Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Paní doktorka je ve svém oboru špice! Protože je velice úspěšná v léčbě,
mnoho spokojených pacientů se vždy vrací a doporučují její ordinaci dalším. Termíny jsou proto delší, než u jiných lékařů.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Za mě teda musím velice paní doktorku moc pochválit. Jediná kdo mi uzdravil syna když museli 3 měsíce měl na tvářích drsnou suchou kůži nikdo od nás z Ústí nad Labem nám nepomohl same zbytečně koupené masti a drahé krémy až pak paní dr Voronovova...tímto bych ji chtěla moc poděkovat....Hajná

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

U paní doktorky jsem opakovaně velmi spokojená, je velmi milá, lidská a snaží se ve všem pomoci. Stejný přístup má i sestřička. I přesto, že z kožních problémů nemůže být nikdo nadšen, ráda tuto ordinaci navštěvuji. Děkuji paní doktorce i sestře.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Kdysi mi byla ordinace této lékařky doporučená, tak jsem se tu zaregistrovala. Při objednání jsem chtěla přímo k paní doktorce, bylo mi řečeno, že ano, ale nakonec jsem skončila u jiné lékařky. Byla v pohodě, léčba pomohla, neřešila jsem to. Podruhé jsem byla opět u jiné lékařky, i když ta první tam pracovala dál. Takže osobní anamnézu říkat znovu. Nyní po třech letech jsem chtěla odstranit výrůstky kolem očí. Přišla jsem a sestra mi řekla, že mají moc lidí a nestíhají a objednávají jen jejich pacienty, nové nepřijmou. Trvala jsem na to, že už tu jsem registrovaná, tak se šla podívat do počítače. Potom mi řekla, že nejdříve g musím jít na konzultaci a podle toho se domluví termín, pokud to paní doktorka schválí. Termín konzultace mi dala za měsíc a půl. Přišla jsem půl hodiny před termínem, protože jsem byla u jiné lékařky v budově. Nakonec jsem šla na řadu hodinu a čtvrt po termínu, protože nestíhají a sestra ještě před vás pošle pacienty objednané po vás. Dnes přišel pán, že chce odstranit znaménka a rovnou mu domluvila termín. Mně sestra, co byla minule, řekla, že to nejde, asi mají málo peněz a musí dělat konzultace. Opět jiná lékařka, asi bude mít vždy jinou, mi v ordinaci řekla, že to je možné a odstraní mi je hned, pokud u sebe mám peníze. Jinak po objednání. Vzhledem k tomu, že u sebe v hotovosti tisíce jen tak nenosím, mám čekat další měsíc a půl. Kdyby mě rovnou objednala první sestra na odstranění, mohla jsem mít zákrok za sebou. Takto jsem zbytečně dvě hodiny navíc čekala, abych se dozvěděla, že mám dojít za měsíc a půl. Takže řešení snad za tři měsíce od té, co tam člověk přijde. Hledám jinou ordinaci. Kde se k pacientům chovají jako k lidem.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

K pani doktorce jsem nastoupila na zakladne dobrych referenci a blizkosti k memu bydlisti. Na prvni navstevu jsem se jeste celkem bez problemu objednala. Pani doktorka me dukladne vysetrila a navrhla lecbu. Vse bylo pozitivni jenze...v prubehu lecby se vyskytly komplikace a zhorseni stavu. Kontaktovala jsem ordinaci 7.1., kde mi sestra sdelila, ze vsechny terminy do konce unora jsou obsazene a ze si mam zavolat 3.2. o termin na brezen. Navrhla mi, abych vyfotila zhorseni stavu a poslala mailem. Pani doktorka v zasade do druheho dne reagovala vcetne ereceptu a doporuceni kontroly v breznu, coz bylo fajn, jenze...stav se dale zhorsoval, takze jsem nakonec musela navstivit kozni ambulanci, kde mi lecbu zmenili a stav se konecne zlepsil. Bohuzel medicina se po e-mailu moc resit neda. 3.2. se tedy cely den snazim dovolat o termin kontroly na brezen...jenze ouha, nemela jsem stesti, stale obsazeno. Az pozdeji odpoledne jsem se konencne dovolala na zaznamnik - "vsechny terminy na brezen se vycerpaly behem dopoledne, zavolejte si x.brezna, kdy budou uvolnene terminy na duben". Bohuzel pani doktorka totalne nezvlada rizeni ordinace. Odchazim jinam.

Velice příjemná paní doktorka. Zajímá se o celkový stav, při první návštěvě hned zkontrolovala pihy a znaménka. Za mě spokojenost.

Pani doktoriku jsem si vybral na internetu podle hodnoceni.Prisel jsem za ni s ekzemem v obliceji, dostal jsem koritkoidni mast.Po te co mast nepomohla jsem byl na kontrole kde mi bylo receno pani doktorkou ze se s tim nic neda delat, ze je to atopicky ekzem. Chtel jsem poslat na kozni test-ster.Pani doktorka me lhala o tom jak vypada ster, strasila me ze mi budou rezat kus obliceje.Nikam jsem tedy nesel. Byl jsem se informovat o steru u jine lekarky kde jsem dostal obsahle vysvetleni co to obnasi. Je u me podezreni na bakterii. Diky pani doktorce Voronovove jsem 6 mesicu trpel doma s pocitem ze se mym ekzemem neda nic delat.Toto pokladam za naproste zanedbani pece a vyzivam pani doktorku aby ukoncila svoji cinnost.

Pani doktorku jsem si pred tremi lety vybrala take prave podle hodnoceni na internetu. Opet souhlasim s jiz napsanym, je mila, ochotne odpovida. Bohuzel ekzem, ktery me do ordinace vzdy vraci, je horsi a horsi. Co mi vzdycky vadi, tak objednani klidne az za dva mesice i pres to, ze je problem opravdu akutni. Pri dalsi navsteve si svou kartu nejspis odnesu.

Take jsem pani doktorku vybrala podle hodnoceni na internetu. Musim souhlasit s vetsinou hodnoceni zde - je opravdu velmi mila, ma prijemny lidsky pristup. Prisla jsem na kontrolu pih, ta probehla hladce. Dale jsme zacaly resit me akne - i presto, ze jsem pani doktorku informovala, ze se snazim otehotnet, predepsala mi na akne mast, jejiz uzivani je v tehotenstvi zakazane! To jsem se ale dozvedela az z pribaloveho letaku. Povazuji to za naprosto fatalni kix, pres veskery mily pristup nemohu tedy hodnotit lepe. A nedovedu si predstavit, jake by bylo me hodnoceni, kdybych se na pani doktorku plne spolehla, mast uzivala a o sve uz vymodlene tehotenstvi (aktualni za par dni po navsteve) tak kvuli ni prisla...

Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé. Šlo spíše o prevenci, protože jsem potřebovala zkontrolovat pihy na těle. Paní doktorku jsem našla podle recenzí na internetu a protože se celkově doktorů a nemocnic bojím, vybírala jsem pečlivě. Recenze opravdu nelhaly. Nikdy v životě jsem se nesektala s milejší, vstřícnější a profesionální doktorkou než je paní doktorka Voronovová. Rozhodně ji mohu s čistým svědomím doporučit dál i těm, kteří se jinak "bílých plášťů" bojí jak čert kříže.