimální, kratoučká, bez otoku a radost obrovská. U nosu jsem měla představu co chci a co naopak v žádném případě nechci a pan doktor mě vyslechl, trpělivě prošel fotky a opravdu vytvořil nos, který je přesně tak, jak jsem si přála: rovný, bambule pryč a místo ní krásná plošinka, zkrácený, ale přitom ne pršák. I když je ještě malinko nateklý, už ted jsem naprosto spokojená. Čekala a promýšlela jsem tyto dva zákroky již od puberty a jsem nesmírně ráda, že jsem si nakonec počkala a vybrala tohoto chirurga. Za dvě hodinky spánku mě zbavil mých veškerých estetických trápení. Opravdu vřele doporučuji. PS na Esthe mají také skvelého anesteziologa, který mne zbavil mého největšího strachu z umělého uspání :)

• Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgieSlužby: zvětšení prsou

Pan doktor Ondřej Měšťák mi byl doporučen známou, která taktéž byla jeho klientkou. Tato moje volba byla následně plně odsouhlasena i moji sestrou a rodinným známým, kteří jsou sami lékaři a zároveň působí ve funkci v lékařské kontrolní komisi. Již samotná konzultace proběhla v milém dojmu. Pan doktor si mě ochotně vyslechl a pak jsme našli řešení dle mých představ. Měla jsem asymetrii a proto bylo třeba zvolit rozdílnou velikost implantátů. Personál v den nástupu i po celou dobu mého pobytu na klinice Esthé , byl naprosto úžasný. Pan doktor usměvavý, šikovný a ochotný. Výsledek je přirozený a perfektní. Bolest po operaci byla snesitelná a sestřičky se snažili zuby, nehty mi to maximálně ulehčit a pomoci. Dostala jsem velice pohodlnou podprsenku, a ještě jednu si přikoupila abych je mohla střídat. Sestřičky mi pečlivě vybrali velikost a krásně mi sedí. Peníze jsem neřešila. Jsou věci na kterých se prostě šetřit nemá, protože jistota být v rukou těch nejlepších je k nezaplacení. Nevolila bych jinak a výsledek i průběh všeho předčil má očekávání. Takže za mne velké díky panu doktorovi, i týmu, který na klinice společně se svým otcem sestavili.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Libor Kment

• M
      Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgieSlužby: Korekce jizvy

U pana doktora jsem podstoupil korekci jizvy. Jizvy po 3 týdnech začala silně krvácet. Po kontrole mi bylo jen sděleno, že je to ok a že jizva bude vetsi, ale že to nevadí, protože jsem chlap. Zaplatil jsem za korekci jizvy, aby nakonec to nebyla ani korekce? Jizva byla zapálená este 6 měsíců, kdy jsem si z ní vybíral stehy, ktere tam už dávno neměli byt. Nemluvě o arogantní recepci a termínech, které nikdy nejsou dodrženy. Neodporucam Esthé kliniku

• S

Byla jsem u p.dokrora Libora Kmenta na dvou operacích-dolni víčka a zmenšení a modelování prsou- maximalni kvalita-maximalni profesionalita-maxsimalni spokojenost...doktor je lidský a svedomity-peclivy odborník.Doporucuji

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře

• Jan Měšťák

Plastický Chirurg, Doc. MUDr.

• M
      Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgieSlužby: operace nosu

Pan Doc.,je úžasný lékař po všech směrech. Nemohu nic ale naprosto nic vytknout.Pro mě , nezapomenutelné setkání v mém životě. V březnu,jsem měla to štěstí ,podstoupit operaci nosu a výsledek?Úžasný!!!!!!! Profesionální přístup p.Doc.a neuvěřitelná pokora,mě zcela zaskočila.......nikdy nebudu více vděčná za setkání s tak krásným člověkem uvnitř. Ještě jednou "DĚKUJI " a pouze jen vřele DOPORUČUJI

• N
      Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgieSlužby: operace nosu

Na první konzultaci, pan doktor velice milý, vstřícný. Po operaci, už to bylo horší, běda tomu kdo si bude stěžovat. Po sejmutí sádry v pořádku, pak začal nos, šileně otekát, navštívila jsem tedy pana doktora znovu,,,hledáte u něj útěchu, slova která vás uklidní. Ani omylem. Jeho slova byly, chcete spáchat sebevraždu? Na to nikdy nezapomenu!!! Přesně jak u paní Petry, viz příspěvek níže, vy máte jedno oko menší atd,, at si nestěžuju. Začal rozebírat moji osobu, jak kdybych byla na nějaký terapii. Absolutně mimo problém než se kterým jsem přisla.V tu chvíli sem věděla, že sem udělala s výběrem lékaře chybu. Nos přestal otékat až nějak po roce. Pak vylezly nesouměrné chrupavky, které mi v nose nechal! Nikdy neuzna svoji chybu! Vzdycky je chyba u vas! Navstivit sem musela tedy jineho doktora. Nedoporučuji!!!!

Podívejte se na všechny názory (48) na lékaře