Poliklinika Malešice (mapa)

281 01.....

Dermatoskopie +10 Více

Slovinská 623/23, Praha
Korektivní dermatologie a vyšetření digitálním dermatoskopem: (mapa)

Hotovost
602 23.....

Dermatoskopie +10 Více

Vyšetření akné

Objednávání na výkony z korektivní a estetické dermatologie i preventivní vyšetření digitálním dermatoskopem pouze telefonicky ve dnech: Po 9 - 17 h...

• akné
  • znaménka
  • vrásky

Fotografie

Umístění: Poliklinika Malešice Bradavice na chodidle

Výborná lékařka s profesionálním přístupem. Problém s bradavicí na noze, který řešil předešlý lékař chirurgicky i roztoky přes rok se zhoršující tendencí. Zvládla během pár měsíců kompletně odstranit.

Jakykoliv problem vyresi, opravdu jednicka ve svem oboru! Dokonale leci akne v jakemkoliv veku! Botox apod. naprosta parada!

Snaží se najít příčinu problému, není to klasická mastičkářka, která zkouší, dokud je co. Rovněž nesahá po invazivních metodách. Paní doktorka je příjemná a nechybí ji empatie, o zkušenostech nemluvě. Vše na jedničku, mohu vřele doporučit!

Dr. Cabalová je člověk na svém místě. Svému oboru rozumí jako nikdo jiný. Léčila jsem se u ní několik let a byla jsem velie spokojená.

U pani doktorky jsem byl dnes a ackoliv jsem se predvedl behem odberu pani doktrorka mela pochopeni a jednoznacne individualni pristup. To same plati o sestricce. Pristup me jednoznacne prijemne prekvapil a hodnotim ho jako velmi nadstandardni.

Moje první zkušenost s paní doktorkou je výtečná. Velká starostlivost, snaha vysvětlit problém, vstřícný přístup.

MUDr. Cabalová je vyjímečná lékařka, která je svému oboru oddaná. Znám jí už dlouho a pokud potřebuji jinam bych, po zkušenosti s jinými lékaři,nešla. Je milá, ochotná a velmi pečlivá. Mohu ji doporučit jako zkušeného odborníka.Zdravím ji. Naďa Janatová

Paní doktorka je velice erudovaná lékařka -sexuoložka. Má i vstřícnou a zkušenou a pracovitou sestřičku, která jen nesedí, ale snaží se být velice aktivní. Spokojený pacinet.

skvělá doktora nerozdíl od jiných :)

Paní doktorka je výborná, už mi odstraňovala čtyři pihy, pokaždé jsem čekala se zatnutými zuby, kdy to tedy začne bolet a najednou se vždycky ozve: "Sestři, podejte mi náplast!" A nejen to, po zákroku mi nezůstaly skoro žádné stopy, dokázala vše trpělivě vysvětlit i tak zvědavému neustále se tázajícímu pacientovi jako jsem já a pokaždé se ještě během řezání vyptává, jak jde studium atd.
Já myslím že už jen to, že má čtyři atestace ze tří různých oborů svědčí o vysoké profesionalitě. Vřele doporučuji!
T.K.

Aplikace mesonití

Aplikace metacrillu

Karboxytherapie

Korektivní dermatologie a vyšetření digitálním dermatoskopem:

Anti-aging poradenství (prevence stárnutí kůže)

Umístění: Poliklinika Malešice Bradavice na chodidle

skvělá doktora nerozdíl od jiných :)

T.K.

• akné