Kožní ordinace
Tererova 1355, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ordinace Jiný

Musím říct, že paní doktorka je opravdu hodně náladová, a když se trefíte do dnu kdy ji má opravdu na nic, tak se k vám chová arogantně, nepříjemně a vidí vás jen jako další hmyz, co chce pomoct. Neříkám, že nemá znalosti, vždy řekne diagnózu správně, ale ten přístup je nepřípustný pro někoho kdo má pomáhat lidem. Nedoporučuji sem chodit radši si zvolte jiného dermatologa.

Umístění: Kožní ordinace Jiný

Paní doktorka Gerstmanová je úžasný odborník, vždy vstřícná, pečlivá a nezdráhá se obtíže pacienta multioborově konzultovat. A jako velký bonus je empatická, což bohužel není standardem. Mohu paní doktorku i s velmi vstřícnou paní sestřičkou vřele doporučit.

K Paní doktorce chodiím asi rok a půl a zatím bylo vše víceméně ok, ale má poněkud zastaralý metody. Včera jsem ji navštívila po týdnu, kdy jsem měla přijít na kontrolu, dala mi kortikoid Diprosone, který nejen, že mi nepomohl, ale navíc výrážku neskutečně zhoršil. Když jsem jí to řekla, říkala, že je to nejsilnější krotikoidi mast a, že ji měnit nebude. Jsem si myslela, že si dělá srandu, byla i dost nepříjemná když mi to říkala. Takže končím s jejím navštěvováním, dnes jsem se probudila a ruce opět šílený a v jednom ohni. A co jsem si mazala před spaním, samozřejmě Diprosone. Btw, je pravda, že slibuje testy a kde nic tu nic, všimla jsem si, že už to tady někdo uváděl.

Jako "nouzovka" paní doktorka jde. Tím myslím situaci, kdy nechcete čekat 2-3 týdny na objednání. Nicméně to, že můžete přijít kdy chcete, si tu nahradíte čekáním běžně přes 2 hodiny.

Co se týká mého kožního problému na intimních partiích - nejdřív mastička proti plísním, která nezabrala, pak venerologie (je mi 18 a nevěřila tomu že jsem ještě neměl pohlavní styk) která vyšla "překvapivě" negativní a potom teprve test na mykologii, negativní. Nakonec se zkoušely další 3 mastičky, ale ani jedna nezabrala, načež mi paní doktorka řekla, že se jí nezdá že bych měl nějaké problémy a poslala mě na kožní do vinohradské nemocnice, odkud jsem se dneska vrátil a všechno to tam zase začání nanovo...

Paní doktorka zkusila spoustu mastiček, ale poslala mě i na nějaké testy (což jak se dočítám není u jiných často pravidlem). Nicméně by mohla mít trochu lepší přístup k pacientovi, jelikož příliš tomu co jsem jí říkal nevěřila a jela si stále svou. Co mi je tak stále nevím, ale jestli máte kožní problém a nevadí vám vysedět si frontu, tak se o pečlivost paní doktorky bát asi nemusíte. Jenom musíte souhlasit s jejím postupem, jinak začne být trochu nepříjemná...

S touto lékařkou jsem nebyla spokojená. Kontroly trvaly přibližně dvě minuty, na kožní projevy se téměř ani nepodívala. Několik let mě slibovala poslat na epikutální testy (aby se zjistil původ těch častých kožních projevů), kam prý ale nemůžu jít když mám ekzém rozjetý - vždy se opakovat kruh kortikoidy,kdy to chvilkově zabralo, ovšem po vysazení opět kožní projevy a při těch mi zas žádanku nenapsala a při záléčení pod kortikoidy také. Poslední kapkou bylo když jsem čekala kvůli té krátké kontrole v čekárně 1,5hod, že budu poslední pacient před polední pauzou a poté prý budou brát až odpoledne. Ovšem nastala polední pauza a mě nevzali a čekat jsem déle nemohla kvůli příchodu do práce a náhradní termín mi bylo řečeno ať přijdu třeba ráno, ale nezaručí mi, že to nebude stejné.
Sehnala jsem si jiného lékaře, který mě ihned po prvním vyšetření na ep.testy poslal a doufám, že Dr.Gerstmanovou už nebudu muset nikdy navštívit.

jsem s pani doktorkou velmi spokojena,behem mesice me vylecila poslala na testy a zjistila po cem ekzem je,vse vysvetlila a rekla cemu se vyhybat a problem s ekzemem od detstvi byl vyresen a ne jako pédchozi kozari kouknu pisu dalsi.diky ni se citim vyborne

Paní doktorka je velmi pečlivá a vždy pro mě dělá maximum, určitě mohu doporučit.

Vynikající paní doktorka, jak po odborné, tak po lidské stránce, a sestřička jakbysmet. Vřele doporučuji.

S paní doktorkou jsem byla moc spokojená. Byla pečlivá a vyléčila mě.

Výborná paní doktorka, chodím k ní několik let a vždy mi pomůže, děkuji za péči kterou mi věnovala.