Rajská Clinic

Odmala mě zajímalo lidské tělo i duše, a především jsem měla vždy chuť a nadšení pomáhat druhým. Mám štěstí, že se mohu profesně věnovat tomu, co mě b...

• dermatovenerologie
  • korektivní dermatologie

Umístění: Medicínské centrum Praha Jiný

Paní doktorka je velice milá, věnovala se mi a vše mi důkladně vysvětlila. Děkuji za Váš profesionální a zároveň lidský přístup. Kdyby tak byl každý lékař jako vy.

Umístění: Rajská Clinic dermatologická konzultace

Sláva a díky paní Doktorce. Už od první chvíle bylo jasné, že se jedná o velmi příjemnou a sympatickou paní doktorku. Podání ruky na uvítanou je pro mě vždy prvním signálem správného doktora, ani paní doktorka tuto zdánlivou drobnost nevynechala. Pozorně naslouchá, podrobně vysvětluje a věnuje se člověku na 100% a to v příjemné vstřícné atmosféře. Vřele doporučuji a ještě jenou děkuji.

Umístění: Rajská Clinic mezoterapie

Návštěva u paní doktorky je vždy nanejvýš příjemná. Z výsledkem mezoterapie jsem velmi spokojená, paní doktorka je maximálně přítomná, empatická a snaží se léčbu vykonat nejen efektivně, ale predevším dbá na komfort a bezpečí pacienta. Za mě je to také nejmilejší lékař se kterým jsem kdy setkala. Ode mě má 5 z 5

MUDr. Barbora Grillová

Krásný den, slečno Tománková, MOC děkuji za recenzi a za důvěru!

Umístění: Rajská Clinic dermatologická konzultace

U paní doktorky jsem byla sice zatím jen jednou, ale byla velmi ochotná,milá ,neodbyla mě a vyslechla si mé potíže a následně se snažila vymyslet příčinu a řešení mých problémů s pletí. Dala mi několik vzorečků a dopodrobna mi vysvětlila jednotlivé použití přípravků, které by mi měly postupně pomoci. Nabídla mi, že když si s něčím nebudu vědět rady,ať se ji nebojím kontaktovat. Těším se na další spolupráci s paní doktorkou Grillovou. Doporučuji.

MUDr. Barbora Grillová

Hezký večer, slečno Navrátilová, děkuji za důvěru a za krásnou recenzi!