V Parku 2308/8

14800, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 27...

U Trezorky 921/2, Praha 5

Nejbližší zařízení

• Barbara Taušová

Pediatr, MUDr.

• I

Nejlepsi lekarzka v Praze,mam 2 deti a chodime k pani Tausove uz 6 let!! :)

• H

Léčení nemohu moc posoudit, protože jsem co jsem k paní Taušové chodil tak max s angínou:D Zdravej kluk no:) Možná, že často byli v čekárně anglicky mluvící klienti, takže to by mohlo mluvit jako faktor vypovídající o kvalitě léčení. Jinak je to rok co jsem přestoupil na dospělé, ale paní Tašovou si pamatuji jako velmi usměvavou mladou ženu se super přístupem:)

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Miroslav Verner

Gynekolog, MUDr.

• M

když jsem do Podolí začala docházet, s panem Vernerem jsem byla velice spokojená, bohužel - když se má člověk objednat na kontrolu po výsledcích až za tři měsíce, volá tam a v určeném časovém horizontu (ještě k tomu jen jednou týdně) je nemožné se dovolat, protože je v kuse obsazeno, pak odjedu na dovolenou já, poté pan doktor a bohužel mám práci, kdy mám zrána takový frmol, že kolikrát nevím, čí jsem, takže se stane, že z původní kontroly za 3 měsíce je kontrola v Podolí klidně až po roce, ovšem nejde o výmluvy, kdybych na své zdraví chtěla "kašlat", nebudu se objednávat ke svému lékaři a dojíždět do Kolína 2x ročně, když už to s panem Vernerem nejde zkloubit..když jsem se i pro výsledky dovolala později, samozřejmě mi bylo řečeno "noo, my teď máme fofr", ale určitě samy víte, pokud si voláte, že je to záležitost ani ne 15ti vteřin..nicméně při poslední kontrole jsem nebyla spokojená, p. Verner se nechoval moc ohleduplně, myslím si, že své nevhodné výlevy by si měl nechat jako profesionál pro sebe, pokud budu muset opět někdy do Podolí, nebudu už chtít k němu.

• M

K panu doktorovi Vernerovi jsem se dostala náhodou, když po 14 hodinovém nepostupujícím porodu dne 20.3.2012 přišel rozhodnout o dalším postupu. Pan doktor pomocí UZ, který si nechal dovézt na porodní sál, zjistil deflexní polohu hlavičky, naštěstí tu nejmírnější, která sice není přímou indikací k sekci, nicméně mně umožnil se rozhodnout. Bála jsem se dalších hodin bolestí a čekání na přirozený porod, nejvíce však možného selhání dítěte nebo komplikací při porodu, proto jsem byla velmi šťastná, že je možné provést císařský řez. Pan doktor byl velmi citlivý, milý, slušný, trpělivý a měla jsem pocit, že svým jednáním a přístupem dodal celému porodu lidskou důstojnost :-). Když jsem se dozvěděla, že operovat mě bude on sám, cítila jsem se klidná i přesto, že jsem operaci vnímala, protože byla vedena pod epidurální anestezií. Moc panu doktorovi děkuji, že pomohl přivést na svět naší krásnou holčičku Anežku.

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Hana Pešková

Oční Lékař, MUDr.

• V
      Umístění: Oční ambulance

Zatím všechny mé návštěvy naprosto bez problémů. Paní doktorka milá a příjemná, nikam nespěchala a vyšetření vždy pohodové a bez problémů Sestra vždy také milá a příjemná. Mohu jen doporučit.

• Y

Doktorka opravdu milá, i když mi s mým problémem nepomohla, ale se velice snažila. Sama od sebe moc nemluví, spíše je nutné se hodně ptát. Sestra opačně dost náladová, někdy jako med jindy jako jed, uvítal bych důstojnější přístup, možná je toho na ni hodně, pokud tedy skousnete setru, můžete se těšit na příjemnou doktorku. Bohužel má dost narváno.

Podívejte se na všechny názory (46) na lékaře

• Jan Lesenský

Ortoped, MUDr.

• A
      Umístění: Ortopedická klinika Nemocnice na BulovceSlužby: operace svalů

Prosté děkuji nestačí, pane doktore a přesto se Vám pokusím poděkovat. Vděčím Vám za mnoho! Za naději, za zdraví, za možnost začít skutečně žít. Díky Vám mám nyní rodinu, skvělou ženu a dvě zdravé dcery. Ano, bylo to těžké období, ale díky Vám jsem ho překonal a nyní jsem ZDRÁV a ŠŤASTEN. Víc takových lidí jako jste Vy, víc takové profesionality, odbornosti a přesto lidského přístupu. DĚKUJI! Roman Král

• P
      Umístění: Ortopedická klinika Nemocnice na BulovceSlužby: Osteosarkomu u syna

Mudr.Lesensky je LÉKAŘ NA SVEM MÍSTĚ.Moc děkuji za syna,léčba byla komplikovaná,ale úspěšná.Dekujeme celému oddělení,sestřičkami,ostatním lékařům za PERFEKTNÍ PÉČI.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře