O nás

Ordinace

Canadian Medical s.r.o.

V Parku 2308/8

14800 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Canadian Medical s.r.o.

U Trezorky 921/2

158 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Canadian Medical s.r.o.

Walterovo náměstí 329/2

158 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Canadian Medical s.r.o.

Evropská 859/115a

160 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Canadian Medical s.r.o.

Evropská 10/64

160 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Barbara Taušová

  Pediatr, MUDr.

  • I

   Nejlepsi lekarzka v Praze,mam 2 deti a chodime k pani Tausove uz 6 let!! :)

  • H

   Léčení nemohu moc posoudit, protože jsem co jsem k paní Taušové chodil tak max s angínou:D Zdravej kluk no:) Možná, že často byli v čekárně anglicky mluvící klienti, takže to by mohlo mluvit jako faktor vypovídající o kvalitě léčení. Jinak je to rok co jsem přestoupil na dospělé, ale paní Tašovou si pamatuji jako velmi usměvavou mladou ženu se super přístupem:)

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře


 • Miroslav Verner

  Gynekolog, MUDr.

  • M

   když jsem do Podolí začala docházet, s panem Vernerem jsem byla velice spokojená, bohužel - když se má člověk objednat na kontrolu po výsledcích až za tři měsíce, volá tam a v určeném časovém horizontu (ještě k tomu jen jednou týdně) je nemožné se dovolat, protože je v kuse obsazeno, pak odjedu na dovolenou já, poté pan doktor a bohužel mám práci, kdy mám zrána takový frmol, že kolikrát nevím, čí jsem, takže se stane, že z původní kontroly za 3 měsíce je kontrola v Podolí klidně až po roce, ovšem nejde o výmluvy, kdybych na své zdraví chtěla "kašlat", nebudu se objednávat ke svému lékaři a dojíždět do Kolína 2x ročně, když už to s panem Vernerem nejde zkloubit..když jsem se i pro výsledky dovolala později, samozřejmě mi bylo řečeno "noo, my teď máme fofr", ale určitě samy víte, pokud si voláte, že je to záležitost ani ne 15ti vteřin..nicméně při poslední kontrole jsem nebyla spokojená, p. Verner se nechoval moc ohleduplně, myslím si, že své nevhodné výlevy by si měl nechat jako profesionál pro sebe, pokud budu muset opět někdy do Podolí, nebudu už chtít k němu.

  • M

   K panu doktorovi Vernerovi jsem se dostala náhodou, když po 14 hodinovém nepostupujícím porodu dne 20.3.2012 přišel rozhodnout o dalším postupu. Pan doktor pomocí UZ, který si nechal dovézt na porodní sál, zjistil deflexní polohu hlavičky, naštěstí tu nejmírnější, která sice není přímou indikací k sekci, nicméně mně umožnil se rozhodnout. Bála jsem se dalších hodin bolestí a čekání na přirozený porod, nejvíce však možného selhání dítěte nebo komplikací při porodu, proto jsem byla velmi šťastná, že je možné provést císařský řez. Pan doktor byl velmi citlivý, milý, slušný, trpělivý a měla jsem pocit, že svým jednáním a přístupem dodal celému porodu lidskou důstojnost :-). Když jsem se dozvěděla, že operovat mě bude on sám, cítila jsem se klidná i přesto, že jsem operaci vnímala, protože byla vedena pod epidurální anestezií. Moc panu doktorovi děkuji, že pomohl přivést na svět naší krásnou holčičku Anežku.

  Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře


 • Věra Šatánková

  Plastický Chirurg, Prim. MUDr.

  • M
   Umístění: Canadian Medical s.r.o.

   V lednu 2018 jsem podstoupila operaci horních víček.Zákrok byl zcela bezbolestný,cítila jsem jen opravdu nepatrný vpich při lokální anestezii.Po operaci jsem se cítila skvěle,jizvičky nebolely a neměla jsem ani žádné modřinky.Později jen mírný otok.Pani primářka je velmi šikovná,příjemná,ochotná a určitě se ráda opět svěřím do jejich rukou.Poděkování patří i celému personálu.

  • M
   Umístění: Canadian Medical s.r.o.Služby: abdominoplastika

   Díky Vám, paní doktorko, jsem 4x krásnější ! Díky Vám nemám povislou kůži a otoky kolem očních víček, díky Vám moje prsa po 3 dětech a 7 letech kojení po modelaci vypadají jako prsa modelky, díky Vám je má kůže na břiše o 30 cm kratší, mé břišní svaly, které byly rozestouplé, po sešití drží krásný tvar a já konečně mohu obléknout dvoudílné plavky. Díky Vaší labioplastice si mohu beze studu užívat sexuální život.
   Díky Vám mi stouplo sebevědomí a připadám si o pár desítek let mladší - ač se mi blíží padesátka, lidé mi tipují věk kolem třiceti.
   Díky Vám je můj manžel šťastný, že má i po třiceti letech manželství doma sexy ženu, za kterou se každý s potěšením otočí.
   Díky Vám jsou na světě tisíce šťastných, sebevědomých a krásných žen, a já, jako jedna z nich, Vám z celého srdce děkuji za to, že jste !!!
   Byla jsem a budu Vaše chodící reklama !
   Každému, kdo uvažuje o zákroku, rozhodně doporučuji Vaše zlaté ruce !
   Pro mne jste nejlepší, nejempatičtější, nejpohodovější a nejšikovnější plastická lékařka, která kdy existovala !
   Už se těším na setkání s Vámi u aplikace botoxu !
   Vaše věrná a forever young  klientka Monika

  Podívejte se na všechny názory (47) na lékaře


 • Hana Pešková

  Oční Lékař, MUDr.

  • V
   Umístění: Oční ambulance

   Zatím všechny mé návštěvy naprosto bez problémů. Paní doktorka milá a příjemná, nikam nespěchala a vyšetření vždy pohodové a bez problémů Sestra vždy také milá a příjemná. Mohu jen doporučit.

  • Y

   Doktorka opravdu milá, i když mi s mým problémem nepomohla, ale se velice snažila. Sama od sebe moc nemluví, spíše je nutné se hodně ptát. Sestra opačně dost náladová, někdy jako med jindy jako jed, uvítal bych důstojnější přístup, možná je toho na ni hodně, pokud tedy skousnete setru, můžete se těšit na příjemnou doktorku. Bohužel má dost narváno.

  Podívejte se na všechny názory (46) na lékaře


 • Jan Lesenský

  Ortoped, MUDr.

  • M
   Umístění: Ortopedická klinika Nemocnice na BulovceSlužby: veliky nador pod panevni lopatou

   Co napsat, jen prevelike diky za okamzitou reakci pana doktora a zachranu nohou i zivota, na to jak to vypadao silene nemam ani po resekci poloviny leve panevni lopaty skoro zadne pohybove omezeni, rovnez skvely personal, ktery dokaze podporit v tezke situaci, diky moc vsem a drzim pesti ostatnim, nevim jak by to cele dopadlo nedostat se k panu Lesenskemu, proto musim taktez podekovat panu Chomiakovi, ktery mi ihned zaridil vysetreni na Bulovce, s pozdravem Michal Petržílek, Dvůr Králové

  • M
   Umístění: Ortopedická klinika Nemocnice na Bulovce

   Pan doktor lesensky je opravdu trida ve svem oboru velice prijemny a empaticky clovek smekam pred vami pane doktore vic takovych lidi jako jste vy obrovske diky za me nejvetsi frajer a borec co znam DEKUJI
   Martina kronbergova

  Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře