Ordinace dermatovenerologie
Sokolovská 247/178, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace dermatovenerologie Jiný

Kontrola mateřských znamének dermatoskopem.
Profesionalita, bez dlouhého čekání, milý a lidský přístup lékařky i sestry.

Umístění: Ordinace dermatovenerologie Jiný

Profesionální, empatická, výborná spolupráce se sestrou, obě velmi milé. Mám k pí.doktorce absolutní důvěru.

Umístění: Ordinace dermatovenerologie

Paní doktorka je jedním slovem perfektní. Velmi milá, vyslechne, poradí a pomůže. Z návštěvy v její ordinaci mám vždy výborný pocit.

Umístění: Ordinace dermatovenerologie

Velice příjemná paní doktorka i sestřička. Byla jsem u ní na odstranění znamének, vše proběhlo rychle a bez problémů. Mohu jen doporučit.

Za sebe nemohu doporučit. Byla jsem na odstraňování červené žilky na nose. Kromě žilky mi na něm po zákroku laserem zůstala navíc jizva a moje peněženka byla o pět set lehčí.

Milá paní doktorka, odborník ve svém oboru, poradí, pomůže. Bez čekání a ochotně. doporučuji.

Úžasná, skvělá a nevím co ještě. Společně se sestrou tvoří místo, kde se člověk cítí dobře.

Nejen přívětivá ale i znalá praktička na úrovni.Jednání s klientem je pozitivní a vstřícné.Člověk se před ní nemusí stydět a lze s ní komunikovat o jakémkoliv problému na super úrovni.
Pacient jí není na obtíž a jeho trápení se snaží vyřešit takovým způsobem že se člověk do její ordinace i těší.
Obdobná chvála je na místě i pro její sestřičku.
Závěr:
Umí a zná....
Absolutní spokojenost a všem potřebným mohu jen a jen vřele doporučit.
Jan Suchomel

Vstřícné jednání, rychlé vyřešení problémů a žádné čekání. Doporučuji.

Maximální spokojenost, vstřícnost a hlavně výborné výsledky!!!