Dermatolog Více

Praha 1 adresa

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Aplikace botulotoxinu (korekce vrásek a pocení)

Běžný termín

Chemický peeling +7 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Centrum laserové a estetické dermatologie

Absolventka I. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 1994 promovala. Pracovala na I. Kožní klinice VFN v Praze, na Dermatovenerologi...

Léčené nemoci

• dermatovenerologie
  • korektivní dermatologie

Umístění: Centrum laserové a estetické dermatologie

Paní doktorka byla zpočátku milá, když léčba nezabírala byla čím dál více neochotná a nepříjemná, bohužel ji doporučit nemohu. Stále předepisuje to samé, pokud člověk sám nenavrhne jinou alternativu.

Velice příjemné, upřímné a věcné jednání s pacientem. Objednávací lhůta cca 14. dní, což je ještě v pořádku. Mohu jen doporučit.

Doporučuji, super, výborné jednání a přísrup k pacientovi.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

rád bych se Vás zeptal ohledně kožního ekzému (vyrážky) ve vlasech. Vyrážka má červenou barvu a je doprovázená silným svěděným ve vlasech. V některých případech je doprovázená akném. Vyrážka se často objevuje po ostříhání či bezprostředně po něm. Vyzkoušel jsem řadu šamponu (na lupénku, lupy, konopné šampony, šampony proti kvasinkám a řadu dalších). Použil jsem i řadu přípravků proti tvorbě akné (noční i denní krémy, čistící vody apod.) Osobně se domnívám, že se mi do pórů dostávájí nějáké nečistoty a následně tyto nečistoty ucpávají póry. Na různých internetových stránkách jsem se dočetl, že by mohl jít i o folikulitidu.

Dobry den, pravdepodobne se jedna o seborhoickou dermatitidu. S pozdravem Ruskova

MUDr. Miloslava Prokopová Moskalyková

Dobry den pani doktorko mela bych takovy dotaz dcerce 2roky se od 6mesicu delaji zarudle nekdy až mokvajíci vyrážky na tvařích .Pediatr nam řekl že je to ze sluníčka,vždy nam na to dal jen nejakou mastičku nebo krem a dodal že nesmí na slunce,V roce se ji to oběvilo i v podpaží a na nohách byli jsme s tim v nemocnici tam se na ni pomalu ani nekoukli a rekli ze souhlasi s pediatrem.Před 9 mesíci jsme stím byly u jedne kožní lékařky a ta nam zase řekla že to je nejakej druh alergie,ale že na odběry a veskere ty testy je ješte mala tak nam dala Dithiaden čtvrtku rano a čtvrtku večer a pak ješte mastičku Elocom že ji to mam tim mazat obden a maximalne 3krat za sebou.Taky to nejak nepomohlo.Tedko před 2mesici jsme byly u další doktorky tam zase řekla že je to alergie na slunce a dala mi jen nejaky krem na promazavaní Lipobase se to jmenuje.Už jsem z toho neštastna každej ji na to da něco jiného a nic nezabíra.Myslíte že když se u vas objednam že byste se mi na ní podívala.Moc dekuji za odpověd.

Dobry den, objednejte se, neni problem. S pozdravem Rusková