Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

K paní doktorce chodím přes 20 let (od svých asi 12 let) a vidíme se tak 3-4x do roka. Pokaždé a vždy je velmi precizní, ochotná, snaží se pomoci, vyslechne problém i s příčinou. Vždy dá prostor na další otázky. Nikdy jsem neměla pocit, že bych ji obtěžovala či zdržovala. Vše vysvětlí i opakovaně. Je pravdou, že na dveřích je upozornění, že objednací časy jsou orientační a pořadí pacientů určuje doktor (když máte mimino v autě, jste za toto "předbíhání" rádi). Stalo se mi tedy, že jsem někdy čekala třeba 20 minut, ale paní doktorka mi za to vždy stála.

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

K paní doktorce Boháčové chodím téměř 20 let a jsem velmi spokojen. Dnes už bydlím 150 km daleko, ale přesto jezdím stále k ní. Vždy mi pomohla a dobře poradila. Dobře starala i o moje postarší rodiče. Čekání je někdy trochu delší oproti objednané hodině, ale vyplatí se to.

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Píši svůj velmi čerstvý zážitek. Do ordinace jsem přišla kvůli zdravotnímu problému maličkého syna. Předem jsme byli objednáni a z tohoto směru bylo vše naprosto v pořádku, snad i nad míru. Nebyli jsme tu zaregistrovaní a volali s prosbou o vyšetření vleklého problému. Sestřička byla velmi vstřícná, ochotna pomoci, objednala nás ještě ten stejný týden a to dokonce bez žádanky. Za to opravdu velmi děkuji. To, za co dávám negativní hodnocení je přístup lékařky v ohledu na empatii a obyčejnou kapku lidskosti. Synovi je 17 měsíců a po hrubém zážitku z jiné ordinaci má z ordinací, nemocnic a zdravotníků panický strach. Ať dělám co dělám, bojí se a to doprovází nejen pláč ale také dost hlasitý křik. Ano, je to nepříjemné a povolání lékaře není snadné. Ale máme vyzkoušeno, že se syn při vlídném zacházení uklidní. Zde ho lékařka ani nepozdravila, nepodívala se mu do tváře, nijak se nesnažila o to, aby se jí nebál. Naopak, byla křikem popuzena, vzdychala nad psaním do karty, chytala se za hlavu a přála si, abych syna dala do kočárku do vedlejší místnosti k sestře. Neudělala jsem to, stačilo syna vzít do náruče a odstoupit od lékařky do protějšího rohu ordinace. Co se týče vyšetření, syn se jí bál, nepromluvila k němu ani jednou, neprobíhalo tedy ani v nejmenším klidně. Znovu uznávám, není její problém, že syn křičí a nemusí ji to zajímat, ale pokud mezi pacienty přijímám i malinké děti, neměla by chybět empatie a trocha pochopení. Sama jsem vystudovaným zdravotníkem. Už sem nikdy nepůjdeme proto, že jsme rodiče, kteří si přejí, aby syn do života získal v lékaře důvěru.

Umístění: Poliklinika Petrovice Nádor 3 x basaliom

Skvělá lékařka se vstřícným, citlivým a lidskym přístupem k problémům pacienta. Po zjištění diagnózy zajistí chirurga k odstranění nádoru.

Umístění: Poliklinika Petrovice

K doktorce Boháčové chodím cca 20 let,i s dětmi, a s různými problémy.Považuji ji za skvělého diagnostika, léčí rychle a přesně, jak jen je to u kožních problémů možné. Ani s objednáním není nikdy problém. Jistě, někdy v čekárně čekám, ale odtud i ten název, ne? Upřímně a bez obav doporučuji!

K paní doktorce jsem přišla s poleptáním obličeje,vůbec jsem nebyla objednaná,ale sestra mě normálně vzala.Paní doktorka mi předepsala mazání a podrobně popsala způsob léčby,loučila se s usměvem a že prý se teší na příště.Velice profesionální přístup.

Absolutní katastrofa!!! Za hlubokého totáče byl přístup k pacientovi/zákazníkovi lepší. V ordinaci nemusí být ani noha, a pokud nejste objednáni nikdo Vás nepřijme. Ordinační hodiny jsou čistě orientační – jak mi sdělila velice nesympatická sestra.
I když jsou celé dveře polepené různými nákazy, zákazy atd. To informaci o obědní/polední pauze, nebo zda vůbec někdo ordinuje nenajdete. No a když už se objednáte, zdaleka nemáte vyhráno. Nejbližší termín byl za tři týdny, na konkrétní hodinu. Bohužel, když jsem dorazil, zjistil jsem, že na stejnou hodinu jsou objednaní další tři pacienti (co jak vidím je absolutně běžnou praxí v této ordinaci). Po hodině čekání jsem zaklepal (ZAKAZANO - napsáno na dveřích), a zeptal jsem se, jak je to možné, že objednávají pacienty na stejnou hodinu – odpověď byla laksní: zaprvé pořadí určuje lekář (také napsáno na dveřích), a zadruhé pokud se mi nelíbí můžu vzít svoje doklady a vypadnout.
Bohužel, neznám jméno drzé sestry, ale byla to moje nejhorší zkušenost v českém zdravotním zařizení. MUDr. Naděžda Boháčová a její sestra (měla by mít zákaz činnosti) – NEVER AGAIN!!!
T.Bursik

V poslední době jsem vystřídal několik kožních lékařů a vždy jsem jen slýchal, že se to nedá léčit, že je to civilizační onemocnění a vždy to skončilo mastí s kortikoidy. Tady jsem zaznamenal příjemnou změnu, lékařka mi sdělila co by mohlo být příčinou a také mi řekla, že se to pokusí léčit, takže jsem byl nadšený, protože to se mi ještě nestalo. Sice nevím jak léčba dopadne,ale i tak jsem byl z návštěvy této lékařky mile překvapený.

Jedna věc mě ale přeci jen zaskočila, když jsem se telefonicky prováděl objednání a ptal jsem se, zda mne vezme ještě ten den, sestra uvedla, že ano, ale požadovala sto korun. Tak to mi přišlo tak trochu jako, že je řekl bych, nenasytná. :o(

Byli jsme s manželem objednáni téměř měsíc a půl na určitou hodinu.do čekárny jsme dorazili cca dvacet minut před hodinou objednání,sestře jsme odevzdali zdr.průkazky a čekali na vyzvání.zřejmě bychom tam čekali dodnes....po nás přicházející pacienti si buďto zaklepali,sestra je vždy s úsměvem pozvala do ordinace,nebo je sestra automaticky zavolala bez ohledu,že jsme tam my seděli,věděla o nás a byli jsme objednáni :-( Po hodině a půl čekání jsem si tedy dovolila zaklepat na dveře i já s tím,aby mi sestra vátila naše kartičky a musíme najít jiného lékaře).Hodnotit paní doktorku tedy ani nemůžeme,jelikož ač objednáni,jsme se k ní ani nedostali.Nevím tedy proč se musíme objednávat ,když nás stejně na daný čas nevezmou.V čekárně jsem se navíc dozvěděla ,že jsme na stejnou hodinu byli objednáni tři pacienti,trochu zvláštní postup.Jsem sice jen kadeřnice,ale nedovedu si představit jak by se na mě tvářily zákaznice,kdybych si na jednu hodinu objednala tři a pak je nechala čekat a věnovala se zákaznicím přicházející po nich.

Paní doktorka mě několikrát léčila pokaždé s jiným problémem, vše vždy hned správně diagnostikovala , léčí mě vždy jemnými co nejpřírodnějšími prostředky, narozdíl od mé bývalé kožní lékařky, komentáře mnoha lidí zde vůbec nechápu, chodí snad k jiné doktorce. Nejvíce mě pobavil pán, který se tu rozčiluje. Koho by napadlo, chodit bez objednání k lékaři u kterého jsem nikdy nebyl, v pátek 5 minut před koncem pracovní doby a ještě si stěžovat.