Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
23 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

U paní doktorky jsem absolvovala návštěvu před více jak měsícem . Měla jsem akutní problém, ale i tak jsem dostala termín až za 14 dní !!! Nicméně jsem do ordinace dorazila, akutní problém už byl jen problém. Paní doktorka se na mne ani nepodívala, ale dala mi mast na daný problém, s tím že po 4 týdnem sám odezní. Opravdu odezněl, nicméně do 14 dnů se opět vrátil a s větší razancí. Při pokusu se opět objednat jsem dostala termín až za 3 týdny !!!! Bylo mi řečeno sestrou, že nejsou ordinací pro akutní případy. A k čemu tedy jsou ?? Asi tato ordinace pacienty neléčí. Já k lékaři chodím krom jiného , když mám problém a ne až je po něm. Pokud návštěvu lékaře nemáte jako společenskou událost, ale chcete aby vám pomohli, tak tam nechoďte.


N
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Paní doktorka je moc příjemná, vše podrobné vysvětli a pořadí co je lepší v tuto situaci. Určitě doporučuji!


K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

K paní doktorce chodím přes 20 let (od svých asi 12 let) a vidíme se tak 3-4x do roka. Pokaždé a vždy je velmi precizní, ochotná, snaží se pomoci, vyslechne problém i s příčinou. Vždy dá prostor na další otázky. Nikdy jsem neměla pocit, že bych ji obtěžovala či zdržovala. Vše vysvětlí i opakovaně. Je pravdou, že na dveřích je upozornění, že objednací časy jsou orientační a pořadí pacientů určuje doktor (když máte mimino v autě, jste za toto "předbíhání" rádi). Stalo se mi tedy, že jsem někdy čekala třeba 20 minut, ale paní doktorka mi za to vždy stála.


M
Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

K paní doktorce Boháčové chodím téměř 20 let a jsem velmi spokojen. Dnes už bydlím 150 km daleko, ale přesto jezdím stále k ní. Vždy mi pomohla a dobře poradila. Dobře starala i o moje postarší rodiče. Čekání je někdy trochu delší oproti objednané hodině, ale vyplatí se to.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Píši svůj velmi čerstvý zážitek. Do ordinace jsem přišla kvůli zdravotnímu problému maličkého syna. Předem jsme byli objednáni a z tohoto směru bylo vše naprosto v pořádku, snad i nad míru. Nebyli jsme tu zaregistrovaní a volali s prosbou o vyšetření vleklého problému. Sestřička byla velmi vstřícná, ochotna pomoci, objednala nás ještě ten stejný týden a to dokonce bez žádanky. Za to opravdu velmi děkuji. To, za co dávám negativní hodnocení je přístup lékařky v ohledu na empatii a obyčejnou kapku lidskosti. Synovi je 17 měsíců a po hrubém zážitku z jiné ordinaci má z ordinací, nemocnic a zdravotníků panický strach. Ať dělám co dělám, bojí se a to doprovází nejen pláč ale také dost hlasitý křik. Ano, je to nepříjemné a povolání lékaře není snadné. Ale máme vyzkoušeno, že se syn při vlídném zacházení uklidní. Zde ho lékařka ani nepozdravila, nepodívala se mu do tváře, nijak se nesnažila o to, aby se jí nebál. Naopak, byla křikem popuzena, vzdychala nad psaním do karty, chytala se za hlavu a přála si, abych syna dala do kočárku do vedlejší místnosti k sestře. Neudělala jsem to, stačilo syna vzít do náruče a odstoupit od lékařky do protějšího rohu ordinace. Co se týče vyšetření, syn se jí bál, nepromluvila k němu ani jednou, neprobíhalo tedy ani v nejmenším klidně. Znovu uznávám, není její problém, že syn křičí a nemusí ji to zajímat, ale pokud mezi pacienty přijímám i malinké děti, neměla by chybět empatie a trocha pochopení. Sama jsem vystudovaným zdravotníkem. Už sem nikdy nepůjdeme proto, že jsme rodiče, kteří si přejí, aby syn do života získal v lékaře důvěru.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Petrovice Nádor 3 x basaliom

Skvělá lékařka se vstřícným, citlivým a lidskym přístupem k problémům pacienta. Po zjištění diagnózy zajistí chirurga k odstranění nádoru.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Petrovice

K doktorce Boháčové chodím cca 20 let,i s dětmi, a s různými problémy.Považuji ji za skvělého diagnostika, léčí rychle a přesně, jak jen je to u kožních problémů možné. Ani s objednáním není nikdy problém. Jistě, někdy v čekárně čekám, ale odtud i ten název, ne? Upřímně a bez obav doporučuji!


R
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přišla s poleptáním obličeje,vůbec jsem nebyla objednaná,ale sestra mě normálně vzala.Paní doktorka mi předepsala mazání a podrobně popsala způsob léčby,loučila se s usměvem a že prý se teší na příště.Velice profesionální přístup.


T
Ověřeny pacient

Absolutní katastrofa!!! Za hlubokého totáče byl přístup k pacientovi/zákazníkovi lepší. V ordinaci nemusí být ani noha, a pokud nejste objednáni nikdo Vás nepřijme. Ordinační hodiny jsou čistě orientační – jak mi sdělila velice nesympatická sestra.
I když jsou celé dveře polepené různými nákazy, zákazy atd. To informaci o obědní/polední pauze, nebo zda vůbec někdo ordinuje nenajdete. No a když už se objednáte, zdaleka nemáte vyhráno. Nejbližší termín byl za tři týdny, na konkrétní hodinu. Bohužel, když jsem dorazil, zjistil jsem, že na stejnou hodinu jsou objednaní další tři pacienti (co jak vidím je absolutně běžnou praxí v této ordinaci). Po hodině čekání jsem zaklepal (ZAKAZANO - napsáno na dveřích), a zeptal jsem se, jak je to možné, že objednávají pacienty na stejnou hodinu – odpověď byla laksní: zaprvé pořadí určuje lekář (také napsáno na dveřích), a zadruhé pokud se mi nelíbí můžu vzít svoje doklady a vypadnout.
Bohužel, neznám jméno drzé sestry, ale byla to moje nejhorší zkušenost v českém zdravotním zařizení. MUDr. Naděžda Boháčová a její sestra (měla by mít zákaz činnosti) – NEVER AGAIN!!!
T.Bursik


D
Ověřeny pacient

V poslední době jsem vystřídal několik kožních lékařů a vždy jsem jen slýchal, že se to nedá léčit, že je to civilizační onemocnění a vždy to skončilo mastí s kortikoidy. Tady jsem zaznamenal příjemnou změnu, lékařka mi sdělila co by mohlo být příčinou a také mi řekla, že se to pokusí léčit, takže jsem byl nadšený, protože to se mi ještě nestalo. Sice nevím jak léčba dopadne,ale i tak jsem byl z návštěvy této lékařky mile překvapený.

Jedna věc mě ale přeci jen zaskočila, když jsem se telefonicky prováděl objednání a ptal jsem se, zda mne vezme ještě ten den, sestra uvedla, že ano, ale požadovala sto korun. Tak to mi přišlo tak trochu jako, že je řekl bych, nenasytná. :o(


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti