POLIKLINIKA BIOREGENA S.R.O., Číslo dveří: 309
Vajgarská 1141, Praha 9 - Kyje, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Byl jsem u paní doktorky jednou, bez objednání a musím napsat, že paní doktorka je pečlivá, vstřícná a příjemná.

Nejlepší ve svém oboru! Ochotná, příjemná a hlavně profesionální. Syn trpí od narození atopakem, doposud se mu žádný z dermatologu nevěnoval tak pečlivě, jako paní doktorka, ostatní z nas zatím jen tahali peníze.

moc dobrá lékařka.

Paní doktorka mi opravdu sedla, snad nejlépe ze všech dermatoložek, ke kterým jsem kdy chodila. Chodila jsem k ní do centra, kam jsem to měla blízko, a když jsem teď zjistila, že už tam není, byla jsem zklamaná. Náhrada za ni, kterou jsem zkusila, mi nesedla, buď budu muset za paní doktorkou dojíždět daleko, nebo budu muset najít někoho jiného solidního, což u dermatologů není vůbec samozřejmost.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Ted sídlí na poliklinice v Bioregině na Praze 9. Je milá,hodná a ochutná a má hlavně i velmi dobrý přístup k dětem. Doporučuji:-)

Velmi dobrá lékařka, nic neodbude, nezanedbá, není třeba se k ní bát s jít se zdánlivou maličkostí. Vždy jsem s ní moc spokojená, navíc je moc příjemná ahodná.

Paní doktorka mi o namodralém objektu u kotníku řekla, že je v pořádku, což mi bylo vyvráceno. Chtěla jsem léčit bradavice na chodidlech a byl mi předepsán neúčinný Verumal i přesto, že jsem upozorňovala na fakt, že na stejný problém jsem vždy úspěšně používala kyselinu mravenčí.

moc příjemná, svědomitý přístup

Jsem s ní velmi spokojená.