Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Poliklinika Petrovice Nádor 3 x basaliom

Skvělá lékařka se vstřícným, citlivým a lidskym přístupem k problémům pacienta. Po zjištění diagnózy zajistí chirurga k odstranění nádoru.

Umístění: Poliklinika Petrovice

K doktorce Boháčové chodím cca 20 let,i s dětmi, a s různými problémy.Považuji ji za skvělého diagnostika, léčí rychle a přesně, jak jen je to u kožních problémů možné. Ani s objednáním není nikdy problém. Jistě, někdy v čekárně čekám, ale odtud i ten název, ne? Upřímně a bez obav doporučuji!

K paní doktorce jsem přišla s poleptáním obličeje,vůbec jsem nebyla objednaná,ale sestra mě normálně vzala.Paní doktorka mi předepsala mazání a podrobně popsala způsob léčby,loučila se s usměvem a že prý se teší na příště.Velice profesionální přístup.

Absolutní katastrofa!!! Za hlubokého totáče byl přístup k pacientovi/zákazníkovi lepší. V ordinaci nemusí být ani noha, a pokud nejste objednáni nikdo Vás nepřijme. Ordinační hodiny jsou čistě orientační – jak mi sdělila velice nesympatická sestra.
I když jsou celé dveře polepené různými nákazy, zákazy atd. To informaci o obědní/polední pauze, nebo zda vůbec někdo ordinuje nenajdete. No a když už se objednáte, zdaleka nemáte vyhráno. Nejbližší termín byl za tři týdny, na konkrétní hodinu. Bohužel, když jsem dorazil, zjistil jsem, že na stejnou hodinu jsou objednaní další tři pacienti (co jak vidím je absolutně běžnou praxí v této ordinaci). Po hodině čekání jsem zaklepal (ZAKAZANO - napsáno na dveřích), a zeptal jsem se, jak je to možné, že objednávají pacienty na stejnou hodinu – odpověď byla laksní: zaprvé pořadí určuje lekář (také napsáno na dveřích), a zadruhé pokud se mi nelíbí můžu vzít svoje doklady a vypadnout.
Bohužel, neznám jméno drzé sestry, ale byla to moje nejhorší zkušenost v českém zdravotním zařizení. MUDr. Naděžda Boháčová a její sestra (měla by mít zákaz činnosti) – NEVER AGAIN!!!
T.Bursik

V poslední době jsem vystřídal několik kožních lékařů a vždy jsem jen slýchal, že se to nedá léčit, že je to civilizační onemocnění a vždy to skončilo mastí s kortikoidy. Tady jsem zaznamenal příjemnou změnu, lékařka mi sdělila co by mohlo být příčinou a také mi řekla, že se to pokusí léčit, takže jsem byl nadšený, protože to se mi ještě nestalo. Sice nevím jak léčba dopadne,ale i tak jsem byl z návštěvy této lékařky mile překvapený.

Jedna věc mě ale přeci jen zaskočila, když jsem se telefonicky prováděl objednání a ptal jsem se, zda mne vezme ještě ten den, sestra uvedla, že ano, ale požadovala sto korun. Tak to mi přišlo tak trochu jako, že je řekl bych, nenasytná. :o(

Byli jsme s manželem objednáni téměř měsíc a půl na určitou hodinu.do čekárny jsme dorazili cca dvacet minut před hodinou objednání,sestře jsme odevzdali zdr.průkazky a čekali na vyzvání.zřejmě bychom tam čekali dodnes....po nás přicházející pacienti si buďto zaklepali,sestra je vždy s úsměvem pozvala do ordinace,nebo je sestra automaticky zavolala bez ohledu,že jsme tam my seděli,věděla o nás a byli jsme objednáni :-( Po hodině a půl čekání jsem si tedy dovolila zaklepat na dveře i já s tím,aby mi sestra vátila naše kartičky a musíme najít jiného lékaře).Hodnotit paní doktorku tedy ani nemůžeme,jelikož ač objednáni,jsme se k ní ani nedostali.Nevím tedy proč se musíme objednávat ,když nás stejně na daný čas nevezmou.V čekárně jsem se navíc dozvěděla ,že jsme na stejnou hodinu byli objednáni tři pacienti,trochu zvláštní postup.Jsem sice jen kadeřnice,ale nedovedu si představit jak by se na mě tvářily zákaznice,kdybych si na jednu hodinu objednala tři a pak je nechala čekat a věnovala se zákaznicím přicházející po nich.

Paní doktorka mě několikrát léčila pokaždé s jiným problémem, vše vždy hned správně diagnostikovala , léčí mě vždy jemnými co nejpřírodnějšími prostředky, narozdíl od mé bývalé kožní lékařky, komentáře mnoha lidí zde vůbec nechápu, chodí snad k jiné doktorce. Nejvíce mě pobavil pán, který se tu rozčiluje. Koho by napadlo, chodit bez objednání k lékaři u kterého jsem nikdy nebyl, v pátek 5 minut před koncem pracovní doby a ještě si stěžovat.

Paní doktorku můžu doporučit, je velmi příjemná a při preventivní prohlídce vše srozumitelně vysvětlí. Systém objednávání se nikterak neliší od jiných lékařů a stejně tak doba čekání je přiměřená. I ostatní z naší rodiny mají s paní doktorkou dobré zkušenosti.
Negativní hodnocení na této stránce vnímám po osobní zkušenosti jako přehnané, každý je odpovědný za své zdraví a nemůže pasivně čekat, že lékař vše vyřeší bez jeho spolupráce a vstřícnosti !
Dobrý

Pani doktorka je typicka doktorska hyena, pani podnikatelka.
Chtel jsem jen napsat recept na lek na vypalovani bradavic, ktery bohuzel nelze ziskat jinym zpusobem nez pres doktora, neni volne k dostani v lekarne.
Na webu jsem si nasel ordinacni hodiny, ktere ovsem zrejme neplati, tzn. pani doktorka odjizdi na vikend v Pa striktne ve 12:00 a zadna odpoledni smena, jak zde stoji psano.
Kdyz jsem dorazil 11:55 (vice jak pul hodiny pred udanou pracovni dobou), Mudr. mi sdelila, ze ma jiz vse vypnute, asi mela na mysli PC.
Pak se ale zamyslela a navrhla mi, ze to muzeme udelat tak, ze vykaze osetreni 12:05 tedy po pracovni dobe...to uz jsem pochopil odkud vitr fouka a ze jde o penize, budto moje nebo pojistovny.
Upozornil jsem pani doktorku, ze jeste neni po dvanacte, nacez mi zabouchla dvere.
Zaverem: nastesti nemam nic akutniho a zajdu jinam, ale chudaci seniori, kteri jsou odkazani na nejblizsiho doktora - pani Mudr. Nadezdu Bohacovou.
H. Abraham

Odkaz na ordinacni hodiny, dokud nebude zmenen..
(http://www.prahapetrovice.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=90%3Amudrbohaova&catid=22%3Alekai&Itemid=14)

Tak tady je to naprostá katastrofa! Co se paní Boháčové týká, tak záleží asi na tom, jak se zrovna vyspí, ale povětšinou je i příjemná a rozhodně si na její výkony nemohu stěžovat, je jistě lékařkou na správném místě, ale ty postupy! Bez objednání naprosto nepřijmou, ani pokud se jedná o záležitost, která trvá vyřídit zhruba minutu, nebo akutní problém, nechají vás 8 hodin čekat a pak vám sdělí, že mají oběd a že už máte smůlu a že se stejně musíte objednat. Sdělíte, že máte akutní problém a oni vás pošlou pryč s tím, že na to nemáte papír, že váš problém je akutní a objednají vás za dva měsíce. Byla jsem nucena podat kvůli tomuto přístupu (hlavně velmi nepříjemné slovenské zdravotní sestře bez základního lékařského vzdělání zdá se) stížnost na lékařkou komoru, vzhledem k tomu, že se mi díky tomuto postupu usadily keloidní jizvy a dokud si nezaplatím drahý laser (který stejně nějakou tu jizvu nechá), budu zohyzděná do konce života. Sem tedy nikdy více!!!