Plaňanská 573/1, Praha
Poliklinika Malešice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

K pani doktorce jsem nastoupila na zakladne dobrych referenci a blizkosti k memu bydlisti. Na prvni navstevu jsem se jeste celkem bez problemu objednala. Pani doktorka me dukladne vysetrila a navrhla lecbu. Vse bylo pozitivni jenze...v prubehu lecby se vyskytly komplikace a zhorseni stavu. Kontaktovala jsem ordinaci 7.1., kde mi sestra sdelila, ze vsechny terminy do konce unora jsou obsazene a ze si mam zavolat 3.2. o termin na brezen. Navrhla mi, abych vyfotila zhorseni stavu a poslala mailem. Pani doktorka v zasade do druheho dne reagovala vcetne ereceptu a doporuceni kontroly v breznu, coz bylo fajn, jenze...stav se dale zhorsoval, takze jsem nakonec musela navstivit kozni ambulanci, kde mi lecbu zmenili a stav se konecne zlepsil. Bohuzel medicina se po e-mailu moc resit neda. 3.2. se tedy cely den snazim dovolat o termin kontroly na brezen...jenze ouha, nemela jsem stesti, stale obsazeno. Az pozdeji odpoledne jsem se konencne dovolala na zaznamnik - "vsechny terminy na brezen se vycerpaly behem dopoledne, zavolejte si x.brezna, kdy budou uvolnene terminy na duben". Bohuzel pani doktorka totalne nezvlada rizeni ordinace. Odchazim jinam.

Dnes jsem u paní doktorky byl poprvé. Šlo spíše o prevenci, protože jsem potřeboval zkontrolovat exém na těle. Paní doktorku jsem našla podle přátel a protože se celkově doktorů a nemocnic bojím, vybíral jsem pečlivě. Recenze opravdu nelhaly. Nikdy v životě jsem se nesektala s milejší, vstřícnější a profesionální doktorkou než je paní doktorka Voronovová. Rozhodně ji mohu s čistým svědomím doporučit dál i těm, kteří se jinak "bílých plášťů" bojí jak čert kříže.

Velice příjemná paní doktorka. Zajímá se o celkový stav, při první návštěvě hned zkontrolovala pihy a znaménka. Za mě spokojenost.

Pani doktoriku jsem si vybral na internetu podle hodnoceni.Prisel jsem za ni s ekzemem v obliceji, dostal jsem koritkoidni mast.Po te co mast nepomohla jsem byl na kontrole kde mi bylo receno pani doktorkou ze se s tim nic neda delat, ze je to atopicky ekzem. Chtel jsem poslat na kozni test-ster.Pani doktorka me lhala o tom jak vypada ster, strasila me ze mi budou rezat kus obliceje.Nikam jsem tedy nesel. Byl jsem se informovat o steru u jine lekarky kde jsem dostal obsahle vysvetleni co to obnasi. Je u me podezreni na bakterii. Diky pani doktorce Voronovove jsem 6 mesicu trpel doma s pocitem ze se mym ekzemem neda nic delat.Toto pokladam za naproste zanedbani pece a vyzivam pani doktorku aby ukoncila svoji cinnost.

Pani doktorku jsem si pred tremi lety vybrala take prave podle hodnoceni na internetu. Opet souhlasim s jiz napsanym, je mila, ochotne odpovida. Bohuzel ekzem, ktery me do ordinace vzdy vraci, je horsi a horsi. Co mi vzdycky vadi, tak objednani klidne az za dva mesice i pres to, ze je problem opravdu akutni. Pri dalsi navsteve si svou kartu nejspis odnesu.

Take jsem pani doktorku vybrala podle hodnoceni na internetu. Musim souhlasit s vetsinou hodnoceni zde - je opravdu velmi mila, ma prijemny lidsky pristup. Prisla jsem na kontrolu pih, ta probehla hladce. Dale jsme zacaly resit me akne - i presto, ze jsem pani doktorku informovala, ze se snazim otehotnet, predepsala mi na akne mast, jejiz uzivani je v tehotenstvi zakazane! To jsem se ale dozvedela az z pribaloveho letaku. Povazuji to za naprosto fatalni kix, pres veskery mily pristup nemohu tedy hodnotit lepe. A nedovedu si predstavit, jake by bylo me hodnoceni, kdybych se na pani doktorku plne spolehla, mast uzivala a o sve uz vymodlene tehotenstvi (aktualni za par dni po navsteve) tak kvuli ni prisla...

Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé. Šlo spíše o prevenci, protože jsem potřebovala zkontrolovat pihy na těle. Paní doktorku jsem našla podle recenzí na internetu a protože se celkově doktorů a nemocnic bojím, vybírala jsem pečlivě. Recenze opravdu nelhaly. Nikdy v životě jsem se nesektala s milejší, vstřícnější a profesionální doktorkou než je paní doktorka Voronovová. Rozhodně ji mohu s čistým svědomím doporučit dál i těm, kteří se jinak "bílých plášťů" bojí jak čert kříže.

Prosím o opravu, hodnotím paní doktorku jako velmi dobrou!!!

Paní doktorka i sestřička jsou velmi dobře sehraný tým. Paní dokrorka je velmi vstřícná, profesionální přístup. Jednání s ní i se sesstrou je po některýh zkušenostech u jiných, úplný balzám. Rovněž profesionálně je na úrovni.Vřele dpororučujeme.

F

Velmi neochotné jednání v akutním případě, kdy je třeba okamžitě jednat (zákožka svrabová), jinak hrozí epidemické rozšíření. Byl jsem odkázán na termín za pět týdnů, což znamená, že bych mohl v té době nakazit tstovky nebo pak nepřímo i tisíce lidí...

František Vlček
Schillstr. 8