MUDr.

Jiřina Cabalová

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Plastický chirurg

17 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Objednávání na výkony z korektivní a estetické dermatologie i preventivní vyšetření digitálním dermatoskopem pouze telefonicky ve dnech: Po 9 - 17 hod Út 9 - 16 hod St 7 - 12 Na… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Umístění: Poliklinika MalešiceSlužby: Bradavice na chodidle

  Výborná lékařka s profesionálním přístupem. Problém s bradavicí na noze, který řešil předešlý lékař chirurgicky i roztoky přes rok se zhoršující tendencí. Zvládla během pár měsíců kompletně odstranit.

 • Jakykoliv problem vyresi, opravdu jednicka ve svem oboru! Dokonale leci akne v jakemkoliv veku! Botox apod. naprosta parada!

 • P

  Snaží se najít příčinu problému, není to klasická mastičkářka, která zkouší, dokud je co. Rovněž nesahá po invazivních metodách. Paní doktorka je příjemná a nechybí ji empatie, o zkušenostech nemluvě. Vše na jedničku, mohu vřele doporučit!

 • .

  Dr. Cabalová je člověk na svém místě. Svému oboru rozumí jako nikdo jiný. Léčila jsem se u ní několik let a byla jsem velie spokojená.

 • P

  U pani doktorky jsem byl dnes a ackoliv jsem se predvedl behem odberu pani doktrorka mela pochopeni a jednoznacne individualni pristup. To same plati o sestricce. Pristup me jednoznacne prijemne prekvapil a hodnotim ho jako velmi nadstandardni.

 • Moje první zkušenost s paní doktorkou je výtečná. Velká starostlivost, snaha vysvětlit problém, vstřícný přístup.

 • MUDr. Cabalová je vyjímečná lékařka, která je svému oboru oddaná. Znám jí už dlouho a pokud potřebuji jinam bych, po zkušenosti s jinými lékaři,nešla. Je milá, ochotná a velmi pečlivá. Mohu ji doporučit jako zkušeného odborníka.Zdravím ji. Naďa Janatová

 • Paní doktorka je velice erudovaná lékařka -sexuoložka. Má i vstřícnou a zkušenou a pracovitou sestřičku, která jen nesedí, ale snaží se být velice aktivní. Spokojený pacinet.

 • skvělá doktora nerozdíl od jiných :)

 • Paní doktorka je výborná, už mi odstraňovala čtyři pihy, pokaždé jsem čekala se zatnutými zuby, kdy to tedy začne bolet a najednou se vždycky ozve: "Sestři, podejte mi náplast!" A nejen to, po zákroku mi nezůstaly skoro žádné stopy, dokázala vše trpělivě vysvětlit i tak zvědavému neustále se tázajícímu pacientovi jako jsem já a pokaždé se ještě během řezání vyptává, jak jde studium atd.
  Já myslím že už jen to, že má čtyři atestace ze tří různých oborů svědčí o vysoké profesionalitě. Vřele doporučuji!
  T.K.

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Objednávání na výkony z korektivní a estetické dermatologie i preventivní vyšetření digitálním dermatoskopem pouze telefonicky ve dnech:
  Po 9 - 17 hod
  Út 9 - 16 hod
  St 7 - 12
  Na telefoním čísle

  MUDr. Jiřina Cabalová
  složila atestaci I. a II. stupně z oboru dermatovenerologie, v roce 1992 nástavbovou atestaci z oboru korektivní dermatologie.

  Od roku 1991 se nepřetržitě věnuje problematice estetické dermatologie, v současné době pracuje jako předseda Společnosti korektivní dermatologie a kosmetologie J. E. Purkyně. Je členkou International Academy of Aesthetic Dermatology.Absolvovala řadu zahraničních stáží v tomto oboru (např. v USA, Norsku, Austrálii), a stejně tak se i aktivně zúčastňovala zahraničních konferencí, přípravy workshopů a školení lékařů, zejména v oblasti výplňových materiálů a aplikace mesonití.

  MUDr. Jiřina Cabalová pracovala jako externí asistent v Institutu dalšího vzdělávání lékařů a farmaceutů a je držitelkou certifikátu „Intenzivní lasery v dermatologii a v plastické chirurgii“.

  Ordinace estetické dermatologie SKINCENTRE s.r.o.,

  MUDr. Jiřína Cabalová provádí: korekce vzhledových vad kůže - akné, jizvy, vrásky, řešení pigmentových projevů kůže

  Aplikuje: botulotoxin, výplně: kyselinu hyaluronovou, metacrill, mesotherapii, karboxytherapii a plasmatherapii.

  Vyšetřuje digitálním dermatoskopem, odstraňuje pigmentové projevy skalpelem (vč. histolog. vyšetření) i laserem.

  Provádíme poradenství prevence stárnutí kůže (anti-aging) s využitím fyziologické regulační medicíny, akupunktury a homeopatie.
  Aplikujeme infuze vitamínu C.

  Vysvětlivky:
  - FTC metoda (Fine Thread Contour Therapy) - aplikace mesonití, výsledkem je nadzvednutí a stabilizace tkáně ve směru požadované kontury s okamžitým liftingovým efektem. Jde o metodu miniinvazivní, minimálmě zatěžující ošetřovanou tkáň, bezpečnou, s velmi krátkou dobou hojení. Okamžitý viditelný efekt 3D augmentace, s dobou trvání rok a půl až 2 roky. Výkon je vhodný pro muže i ženy. Ošetření v lokálním znecitlivění anestetikem v krému. Lokality ošetření /utažení/: vrásky obličeje, podbradek, krk, paže, břicho)
  - s materiálem METACRILL provádíme: modelaci hlubokých vrásek obličeje, lícního profilu, nosu, brady, rtů, ušních boltců, dolní čelisti, hřbetů rukou a genitálií, stejně tak i zpevnění a modelaci prsou.

  Ošetření provádí MUDr. Jiřina Cabalová, vedoucí lékařka nestátního zdravotnického zařízení s 18letou praxí v oboru korektivní dermatologie.

Specializace

 • korektivní dermatologie
 • dermatovenerologie
 • sexuologie

Nemoci

Více

Fotografie