Eliška Vyskočilová, dermatolog Praha

MUDr. Eliška Vyskočilová

Dermatolog

12 názorů

Uložit


Adresa

Libušská 60/149, Praha
Samostatná ordinace lékaře specialisty.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
12 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace lékaře specialisty.

Každého svého lékaře si pečlivě vybírám a to s ohledem na jeho odbornou reputaci - a pokud je skvělý jako paní doktorka Vyskočilová, tak mi nevadí ani delší čekání. Vždy se předem objednám, abych měla jistotu, že k ní nejedu zbytečně a pokud i tak čekám, vím, že je to proto, že se stejnou pečlivostí jako mě, se věnuje i tomu přede mnou. Vysoce hodnotím nejen její profesionalitu a odbornost, ale i přístup k pacientovi. Kéž by bylo takových víc!


D
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již několik let a musím jí ohodnotit jedině kladně. Na problémy s pletí mi dala vždy přípravky, které zabraly, léčbě kortikiody se vyhýbá, dokud to není nezbytně nutné. Chodím k ní i s mou 2,5 letou dcerou, která ma atopický ekzém a i s tím nám poradila...je příjemná a myslím, že je odborník ve svém oboru...mohu všem jen doporučit.


K
Ověřeny pacient

Ano musím souhlasit. Když chci jít k pani doktorce bez objednání musím přijít alespon 45 minut před začátkem ordinacních hodin, abych byla prvni a nemusela kvůli 2 pacientům čekat hodinu. Kolikrát jsem přišla, viděla 5 lidí a odešla, protože jsem tam nehodlala strávit celé odpoledne. Chování pani doktorky na první pohled je velice příjemné, ale jakmile si dovolíte s nečím nesouhlasit je pani doktorka tak nepríjemná, že vás to úplne odradí. Byla jsem také svedkem, kdy jsem čekala v čekárně. Z ordinace vyšla pani, slzy v očích a řekla, že půjde do Modřan na kožní. Hrůza.


Měl jsem problémy s lupenkou a můj kožní lékař už nevěděl jak dál. Různých léků a mastí bylo už dost,začala mne zlobit játra a atd.
Mezi kamarády kynology jsem se dozvěděl o této lékařce.
Po prohlídce následovalo laboratorní vyšetření a následná léčba, která byla a je dodnes uspěšná.
Nemusím být pořat mastný a klidně mohu chodit do společnosti, aniž se mě někdo štítí a to je ten největší a nezaplatitelný klad.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Vyskočilová je nejlepší kožní lékaž kterého znám, vždy problém okamžitě diagnostikovala a následně vyřešila. Jelikož jsem se dlouhou dobou potýkala s nepříjemnou periorální dermatitidou a po návštěvě paní doktorky, která problém ihned odhalila, nedělala na mě tedy žádné pokusy, okamžitě nasadila účinné léčivo. Nesouhlasím s názory, že když paní doktorka stihne 3 pacienty za hodinu, tak je to velké štěstí. Myslím, že 20 minut na jednoho pacienta není tak málo. Přeci byste nechtěli, aby se na vás paní doktorka koukla od dveří a řekla další. Paní doktorka vše pečlivě vysvětlí a zodpoví všechny dotazy, důkladně vše zaznamená. Nechápu jak s tím někdo může mít problém.


Ověřeny pacient

Tuto paní doktorku nedoporučuji , jednání paní doktorky v případě, že má ordinace pro neobjednané pacienty a sejde se tam více lidí, tak pošle sestřičku se slovy vezmu posledních 6 lidí a ostatní máte smůlu a to hodinu před koncem ordinačních hodin. To že tam někteří sedí již hodinu a půl, ji vůbec nezajímá. Pokud se k ní chcete objednat na odpolední hodinu, tak to nelze, protože paní doktorka má vymezenu pouze hodinu týdně a to v pondělí od 17 do 18 hodin a termíny má dlouho dopředu plné. Dále musím souhlasit s příspěvkem v této diskusi, že když paní doktorka zvládne víc jak tři pacienty za hodinu, tak to máte velké štěstí. Právě si jdeme hledat jiného kožního lékaře. D.Černá


Skvělý odborník a diagnostik, jinak hrůza vždy se čeká nejméně hodinu a to i když se člověk objedná, mezi pacienty patnáctiminutová přestávka. Pro pracující a školáky nedoporučuji. Z tohoto důvodu jsme si našli jiného kožního lékaře.


velmi pečlivá paní doktorka, problém okamžitě poznala, navrhla léčbu a vyřešila.


mam dobrou zkusennost


M

Byla jsem u paní doktorky nedávno a je velmi milá a usměvavá. Vyšetření znamének se pečlivě věnovala ve srovnání s mojí dřívejší kožní lékařkou. Celou mou anamnézu podrobně zaznamenala a ke všemu podává důkladné vysvětlení (možná proto je vyšetření časově delší). Myslím si, že za ten dobrý přístup to čekání stojí. Jsem velmi spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti