Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Pomoc v době invalidity mé osoby ve spolupráci s odbornými lékaři, dlouholetá léčba a kontrola vysokého krevního tlaku, dlouholétá léčba křečovitých bolestivých stavů téže mé osoby. Pomoc s vakcinací a s léčbou viróz a zlatého stafilokoka.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Ne, tohle uz vazne ne.
Vzdy akorat predepsani antibiotik bez dalsiho vysetreni, neposloucha, kdyz se snazim popsat symptomy. Dnes se mi to opet nezdalo, prosila jsem o vyter nebo CRP pred branim druhych antibiotik za mesic. Byla jsem odmitnuta, ze je to jasny streptokok. Sla jsem radsi na ORL, kde po dukladnem vysetreni verdikt znel, ze to na anginu spis nevypada a predepsana antibiotika at zatim neberu. Proveden vyter a krevni testy, ktere podle pani Krivakove (drive Dajkova) nebyly potreba.
Krevni testy u pani doktorky nebyly potreba ani pri borelioze - jak na zacatku pred lecbou, tak ani kdyz jsem se po preleceni necitila dobre. Stejne tak s bolesti ruky neni potreba ortoped (prosila jsem o zadanku), protoze pracuji s pocitacem. Kamaradka dlouhodobe zvracela, ale gastro vysetreni je rovnez podle pani doktorky zbytecne, protoze problemy jsou urcite psychicke.

Nejedna se tedy o jednorazovy problem nebo nedorozumeni. Sem uz si vazne pujdu jenom pro dokumentaci abych mohla jit jinam.

Bohužel, musím souhlasit s příspěvkem pode mnou (c.) Paní doktorka léčila bolest zad mojí maminky různými prášky na bolest. Když jedny přestaly zabírat, nasadily se jiné. Maminka je starší paní, která není zvyklá se něčeho doprošovat, ba dokonce radit doktorům a prosit o vyšetření. Doktorům důvěřuje a má respekt k jejich práci. Vyšetření paní doktorky proběhlo tak, že si maminku položila na břicho, prohmatala záda - konstatovala že je má pěkně ztuhlá a napsala jí na rehabilitace - bez jakéhokoliv vyšetření např. RTG, rozbor krve, moči apod. No, Světe div se, maminka má prasklý obratel a skončila na JIP se selháním ledvin - pravděpodobně z těch kvant prášků které za měsíc a půl zkonzumovala. (AKTUALIZACE - Ty prášky ty ledviny nejspíš jenom "dodělaly", problém s nimi musel dle doktorů na nefrologii trvat minimálně půl roku - spíš i déle) .Pokud by opravdu šla na rehabilitace a narazila na někoho kdo jen plní úkoly a spoléhá že pacient je po vyšetření s páteří, mohla zbytek života strávit třeba i na vozíku - a to v tom "lepším" případě. Paní Dajková je možná sympatická, také jsem k ní chodil, ale to je právě to nebezpečí! Sám jsem se u ní léčil s vymknutým kotníkem. Když mi na chirurgii po třech týdnech sundali sádru, nestačili se divit. Vám nikdo nenapsal antibiotika na zánět? Noha hrála všemi barvami. Ale je pravdou že nabídku homeopatik jsem od paní doktorky dostal a odmítnul - dobrovolně. Zkrátka nikdo neví vše od stolu, občas je dobré poslat za odborníky - pokud se tak RTG dá v dnešní době vůbec nazývat. Přeji klidné spaní paní doktorko!

Aktualizace poslední. Mamince diagnostikovali Mnohačetný myelom kdy bohužel - přišla pozdě. S problémy (únava, bolesti kloubů, žeber a různé virózy) chodila do ordinace prakticky ještě před Vánoci 2016. Odběr krve s patřičnými testy by vše zachytil včas a mohla žít i s nemocí vcelku normálně dál. Nyní jí čeká LDN. Lidé bděte a trvejte na patřičných vyšetřeních, nenechte se odbýt u jakéhokoliv lékaře diagnózou od dveří!! Howgh!

C

Paní doktorku bohužel nemohu doporučit těm, kteří potřebují víc, jak základní péči. Po prvním setkání s paní doktorkou jsem z ní měla dobrý pocit. Byla milá a příjemná. Jakmile se začaly hromadit zdravotní potíže, neochota poslat na vyšetření, nezájem o stav. Při příchodu z pohotovosti se zánětem ledvin jen provedla vyžádané vyšetření moči. Tlak, se kterým mám potíže, selhání ledvin, které máme v rodině a bylo by třeba tedy pohlídat, poslat na sono ledvin....změřit tlak. Asi to není nutné. Asi bych toho chtěla moc, proto hledám jiného lékaře. Nechci mít při návštěvě lékaře se závažnými potížemi pocit, že obtěžuji.

Paní doktorka je ta nejlepší lékařka, ke které jsem kdy chodila. Chodím k ní pravidelně již cca sedm let. Velmi si jí vážím jak po odborné, tak lidské stránce. Pokud by někdo mohl být vzorem pro ostatní lékaře svou nezištností, obětavostí a empatií, je to ona. Pacienta vnímá jako komplexní bytost, ne soubor jednotlivých orgánů a tkání. Rozhodně neposuzuje vhodnost testů nebo nasazenou léčbu podle toho, aby to pro ni bylo výhodné. Naopak je takový detektiv, který umí rozkrýt i to, co hromada specialistů nedokáže. Velkým plusem je, že má atestaci z interního lékařství a neustále se odborně vzdělává. S paní doktorkou Dajkovou jsou velmi spokojení i ostatní pacienti - známí si nezměnili praktického lékaře ani po přestěhování. Raději dojíždění cca hodinu autem, než by měnili. Škoda, že už paní doktorka nepřijímá nové pacienty, hodně přátel by o to stálo. Jestli někomu nevyhovuje její přístup, ať si najde jiného lékaře a uvolní místo těm, kteří docení její kvality. BTW Sestřička je vždy moc milá a příjemná, navíc má taky lékařské vzdělání. Obě dvě mají moji maximální důvěru. V ordinaci vždy panuje přátelská atmosféra.

Všechno v pořádku do doby, kdy Vám skutečně není dobře! MUDr. Dajková si z mého pohledu hraje zřejmě na pána boha, jakékoliv vyšetření u specialisty není zapotřebí, protože ona to přece pozná! Bagatelizuje všechny obtíže, které máte a i když je Vám opravdu mizerně (v mém případě již delší dobu) a doktorku navštívíte, nedozvíte se vůbec nic. Maximum tak poslat Vás na odběry (kde si pí doktorka velmi pečlivě zvažuje, jaké zkoumané faktory zaškrtnout - snad aby vyšetření nebylo příliš drahé!). Obrovský problém je v této odrinaci i s tak banální věcí, jako vystavení nějakého potvrzení. Pokud jej potřebujete druhý den (či dejme tomu v horizontu pár dnů) máte smůlu! Jediné pozitivum, které vidím na této ordinaci je změna sestry (ta předchozí byla opravdu nesnesitelná!)

Paní doktorku vřele doporučuji! Chodím k ní již několik let a velká spokojenost. Nikdy mne neodbyla, pacient si u ní nepřipadá jako další pojištěnec v řadě a nehledí na člověka stylem mladý člověk=zdravý člověk. Je velmi vstřícná, milá, nemá problém poslat ke specialistovi, udělat crp, nenasazuje ihned atb, velmi ochotně se mnou probírala léčbu vyššího tlaku v době před, během i po těhotenství. Nová sestřička je také velmi milá. K paní doktorce dochází můj přítel i švagrová a všichni jsme velmi spokojeni. Děkuji za takovou péči a lidský přístup.

Paní doktorka je velice vstřícná, důsledná a příjemná. Sestřička je též sympatická. Rozhodně bych neměnila :)))

zatím jsem moc doktorku nepotřebovala, byla jsem tam párkrát, je milá a usměvavá ale se vším hned hotová. no sestřička je něco jiného, tak nevím co je úsměv a člověk má pocit, že je nežádoucí a jen otravuje.

K paní doktorce nechodím sice s ničím vážným, ale zato pravidelným. Pokaždé mi zkontroluje CRP, poradí, popř. doporučí dál, zbytečně nepředepisuje antibiotika, snaží se hledat přírodnější možnosti léčení. Nemám s ní žádný problém. Jen sestra mi přijde hodně vystresovaná a tím pádem občas protivná.