Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Léčba sice časem pomáhala, ale když mi došla mast a chtěl jsem napsat další balení (po X měsících, takže žádná do zásoby), byl jsem odmítnut, že mi další napíší jen při fyzické návštěvě, ale až za měsíc a půl. Když jsem se snažil dostat vysvětlení proč, tak jsem byl poslán za obvodním lékařem, aby mi mast napsat obvodní lékař. Nic mi nebylo platné argumentovat, že mi obvodní lékař těžko předepíše speciální míchané kožní masti. Přístup byl velice nepříjemný a arogantní!

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Kdyby šlo dát méně než jedna hvězda, udělal bych to. U dr. Boháčové jsem v minulosti už několikrát byl na kožní prevenci, takže jsem předpokládal, že je to "moje kožařka". Když jsem ale zavolal s akutním kožním problémem, dostal jsem termín za dva měsíce, nebo ať si zajdu na obvod, že to také umí. Po těch dvou měsících už samozřejmě ten akutní problém neexistoval, ale termín jsem chtěl využít k preventivní kontrole. A ejhle, na stejnou hodinu objednáno více pacientů, hodinu po čase stále sedím v čekárně a ani nikdo neví, kdy přijdu na řadu. Zřejmě paní doktorka vůbec nepočítá s tím, že jsou i lidé, kteří chodí do práce. Sestřička měla největší starost, že kvalitní nanorouška je špatně a musím mít respirátor, měl jsem sebou jakýsi čínský šmejd, ale jelikož jsem se do ordinace vůbec nedostal, nedošlo na něj...

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

U paní doktorky jsem absolvovala návštěvu před více jak měsícem . Měla jsem akutní problém, ale i tak jsem dostala termín až za 14 dní !!! Nicméně jsem do ordinace dorazila, akutní problém už byl jen problém. Paní doktorka se na mne ani nepodívala, ale dala mi mast na daný problém, s tím že po 4 týdnem sám odezní. Opravdu odezněl, nicméně do 14 dnů se opět vrátil a s větší razancí. Při pokusu se opět objednat jsem dostala termín až za 3 týdny !!!! Bylo mi řečeno sestrou, že nejsou ordinací pro akutní případy. A k čemu tedy jsou ?? Asi tato ordinace pacienty neléčí. Já k lékaři chodím krom jiného , když mám problém a ne až je po něm. Pokud návštěvu lékaře nemáte jako společenskou událost, ale chcete aby vám pomohli, tak tam nechoďte.

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Paní doktorka je moc příjemná, vše podrobné vysvětli a pořadí co je lepší v tuto situaci. Určitě doporučuji!

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

K paní doktorce chodím přes 20 let (od svých asi 12 let) a vidíme se tak 3-4x do roka. Pokaždé a vždy je velmi precizní, ochotná, snaží se pomoci, vyslechne problém i s příčinou. Vždy dá prostor na další otázky. Nikdy jsem neměla pocit, že bych ji obtěžovala či zdržovala. Vše vysvětlí i opakovaně. Je pravdou, že na dveřích je upozornění, že objednací časy jsou orientační a pořadí pacientů určuje doktor (když máte mimino v autě, jste za toto "předbíhání" rádi). Stalo se mi tedy, že jsem někdy čekala třeba 20 minut, ale paní doktorka mi za to vždy stála.

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

K paní doktorce Boháčové chodím téměř 20 let a jsem velmi spokojen. Dnes už bydlím 150 km daleko, ale přesto jezdím stále k ní. Vždy mi pomohla a dobře poradila. Dobře starala i o moje postarší rodiče. Čekání je někdy trochu delší oproti objednané hodině, ale vyplatí se to.

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Píši svůj velmi čerstvý zážitek. Do ordinace jsem přišla kvůli zdravotnímu problému maličkého syna. Předem jsme byli objednáni a z tohoto směru bylo vše naprosto v pořádku, snad i nad míru. Nebyli jsme tu zaregistrovaní a volali s prosbou o vyšetření vleklého problému. Sestřička byla velmi vstřícná, ochotna pomoci, objednala nás ještě ten stejný týden a to dokonce bez žádanky. Za to opravdu velmi děkuji. To, za co dávám negativní hodnocení je přístup lékařky v ohledu na empatii a obyčejnou kapku lidskosti. Synovi je 17 měsíců a po hrubém zážitku z jiné ordinaci má z ordinací, nemocnic a zdravotníků panický strach. Ať dělám co dělám, bojí se a to doprovází nejen pláč ale také dost hlasitý křik. Ano, je to nepříjemné a povolání lékaře není snadné. Ale máme vyzkoušeno, že se syn při vlídném zacházení uklidní. Zde ho lékařka ani nepozdravila, nepodívala se mu do tváře, nijak se nesnažila o to, aby se jí nebál. Naopak, byla křikem popuzena, vzdychala nad psaním do karty, chytala se za hlavu a přála si, abych syna dala do kočárku do vedlejší místnosti k sestře. Neudělala jsem to, stačilo syna vzít do náruče a odstoupit od lékařky do protějšího rohu ordinace. Co se týče vyšetření, syn se jí bál, nepromluvila k němu ani jednou, neprobíhalo tedy ani v nejmenším klidně. Znovu uznávám, není její problém, že syn křičí a nemusí ji to zajímat, ale pokud mezi pacienty přijímám i malinké děti, neměla by chybět empatie a trocha pochopení. Sama jsem vystudovaným zdravotníkem. Už sem nikdy nepůjdeme proto, že jsme rodiče, kteří si přejí, aby syn do života získal v lékaře důvěru.

Umístění: Poliklinika Petrovice Nádor 3 x basaliom

Skvělá lékařka se vstřícným, citlivým a lidskym přístupem k problémům pacienta. Po zjištění diagnózy zajistí chirurga k odstranění nádoru.

Umístění: Poliklinika Petrovice

K doktorce Boháčové chodím cca 20 let,i s dětmi, a s různými problémy.Považuji ji za skvělého diagnostika, léčí rychle a přesně, jak jen je to u kožních problémů možné. Ani s objednáním není nikdy problém. Jistě, někdy v čekárně čekám, ale odtud i ten název, ne? Upřímně a bez obav doporučuji!

K paní doktorce jsem přišla s poleptáním obličeje,vůbec jsem nebyla objednaná,ale sestra mě normálně vzala.Paní doktorka mi předepsala mazání a podrobně popsala způsob léčby,loučila se s usměvem a že prý se teší na příště.Velice profesionální přístup.