Praktický lékař
Mírového hnutí 2039, Praha

Umístění: Praktický lékař Jiný

Nejhorší na celé návštěvě vždy velice nepříjemná sestřička která si ulevuje na pacientech. Jen na vyzvednutí žádanky, která je již připravena čekáte 2 hodiny. Když přijdete po 10 hodině tak vám dle de není špatně, protože to by jste přišli již v 8.

C
Umístění: Praktický lékař Predoperacni vysetreni

Paní doktorka je vždycky velice pečlivá,možná proto zde čekate déle, ale nevím proč se zde místo hodnocení lékaře hodnotí čekání v čekárně ,paní doktorka ,vždy byla velice pecliva a důležité je ,že nikdy zadnou nemoc nezanedbala, jsem s ni velice spokojena ,docházím k ni něco kolem 30 let a presto ,ze jsem se přestěhovala rada za ni dojizdim ,tak jako je ona sama svedomita ,takovou ma i sestricku,mohu jim jenom poděkovat -děkuji

Souhlasím s předchozími komentáři. Paní doktorka zvládá bez problémů léčit běžné choroby typu: kašel, rýma, průjem, zánět močového měchýře apod., ale pokud se zeptám na její názor týkající se něčeho odbornějšího, je v koncích. Naposledy jsem se objednala k paní doktorce a v čekárně jsem strávila hodinu a 45 minut, než jsem se dostala na řadu.

X

Absolutní katastrofa!!!nic horšího jsem v životě neviděl!!!Dnes jsem byl u Mudr.Hanincové jako záskok za jiného lékaře.Nejprve čekám v ordinaci hodinu a půl-a to byl přede mnou jeden člověk!-a pak vejdu k doktorce...podotýkám,že mám dost silný kašel,horečku,nemůžu mluvit...a ona se mě s vážným výrazem ptá,co chci,proč tam jdu.Nejdříve jsem jen užasle zíral...ale,když mi došlo,že to myslí vážně,beze slova jsem vstal a odešel jsem...

Mé zkušenosti byly naprosto stejné. Se sestřičkou jsem měla jen ty nejlepší zkušenosti, k paní doktorce mi po čase přišlo zbytečné chodit. K léčbě doporučovala ponejvíce léky, které jsou stejně běžně dostupné v lékárně, takže po její návštěvě jsem mířila na ORL či k jinému specialistovi, kde mi teprv nemoc identifikovali a předepsali lék.

Hrůza, ještě že k pí. doktorce Hanincové už nechodím. Dávám jí palec dolů.
Ovšem sestřička je jiný kalibr. Sluníčko, které se stále směje, má profesionální přístup k pacientům a v mnoha případech pozvedne sebevědomí pacienta po ukončení návštěvy pí. doktorky. Dávám palec nahoru. :-)) Škoda jen, že si tyto dvě dámy nemohou vzájemně vyměnit své role.

Protoze jsem zdráv.

Paní doktorka přijímá nové pacienty, protože s nimi ani nekomunikuje. Má je jen na body. Ještě že má zlatou sestřičku, která s vámi vše vyřídí za pí doktorku.

Za posledních pět let se paní doktorka vůči pacientům velmi zhoršila. Přešla jsem raději k jinému lékaři. Po jejím doporučení na každou nemoc: "Kupte si Bioparox" mě přestalo opravdu bavit k ní chodit. Přestala být v mnoha ohledech objektivní. Myslím, pokud pacient ztratí důvěru ve svého lékaře, je nezbytné ho vyměnit. Mé zkušenosti trvaly asi 11 let. Nemarodím často, ale když navštívím lékaře, je mi už opravdu zle a proto očekávám seriozní přístup a léčbu. Hodnocení sestřičky je velmi kladné. Je milá, pozorná a přístup k pacientům je profesionální. Škoda jen, že si toho paní doktorka nevšímá a nebere si příklad.

Paní doktorka je skvělá, když přijde na předepisování Vincentky, kloktadla a návštěvy u specialisty. Za tu dobu. co jsem u ní, se nikdy na nic jiného nezmohla, takže teď chodím ke specialistovi rovnou a na paní doktorku peču. Hodně dobré bylo, když jsem za ní byla ještě na vysoké se zánětem hrtanu - nemohla jsem mluvit, nemohla jsem dýchat a nemohla jsem spát. Hned ve dveřích ordinace (mimochodem pokud je vám pod 70 let, buďte si jisti, že paní doktorka vezme všechny důchodce dříve než vás) mi řekla, že mi nenapíše neschopenku. A TO JSEM ANI NESTIHLA ZAŠEPTAT DOBRÝ DEN! Neschopenku jsem nepotřebovala - k čemu na vysoké škole? Nicméně nepředepsala mi ani antibiotika, ani sirup proti kašli, ale agarové želé (jestli nevíte, co to je, já také ne a ve 4 lékárnách mi řekli, že se to už nedodává a co je to za blbost). Po třech děsivých nocí polykání vincentky přes žiletku v krku a 2 dnech běhání po nemocničních lékárnách kvůli agarovému želé jsem se na doktorku Hanincovou vykašlala a šla na ORL, kde mi dali na 3 dny antibiotika, po nichž jsem se konečně vyspala a začala mluvit. Je to nejhorší doktorka co znám - alespoň ke mně se vždycky chovala hrozně a nikdy mi nepomohla.