Samostatná ordinace lékaře specialisty.
Libušská 60/149, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Samostatná ordinace lékaře specialisty.

Každého svého lékaře si pečlivě vybírám a to s ohledem na jeho odbornou reputaci - a pokud je skvělý jako paní doktorka Vyskočilová, tak mi nevadí ani delší čekání. Vždy se předem objednám, abych měla jistotu, že k ní nejedu zbytečně a pokud i tak čekám, vím, že je to proto, že se stejnou pečlivostí jako mě, se věnuje i tomu přede mnou. Vysoce hodnotím nejen její profesionalitu a odbornost, ale i přístup k pacientovi. Kéž by bylo takových víc!

K paní doktorce chodím již několik let a musím jí ohodnotit jedině kladně. Na problémy s pletí mi dala vždy přípravky, které zabraly, léčbě kortikiody se vyhýbá, dokud to není nezbytně nutné. Chodím k ní i s mou 2,5 letou dcerou, která ma atopický ekzém a i s tím nám poradila...je příjemná a myslím, že je odborník ve svém oboru...mohu všem jen doporučit.

Ano musím souhlasit. Když chci jít k pani doktorce bez objednání musím přijít alespon 45 minut před začátkem ordinacních hodin, abych byla prvni a nemusela kvůli 2 pacientům čekat hodinu. Kolikrát jsem přišla, viděla 5 lidí a odešla, protože jsem tam nehodlala strávit celé odpoledne. Chování pani doktorky na první pohled je velice příjemné, ale jakmile si dovolíte s nečím nesouhlasit je pani doktorka tak nepríjemná, že vás to úplne odradí. Byla jsem také svedkem, kdy jsem čekala v čekárně. Z ordinace vyšla pani, slzy v očích a řekla, že půjde do Modřan na kožní. Hrůza.

Měl jsem problémy s lupenkou a můj kožní lékař už nevěděl jak dál. Různých léků a mastí bylo už dost,začala mne zlobit játra a atd.
Mezi kamarády kynology jsem se dozvěděl o této lékařce.
Po prohlídce následovalo laboratorní vyšetření a následná léčba, která byla a je dodnes uspěšná.
Nemusím být pořat mastný a klidně mohu chodit do společnosti, aniž se mě někdo štítí a to je ten největší a nezaplatitelný klad.

Paní doktorka Vyskočilová je nejlepší kožní lékaž kterého znám, vždy problém okamžitě diagnostikovala a následně vyřešila. Jelikož jsem se dlouhou dobou potýkala s nepříjemnou periorální dermatitidou a po návštěvě paní doktorky, která problém ihned odhalila, nedělala na mě tedy žádné pokusy, okamžitě nasadila účinné léčivo. Nesouhlasím s názory, že když paní doktorka stihne 3 pacienty za hodinu, tak je to velké štěstí. Myslím, že 20 minut na jednoho pacienta není tak málo. Přeci byste nechtěli, aby se na vás paní doktorka koukla od dveří a řekla další. Paní doktorka vše pečlivě vysvětlí a zodpoví všechny dotazy, důkladně vše zaznamená. Nechápu jak s tím někdo může mít problém.

Tuto paní doktorku nedoporučuji , jednání paní doktorky v případě, že má ordinace pro neobjednané pacienty a sejde se tam více lidí, tak pošle sestřičku se slovy vezmu posledních 6 lidí a ostatní máte smůlu a to hodinu před koncem ordinačních hodin. To že tam někteří sedí již hodinu a půl, ji vůbec nezajímá. Pokud se k ní chcete objednat na odpolední hodinu, tak to nelze, protože paní doktorka má vymezenu pouze hodinu týdně a to v pondělí od 17 do 18 hodin a termíny má dlouho dopředu plné. Dále musím souhlasit s příspěvkem v této diskusi, že když paní doktorka zvládne víc jak tři pacienty za hodinu, tak to máte velké štěstí. Právě si jdeme hledat jiného kožního lékaře. D.Černá

Skvělý odborník a diagnostik, jinak hrůza vždy se čeká nejméně hodinu a to i když se člověk objedná, mezi pacienty patnáctiminutová přestávka. Pro pracující a školáky nedoporučuji. Z tohoto důvodu jsme si našli jiného kožního lékaře.

velmi pečlivá paní doktorka, problém okamžitě poznala, navrhla léčbu a vyřešila.

mam dobrou zkusennost

Byla jsem u paní doktorky nedávno a je velmi milá a usměvavá. Vyšetření znamének se pečlivě věnovala ve srovnání s mojí dřívejší kožní lékařkou. Celou mou anamnézu podrobně zaznamenala a ke všemu podává důkladné vysvětlení (možná proto je vyšetření časově delší). Myslím si, že za ten dobrý přístup to čekání stojí. Jsem velmi spokojená.