FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní
Zenklova 39/1545, Praha 15, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ambulance pro hojení ran. Vyšetření znamének digitálním dermatoskopem zdarma. Online konzultace, posílání e-receptů.
Doporučení není nutné.

• dermatovenerologie

Umístění: FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní Jiný

Pani doktorka je veľmi milá, ľudská a profesionálna, odpovie vám na všetky otázky a nemáte pocit, že sa ponáhľa, pretože jej v ordinácii sedí ďalších 20 ľudí objednaných na jednu hodinu. Práve naopak, u pani doktorky sa takmer vôbec nečaká a keď tak len minimálne. Sestrička je tiež veľmi milá. Odporúčam kade chodím. Pomohla mi vyriešiť problém, s ktorým som sa neúspešne liečila u iného dermatológa.

Umístění: FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní Jiný

Paní doktorka je skvělá s lidským a odborným přístupem k pacientovi, jsem rád, že jsem v její péči. Podrobně vyslechne problém a určí k tomu dané léčivo. Dík patří i její sestřičce, kde okamžitě objedná a dostane se na každého pacienta, velká spokojenost. R.Š.

Umístění: FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní Jiný

Paní doktorka je empatická, vstřícná, ohleduplná a vysoce kvalifikovaná lékařka. Za ta léta, co k ní chodí (jakož i celá rodina) si ji nemohu vynachválit. Pracuje systematicky a snaží se vždy najít nejlepší řešení pro pacienta.

Umístění: FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní Jiný

Paní doktorku navštěvuju už druhým rokem a nemohu si ji vynachválit. V minulosti jsem navštívila mnoho kožních lékařů a vždy jsem se setkala s přístupem, že všechno vyřeší mastička (což v mém případě celý problém opravdu neřeší). Paní doktorka naopak hledá souvislosti a zaměřuje se i na příčiny problémů. Oceňuji i její velmi lidský přístup a ochotu pomoci. Když jsem měla loni v zimě akutní obtíže s atopickým ekzémem, paní doktorka mě hned další den bez váhání přijala mezi pacienty (a to dokonce vícekrát). Během doby, co k paní doktorce chodím, jsem ji doporučila několika přátelům, kteří řeší nějaký kožní problém a vždy jsem se setkala s velmi pozitivní zpětnou vazbou.

Umístění: FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní Jiný

Paní doktorka je velmi milá a ochotna pomoci. Díky její peci je syn opet bez kožních potíží na nohách!

Umístění: FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní Jiný

Oceňuji ochotu a vlídnost, s jakou paní doktorka i sestřička komunikují s pacientem. Potřebovala jsem rychlou pomoc pro moji 91 letou maminku a žádný kožní specialista nebyl ochoten maminku bez objednání vyšetřit. Na
doporučení dcery, jsem kontaktovala tuto ordinaci a během půl hodiny volala sestřička, že můžeme přijít v podstatě hned. Vyšetření i ošetření na úrovni, antibiotika, masti i obvazový matriál předepsán. Děkuji.

Umístění: FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní Jiný

Mohu vřele doporučit, velmi profesionální přístup i erudice v oboru, je prostě skvělá. Jsem rád, že mám kde řešit své kožní problémy.

Umístění: FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní kontrola pih a odtranění pih a další

Absolutní spokojenost !!! Velmi vstřícný a profesionální přístup jak paní doktorky, tak i sestřičky. Velká spokojenost !!!

Umístění: FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní

U paní doktorky jsem byla také s malým dítětem a mám naopak velice dobrou zkušenost. Šli jsme na řadu v čase objednání, paní doktorka i sestřička byly velice příjemné, v klidu vyslechly důvod proč přicházíme (u jiných lékařů má člověk pocit, že na sdělení problému má maximálně 10 vteřin...). Vyšetření a doporučenou léčbu volila paní doktorka citlivě s ohledem na nižší věk dítěte. Tedy jsem po delší době zažila návštěvu lékaře, která byla bez stresu, chvatu, s příjemným přístupem a odpovídající kvalitou.

Umístění: FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní

Vřele nedoporučuji. Více jak měsíc jsem byl objednaný s malou dcerou, z práce jsem si vzal volno. Dnes přijdu a v ordinaci mi sdělí, že na prázdniny neobjednávají, ačkoli jsem termín se sestrou řešil asi 10 minut po telefonu. V čekárně lidí cca na dvě hodiny. Nebyli jsme sami, kdo byli objednaní a vlastně nebyli. Omluva žádná. Arogance 1. kategorie. Vyhněte se obloukem.

MUDr. Veronika Fárová

Na konkrétní hodinu jste objednaný nebyl, ale na období po 10hod. Jistě si najdete méně arogantního lékaře než jsem já.